ساعت نارندرا سهوا در معرض بازی خود را برنامه ریزی در سخنرانی خود در دهلی نو در فوریه 3 با اعلام این که کا ردیف است که طراحی و اتفاقی نیست. هدف آن ایجاد جمعی از اختلاف و ناهماهنگی در سفارش به شکل آرا مذهبی خطوط فقط به عنوان BJP انجام شده است پس از آن با استفاده از گجرات مدل در آغاز این قرن است. BJP رهبران دادن شده اند اظهارات مانند احزاب مخالف تبدیل شده مجلس به شاهین باغ و Kejriwal یک تروریست است. چنین اظهاراتی نشان BJP رهبران بی احترامی کرد. آن را نیز نشان می دهد که حزب حاکم است که نه تنها ناشنوا بلکه کور و نه آماده برای گوش دادن به عقل و نه دیدن واقعیت روی زمین است. شاهین باغ مردم است اعتراض مجلس نشان دهنده مردم و BJP رهبران توهین به هر دو افکار عمومی و همچنین به نمایندگان.

BJP را تاکتیک است برای درو جمعیتی سود سهام با جذب و تاثیرگذاری بر ذهن جوان که برای اولین بار رای دهندگان مانند نیمه پخته جوانان درگیر در تیراندازی در جامع و شاهین باغ. با استفاده از اسلحه بزرگ مانند مودی و شاه و واردات هار communalist مانند Adityanath در معرض BJP و ناامیدی و عدم عملکرد ملی و همچنین شهرداری شرکت سطح. بی جی پی حمله به Kejriwal ترس از تکرار 2015 drubbing. آن را موفق به درک که باد می وزد در برابر بی جی پی در انتخابات کشور از دسامبر 2018 و کنگره است دوباره احیا و به دنبال آن وضعیت غالب در سیاست های ملی.

BJP ترس از AAP است blinkered ادراک خود را از سیاست های ملی. Arvind Kejriwal فلش در سیاسی پان. او به طور تصادفی سوار به قدرت در پشت آنا هزاره جنبش است. در غیر این صورت او نشان دهنده هیچ ایدئولوژی و تنها بازی این است که چوب به قدرت توسط قلاب و یا کلاه بردار. در قرن گذشته ضعیف رای دهندگان بودند رشوه با الکل و پتو امروز Kejriwal است که با استفاده از رایگان آب و برق برای ‘خرید’ و که بیش از حد در مالیات دهندگان هزینه. BJP چسبیده است با آن تقسیم و حکومت استراتژی است. آن است که به کارگیری کلاسیک فاشیستی تاکتیک های تبلیغات حمله رعد اسا برای بی اعتبار کردن و بدگویی مخالفان خود و ضد کا میدهد. شاهین باغ است که خود به خود مردم را به اعتراض و هر آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد vox populi که ناشنوا دیکتاتورها نمی خواهید به شنیدن. کسانی که نخوری حزب کنگره برای حمایت از شاهین باغ معترضان در واقع پرداخت یک تعریف به حزب بزرگ قدیمی به صورت ایستاده و در مواجهه با سرکوب و تفرقه دولت و ناحق قوانین مانند کا. BJP یک پان هند دستور کار polarisation و حال حمله شاهین باغ اعتراض یک مثال از آن Goebbelian تاکتیک های گمراه, گمراه کردن و بدجلوه دادن حقیقت و واقعیت و سعی کنید به پیچ و تاب آنها را به نفع خود.

کا بخشی از یک دقت گردد توطئه به تحریک تظاهرات از مردم و منحرف کردن توجه کشور از شایع مشکلات انسان را به مودی-ایجاد مشکلات. برای اکثر سرخپوستان علت نگرانی مودی دولت تلاش هماهنگ برای اجرای Savarkar دو ملت تئوری. اجازه دهید فراموش نکنید Dr BR Ambedkar هشدار داده بود که Savarkar و جناح بودند دو طرف یک سکه هستند. تظاهرات در برابر چه کا می گوید: در بسیاری از کلمات اما در برابر آن پیام پنهان که مسلمانان ناخوشایند در BJP راج و از این رو چه کسی به جز مسلمانان را احساس آزار و اذیت و ترس. رای دهندگان در دهلی نو است که به اندازه کافی بالغ به تشخیص و تصمیم گیری برای آنها به رای دادن بدون تحت تاثیر قرار گرفتن توسط شاهین باغ.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im