دهلی خشونت – زخم باید به سمت چپ باز

پست-دهلی خشونت شده اند وجود دارد بسیاری از بحث های تجزیه و تحلیل نظرات و مقابله با نظرات. ما به طور معمول کشش هر یک از جنبه های همه چیز در بسیاری از جهات در نهایت رسیدن به جایی و ما را ترک چیزهایی که هر دو خسته از خودمان و یا آنها مرگ خود را. وجود دارد, اما برخی ساده و حقایق ساده است که بیرون آمدن از درون حقایق و باید این را پذیرفته و مراقبت از همه ما است.

وجود نظریه های مردم تحریک شده توسط تهاجمی جمعی پیشنهادهای توسط رهبران سیاسی به خصوص توسط چند متعصب BJP رهبران – چند واضح نام بیش از حد بسیار در سطح وجود دارد و قریب به اتفاق نظرات رزرو آنها از نظر قانون زمین. بدون شک این درست است و قانون باید آن را دوره. اما این امر برای همه ما به عنوان به خوبی. وجود دارد به طور جامع و مفصل ورزش به بررسی و پیدا کردن تمام حوادث و اجزای تحریک از همه رهبران و فعالان از همه احزاب سیاسی و همچنین سازمان های دیگر. این باید شامل روشنفکران و متفکران و نویسندگان بیش از حد در جریان ضبط تحریک داشتن جمعی از نوبت. آن را بسیار آسان به متهم فقط BJP از پلاریزه جامعه در جمعی خطوط, اما آن را نیز بسیار دشوار است برای پیدا کردن دیگران بیش از حد قرار دادن سوخت بیشتر به این اتهام آتش. وجود دارد متعصب در طرف دیگر بیش از حد که همچنین به نظر می رسد انجام می دهند کمتر incitements با گفتار و کردار. این امر نیز نمی تواند دشوار برای پیدا کردن خیلی از نوشتههای بسیاری از قدرتمند ‘روشنفکران پست’ قرار دادن قبل از عمومی نظریه های اجتماعی نفرت. اجازه دهید ما نمی تواند تحت تأثیر دور توسط غالب صدای تنها اجازه قانون پیدا کردن ذاتی و ضمنی incitements بیش از حد برای گرفتن البته خود را.

وجود دارد استفاده می شود زمانی که رسانه های تصویری (فقط Doordarshan آن روز) و همچنین به عنوان چاپ خواهد مشخص نیست نام جوامع در حالی که بحث در مورد چیزهایی ناراحت کننده به خصوص در طول روز از درگیری و تنش است. در خشونت آنها مضاعف خواهد بود مراقب باشید مشخص کردن جوامع است. این خود اثرات مثبت. نه دیگر! ما را تبدیل به وقاحت رایگان با بهره گیری شاید هضم دوز از آزادی و آزادی پیشرو اغلب نسبت به استفراغ مزاحم. ارسال خشونت نیز بیشتر از تجزیه و تحلیل مباحث و مقالات یک طرفه سرزنش طرف دیگر برای همه چیز از جمله خشونت است. و نه به صحبت می کنند از رسانه های غربی که خستگی ناپذیر برو بر نشان دادن همیشه بسیار اغراق آمیز نمایش نه تنها ضد استقرار, اما ضد اجتماعی طرف سکه از طیف اجتماعی به شدت تضعیف پایه روح برادری و عشق enrooted تا به عمق اجتماعی ما کرباس.

اگر ما صادقانه و بی طرفانه پس از هر یک از مواد است که می تواند کمک به نزاع و نفرت و در نتیجه در نهایت به خشونت ما خواهد بود تعجب مشاهده است که وجود دارد بسیاری از مسئول دور از BJP. نیاز است برای پیدا کردن و کتاب همه آنها – برای افراد درگیر در تحریک بیشتر پاسخگو برای خشونت نسبت به افراد و گرفتن اسلحه.

وجود دارد بسیاری از نظریه ها که به آن خشونت برای اولین بار آغاز شده و که شروع آنها. برجسته ترین نظریه در این است که ضد و نرم افزار کا آشوبگران درگیر شدند و پلیس برای متفرق کردن. اجازه دهید ما اندیشیدن بیش از می تواند از آن شده اند ممکن است ؟ می تواند تنها یک فرد (Kapil Mishra?) گفته استفراغ سم یکی-دو روز به عقب می تواند منجر به خشونت است که با شدت? چرا معترضین از هر دو طرف مسلح شود اول از همه ؟ باید عمیق تر توطئه عمدی طراحی و تهیه بسیاری از روز و بسیاری از مردم. این نوع از فرآورده ها می شوند نشان داد و راه سلاح مورد استفاده قرار گرفت و شیوه شایعات در حال گسترش و حتی امروز نشان می دهد و نه ثابت کنیم که وجود دارد بیشتر دلایل معنی و طراحی در محل کار در برنامه ریزی و اجرای سرزنش مردم گفته مسئول است. آن را باید یک طرح و بازی را به یک طناب بلند به استقرار. و از اعضای پلیس شد اولین قربانیان بیش از حد, کسانی که حمله به آنها طبیعی بودند ابتکار عمل از خشونت است. پلیس به عنوان اولین قربانیان نیز می رود تا ثابت کند که آنها به طور فعال سعی کنید برای جلوگیری از بروز به خود ظرفیت موجود.

