دهلی شورش دوباره: هند تصویر های بین المللی را ضرب و شتم. Douse دهلی آتش سوزی قبل از آنها گسترش

در یک روز زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد هند وحدت تنوع اجتماعی و هماهنگی و احترام به حاکمیت قانون و کرامت هر انسان اجتماعی شورش در دهلی نو مطرح شده جستجو و پرسش بر تمام کسانی که در جبهه ها. پلیس دهلی به ویژه بسیار برای پاسخ. محزون می خوانی آمادگی برای خشونت که خروشان در سراسر شمال شرقی دهلی پلیس قرار داده و برخی از پرسنل خود را در زندگی در معرض خطر با استقرار بیش از حد تعداد کمی از مردان به تظاهر. کاملا چند فیلم نیز با اشاره به حزبی انجام شده توسط پلیس.

نشانه های شوم قابل مشاهده بودند در اوایل پنج شنبه ظهر هنگامی که BJP رهبر Kapil Mishra led اراذل و اوباش حمایت از تابعیت متمم قانون برای مقابله با ضد کا معترضان و هر دو طرف حلیم سنگ در ساعت زیر Mishra اظهارات تحریک آمیز. حداقل ده زندگی از دست داده اند و مجروح از جمله روزنامه نگاران در حین انجام وظیفه به دلیل پلیس دهلی به یاد ماندنی و بی کفایتی. در اولین نشانه های مشکل تر و حرفه ای نیروی پلیس را تشدید گشت, تشکیل کمیته صلح و ramped تا هوش. متاسفانه نه در سرمایه های ملی.

اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, ورزش, کنترل اداری بیش از دهلی پلیس نمی تواند دامن مسئولیت. با وجود چندین شکست در طول دوره خود را معیوب از روی لئامت دادن به عنوان کمیسر پلیس آن اعطا Amulya Patnaik یک فرمت در ماه گذشته. ترین رنگ پریده در میان دیدم این دانشجویان از دانشگاه ها مانند JNU و جامع در آینده تحت حمله پلیس مواجه اتهام حذف و کمیسیون. حتی دیروز در اوایل گزارش های رسانه ها با اشاره به پلیس از دست رفته در (در)در برخی شورش را تحت تاثیر قرار محلات.

شبح از سال 1984 ضد سیک شورش همیشه loomed خونتان بیش پایتخت و به همین دلیل بسیاری بر این باور آن را نمی خواهد اجازه دیگری در مقیاس بزرگ ضد شورش. بیشتر از آن در یک روز زمانی که هند مایل به نمایش گذاشتن توانایی های خود را به عنوان یک پیشرو دموکراتیک قدرت است. سیاستمداران باید فرو رفتن برای این شکست که خجالت هند قبل از جهان است. نه تنها پلیس دهلی شده است به شدت به رهبری, نقش سیاستمداران در کاشت آب و هوای فعلی از اختلاف با آتش زا شعارهای polarising جوامع و مخالفان به عنوان خائن است و سزاوار سرزنش است. شرق دهلی MP, Gautam Gambhir به درستی خواستار اقدام علیه کسانی که سخنان تحریک آمیز صرف نظر از خطوط حزب از جمله حزب همکارش Mishra. این مودی دولت باید با برقراری نظم در دهلی نو و درست خزنده بی اعتمادی نسبت به سازمان های دولتی در جوامع اقلیت. دیوان عالی کشور توجه کا به قوانین تبعیضآمیز نیز کمک کند.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de