پس از حد BJP را بیش از حد ناسیونالیست روایت با اعتبار حکومت را در دستور کار خود Aam Aadmi Party می تواند به شدت در تجربه پنج سال گذشته به فشار جدید اهداف و تحقق آنهایی که قدیمی. AAP بزرگترین یادگیری بود که آن را به دست آورد کمی از نیازی درگیری با این مرکز. پس از تمرکز بر دولت مدارس mohalla درمانگاه آستان خدمات تحویل و پوپولیستی doles, رئیس, وزیر, Arvind Kejriwal, است حاکی است که آلودگی هوا و بهداشت و حمل و نقل و تامین آب را بالا آینده خود را اولویت است. Kejriwal به درستی بخوانید پایتخت را خلق و خوی. اما موفقیت در هر یک از این جبهه ها نیاز به مرکز کمک کند.

عدم وجود flashpoints بین مرکزی و دولت دهلی نو پس از سال 2018 کمک خواهد کرد. آن است که نه در مرکز بهره که سرمایه های ملی بدست می آورد یک اعتبار برای کیفیت زندگی است. مقابله با دهلی آلودگی هوا گلایه نیاز به تلاش های مشترک با کشورهای همسایه مانند Haryana, اوتار پرادش و پنجاب. بهبود بهداشت مقرر AAP به کار از نزدیک با سه BJP-گروگان شهرداری شرکت های دهلی نو. مانند بسیاری از هند شهری مدنی بدن MCDs گرفتار هستند توسط underfunding فقیر ویژگی های knowhow فساد و فقدان مدرن دید.

در حال حاضر این امر می تواند نسبتا آشکار به BJP که دهلی رای دهندگان پاداش مثبت سیاست است. با انتخابات شهرداری ها به دلیل در سال 2022 AAP را prioritisation بهداشت پیمان BJP یک فرصت برای وصله پینه کردن MCDs و پروژه خود حکومت دستور کار است. مناسب حالت از حمل و نقل عمومی است که می تواند اطمینان حاصل شود آخرین مایل اتصال را تکمیل شهر چشمگیر شبکه مترو. پس از این ادعا به ارائه 20,000 لیتر آب در هر ماه AAP در حال حاضر امیدوار کننده 24 ساعته عرضه امن آب آشامیدنی. با دهلی جمعیت عبور دو کرور خوانده شده را علامت به تازگی AAP وعده های اطمینان بخش هستند. اگر قابل اثبات پیشرفت ساخته شده است در مناطقی مانند کیفیت هوا و بهداشت و تامین آب AAP مدل حکومت شهری را الهام بخش تقلید در سراسر هند است.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو