در ادامه با عجیب و غریب, شعارهای سیاسی منجر به دهلی مجمع انتخابات BJP رهبران در حال حاضر گرفته شده برای ارتباط دهلی سانتی متر Arvind Kejriwal با پاکستان است. BJP را تا وزیر یوگی Adityanath در انتخابات تظاهرات در دهلی نو است اشاره به Kejriwal ارتباط با پاکستان وزیران. این پس از بی جی پی MP, Parvesh ورما به نام Kejriwal تروریستی — مسخره شارژ مکرر توسط اتحادیه وزیر Prakash Javadekar. سپس BJP تک-موضوع نقطه در دهلی نظر سنجی به نظر می رسد ضد شهروندی متمم قانون (CAA) تظاهرات در شاهین باغ. در حال حاضر حتی نخست وزیر نارندرا غوطه ور دست خود را به تیره گفتمان تماس با شاهین باغ تظاهرات یک توطئه توسط مخالفان سیاسی.

این کاملا غیر قابل توضیح. دهلی مجمع انتخابات قرار بود در مورد بهبود مدیریت و حکومت در دهلی نو. مسائل محلی باید centrestage. در عین حال ما بی جی پی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی است که صرفا بر اساس mudslinging سگ سوت جماعت و پاکستان است. این کا است و نه مربوط به دهلی نو — آن است که یک مرکزی قانون است. ابطال ماده 370 vis-a-vis کشمیر تا به حال هیچ اتصال به دهلی نو. این Kartarpur راهرو و ایودیا حکم هیچ ارتباطی به دهلی دولت است. دوباره, این, محلی, مجلس, انتخابات نیست, نظر سنجی های ملی.

چه احزاب سیاسی باید بحث هستند وضعیت دهلی جاده ها, ترافیک نیاز به بیشتر اتوبوس های سالانه زمستان آلودگی هوا در شهر بهداشت و درمان در حال رشد فشار بر تامین آب مدارس دولتی و غیره. BJP را در این مسائل روزمره نمی تواند “Kejriwal لینک با پاکستان”. دهلی نو آب تاکید کرد در طول ماه های تابستان به دلیل شاهین باغ معترضان. و کا است و نه برای حل دهلی آلودگی هوا مشکل است.

این تظاهرات مسالمت آمیز در شاهین باغ توسط افراد مسن زنان مسلمان به سختی مستحق تهمت. و اگر BJP فکر می کند که اعتراض — که در جریان بوده است برای بیش از یک ماه است که ایجاد زحمت و دردسر مردم می توانید آن را به پلیس دهلی به پاک کردن سایت. پس از همه, پلیس دهلی تحت دولت مرکزی نه AAP دهلی دولت است.

به عنوان هند در شهر آرمان های دهلی بزرگ هستند. آن را باید به یک سطح جهانی شهر با دولت از هنر و زیرساخت ها است. احزاب مبارزه با دهلی انتخابات باید رو به جلو قرار دادن برنامه های خود را به اثر چنین تحولی از شهرستان. اما BJP به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به سیاسی polarisation از قرار دادن به جلو بتن سیاست های ارتقا, Delhi. این استراتژی ممکن است پیروزی حزب رای, اما آن را نمی خواهد هر چیزی را برای دهلی توسعه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de