تمام صفت عالی استفاده شده است برای توصیف AAP رنگارنگ پیروزی و BJP تیره شکست در دهلی نو. به طور معمول ما مبالغه همه چیز و حقایق کشش به دیگر بسیاری از به پایان می رسد باز طراحی برخی از عجیب و غریب نتیجه گیری.

در هنگام انتخابات اعلام شد برای دهلی نو به نظر می رسد بیش از حد واضح است که این امر می تواند یک پیاده روی کیک برای AAP برای BJP به عنوان یک حزب سیاسی است که بیش از حد حاکم بر مرکز انجام هر چیزی در تمام این سالها به عنوان یک پویا حزب سیاسی دهلی نو شد و قابل مشاهده به عنوان یک پر جنب و جوش مدعی. BJP گزارش کارت در شهرداری شرکت دهلی نو (MCD) که آن را بیش از حد کنترل شده و راحت شده بود نیز بیش از حد ملال انگیز به ادامه و Manoj Tiwary به عنوان رئیس بیش از حد ضعیف به فرمان نفوذ در میان خود رفقای اجازه دهید به تنهایی در میان مردم است. علاوه بر BJP پشت بلند شده بود سرنگون در دهلی و آن را به سادگی فاقد مهمات مورد نیاز برای برنده شدن در این سرزمین است.

اما بعد از بی جی پی یورش برده و به مبارزات انتخاباتی به شدت از قرار دادن بیش از حد در معرض خطر است که احتمالا دهلی انتخابات سزاوار نیست. پس از همه, اگر ما را ترک به تنهایی زرق و برق و اهمیت آن به عنوان پایتخت کشور از دهلی نو باقی مانده است بیش از حد کوچک یک قلمرو گسترده این کشور و حتی تمام عیار دولت با وزیر داشتن کمتر قدرت از یک منطقه جمع بزرگ هندی منطقه. این است که نه به رفتار دهلی نو و یا سیاسی آن اهمیت اما تنها به قرار دادن حقایق فیزیکی برابر کل کشور و کشورهای اتحادیه هند و کاهش بیش از حد از hypes متصل شده است.

پیروزی برای AAP بدون شک بیش از حد بزرگ است و بزرگ منحصر به فرد بیش از حد از نظر تعداد کرسی های مکرر در این انتخابات است. اما ما دموکراسی را دیده است که بسیاری از چنین بازده امتیازهای در حال حاضر از جمله این که از شیلا Dikshit در دهلی نو خود را – ما تا به حال Jyoti باسو و در حال حاضر Mamata دی در بنگال نوین Patnayak در Odisha حتی اگر ما را ترک Nitish کومار از بیهار رهبری یک ائتلاف. بلوغ دموکراسی در این کشور روز به روز است یک عامل است که به استقبال احزاب سیاسی و سیاسی pandits. به طور کلی احزاب سیاسی فراموش خوش آمدید روند وجود دارد اما خارج از نزاکت صدای بیش از حد. بسیاری از رهبران آیا احساس می کنید که مردم از دهلی نو گرفته شده دور با مباحث AAP قوی و تبلیغ آن است. اما اگر این مباحث به سرزنش آنچه در مورد کشاورزان وام پوشی در بسیاری از کشورهای تحت حکومت های مختلف سیاسی احزاب ؟ اما پس از آن بسیاری از لیبرال ها را سرزنش رای دهندگان بازگشت نارندرا مودی بیش از حد در 2019. و rebuking رای دهندگان برای انتخاب های خود بسیار خطرناک تر از حتی زشت و اعتراض و مبارزه.

BJP البته همه چیز به شکل مردم فراتر رفتن از نجابت بیش از حد در مبارزات اما پس از آن باید علت رفتار به کراوات کت و شلوار محدود روشنفکران به عنوان بسیاری از چنین اعمال زشت در حال حاضر اتفاق افتاده در گذشته بیش از حد تمرین توسط تمام احزاب کنگره شده قهرمان از هنر. از زمان بسیار قدیم رهبران تقسیم کرده اند مردم در کاست خطوط و خواسته آرا به نام طبقات بیش از حد آشکارا. BJP تنها حذف تمام زیبا از لباس در طول, کثیف, طبقه, creed, بازی, تقسیم هندوها در تمام این سالها در شکوه نام سکولاریسم. و هنگامی که عریانی آمد به جلو بسیاری از ما فقط رفته خیرگی برای تعداد بسیار کمی از جرات دیدن خود چهره زشت در آینه.