قربانیان خشونت هستند و همیشه مردم در آستانه فقیر labourers, کالسکه رانندگان خرده صاحبان فروشگاه ها از هر دو طرف. در نتیجه کلاس از قربانیان باقی می ماند همان جوامع مختلف بودن. مجرمان خواهد بود مرفه کلاس – مردم در حال حرکت در ماشین بحث در پوش جلسات و پرواز در آسمان است. بنابراین این هم یک کلاس بدون در نظر گرفتن که جامعه آنها متعلق به. قربانی کلاس همیشه در خدمت هدف از مجرمان در برخی از راه و یا دیگر. ما باید برای پیدا کردن که سود این برنامه ریزی شده بود برای وجود دارد باید برخی از ذینفع.

وجود دارد دو تاسف قطعات – یکی كس بودند که برنامه ریزان هر دو از مجریان و قربانیان باقی مانده مردم فقیر این کشور در نهایت برای آنها هیچ یک از ما مراقبت و دو پلیس ما هر چند به اندازه کافی قادر همیشه باقی می ماند در دریافت به پایان می رسد. این اتهامات از خود را غیر فعال بودن ناکارآمد و گاهی اوقات حزبی هستند و همیشه با آنها است. ما از اواخر سال ساخته شده ما از نیروی انتظامی می خواهم که هرگز اجازه می دهد آنها را به استفاده از خود را مستقل عقل کالیبر و قابلیت های. با توجه به وظیفه و آزادی عمل آنها را انجام داده و همیشه وظایف خود را پر زرق و برق.

خشونت را باید در تاریخ کشور ما و خوشبختانه از آن کاهش یافته است و به سطح عالی. اما این رخداد نشان می دهد از ما بودن غیرمتمدن و غیرفرهنگی است و شامل ما کل سیستم. BJP و این دولت قرار داده است به درستی در حوض. Amit Shah می کند و دارای قابلیت انجام کارها و نشان دادن آن به مردم ، اگر هیچ چیز بتن اتفاق می افتد او را واقعا و به درستی سزاوار سرزنش.

دولت برای تصمیم گیری در این شورش به گذشته در کشور ما است. تمام مجرمان سیاسی, غیرسیاسی روشنفکران دانشگاهیان – باید چهره موسیقی. اجازه دهید همه به رزرو dispassionately از جمله افرادی گفته می شود BJP رهبران. پلیس باید با توجه به freehand مناسب و محتاطانه راهنمایی حرفه ای برای گرفتن روند به نتیجه گیری منطقی. سیاسی بازی سرزنش باید متوقف شود و اگر آن را نمی کند, دولت هنوز هم باید بروید برای این امر باید ماموت حمایت از مردم ،

در هر صورت دولت نمی تواند به ترک این موضوع خود را در آن بیشتر به خاطر دهلی دولت گزارش به مرکز تنها دولت پلیس گزارش به مرکز. اگر این مرکز قادر است از امنیت مردم یک شهر, چگونه می شود آن را به عنوان تضمین ایمنی در کل کشور ؟ و پلیس دهلی به بیرون آمدن از آن خوشنودی پنهان شده در پشت خانه وزارت. اگر یک بلیط جستجوگر اجازه می دهد تا انجام مسافران به تصویب در یک ایستگاه خاص راه آهن وزیر را نمی توان سرزنش کرد. امنیت مردم پایه دامنه از پلیس و از آن دیده نمی شود باید به دنبال کنار گذاشته و در زمان تست.

BJP دولت است میان زمان تست با کشورهای انتخابات در خطوط لوله این امر می تواند به شدت دیده می شود فاقد پارامترهای اساسی اگر نتواند به ناخن مجرمان قرار دادن نابودی در دهلی و آن را فرهنگ جهان. اجازه دهید این مرکز از خواب بیدار مبادا آن را از دست می دهد اساسی و اعتبار به قانون است. اگر زخم باز گذاشته و آنها همیشه باید از این پتانسیل به خراب شدن و گسترش بیشتر است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im