BJP می کند سعی کنید polarize جامعه آن را ادامه خواهد داد اما آن را نمی communalise – آن است که به اصطلاح لیبرال که به این polarisation نام communalization. قطب بندى به خودی خود نیست communalisation. سپس Bhartiya Jansangh و در حال حاضر BJP است اصلاح نسخه هندو mahasabha تواند بود, RSS بودن آن ایدئولوژیک حامی و خالق – اعلام هندو سازمان است. این واقعیت شناخته شده است که همه ما – از لیبرالها به چپ به کل ، و BJP است که آشکارا متعهد به هندو و Hindutva الهیات. و بله استقرار هندو Rashtra بیش از حد یک تعهد برای آر اس اس. تعریف هندو برای آنها تا حدی گسترده است که شامل هر کس ساکن در بهارات. برای سکولاریسم آنها اخلاق Sarva دارما Sambhav – برابر با احترام به همه ادیان.

وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که به نام سکولاریسم قدرت که توان باز و ناخالص appeasements در هزینه اکثریت قریب به اتفاق بدیهی است هندوها. این انحرافی نسخه از سکولاریسم است که تقسیم مسلمانان به نام طبقات و زیر طبقات و استفاده مسلمانان و دیگر اقلیت ها تضمین دائمی پیروزی در انتخابات انجام می دهند در واقع هیچ چیز قابل توجهی برای هر یک از گروه های تقریبا. تا به حال پی در پی govts انجام می شود و حتی چیزی برای مسلمانان موقعیت خود را در تمام جهات خواهد پیشی گرفته اند اکثریت هندوها. اما این اتفاق افتاده و حتی هر یک حداقل میزان و شرایط عمومی باقی مانده رقت بار و آسیب پذیر است. این بوده است که نفاق از سکولاریسم است که قطعا پدران بنیانگذار قانون اساسی ما نیست در ذهن مجسم. در واقع هیچ کشوری در جهان تمرین این نوع از سکولاریسم است که ما تحت کنگره رژیم در حال تمرین است. اگر یک مسلمان می تواند خود را کپی و فراخوانی اسلام برای مسلمانان او سکولار است. اگر یک هندو مذاکرات در مورد تندرستی از مسلمانان او لیبرال و سکولار. اما لحظه ای که یک هندو فراخوانی هندو به دین او می شود یک متعصب و تفرقه اجتماعی تقسیم بزرگ جامعه سکولار.

جهان بیش از وجود دارد rightists و چپ, لیبرال ها و محافظه کاران و قوانین بازی را تغییر دهید و با برنده شدن و گرفتن قدرت توسط هر یک از آنها. در کشور ما این اتفاق افتاده است برای اولین بار. برای اولین بار ما یک خام, انجمن, نخست وزیر که نمی تواند ‘خارجی’ مطالعات و صحبت نمی کنند و در زبان انگلیسی. اولین بار دولت بحث و همه چیز را هندی می کند و کور کپی غرب است. اولین بار ما یک فرد در راس امور دیوانه در مورد انجام همه چیز را برای کشور و تنها برای کشور است. و از این رو اضافی اشتیاق به اصطلاح همه چیز در حال انجام توسط دولت به عنوان جمعی تفرقه و حتی بر خلاف قانون اساسی. محرومیت چند تعصب از آنها بی جی پی و زیادی باقی مانده است با تمرکز بر چیزهایی که آن را به خود اختصاص داده است – آن مانیفست به عنوان به خوبی به عنوان آن شخصیت. و تا به حال هند رای دادند به نام Hindutva BJP و نه کنگره می خواهم که حکومت این کشور برای بسیاری از سال را از دست داده است بسیاری از کشورهای. و دهلی نو به وضوح به اثبات فراتر از شک و تردید است که هندوها را رای بر عقل و وجدان تنها حتی در صورت از تهاجمی ترین متعصب مبارزات انتخاباتی. و اگر BJP طرح های بسیار اجتماعی و تفرقه چرا راهول گاندی بود برای پروژه خود یک janeudhari تحت تملک و Arvind Kejriwal تا به حال به شعار Hanuman Chalisa در تابش خیره کننده!

بله سبک مبارزات انتخاباتی در دهلی نو به طور کامل بیمار قرار می گیرد بیمار فکر می کردم و تا حد زیادی یک حادثه ناگوار در بخشی از آمیت شاه که احتمالا رفت و بیش از حد در پیگیری های خود را بیش از اعتماد به نفس. و این بود که این کمپین که اخراج برای BJP آن فقدان کامل از کار زمین و عدم پویا محلی سازمان و مهمتر از همه فقدان زنده ماندن ساخته شده است که آن را از دست بدهند. Arvind Kejriwal, آیا الهام بخش رضایت و اعتماد به نفس و AAP می تواند جذب خود با Delhites بسیار خوبی است که پرداخت سود سهام. و در بالای آن Prashant Kishor آیا شکل جدید Kejriwal, به دنبال آرامش و صحبت کردن بیشتر حس که تیز استراتژی بیشتر است.

ما اجازه نمی به عنوان خوانده شده بیش از حد در دهلی نو – هر دو مورد AAP و در مورد BJP. ما باقی می ماند یک دموکراسی و ما هر انتخابات باقی مانده است منحصر به فرد!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su