با یک هفته مانده به انتخابات دهلی Vidhan Sabha وظیفه رای دهندگان تبدیل شده است بیش از حد پیچیده و در روز باقی مانده وجود خواهد داشت بیشتر ابهامات ایجاد شده برای آنها. به عنوان د روز در حال نزدیک شدن است با این اعلامیه از دو طرف متخاصم در حال حاضر رفته در پس زمینه و مسائل دیگر تا حد زیادی و به طور جدی نیست که مربوط به دهلی نو به مردم اصلی فضا است.

Shaheenbagh, جامع و JNU را بیش از انتخابات تب و آن را متحیر و وایلدر و سعی خواهد کرد به طوفان واقعی مسائل مشترک تأثر. تا کنون تجربه sates انتخابات بوده است که مسائل محلی را غالب بخش های عمومی و رای گیری الگوی وابسته به آنها. اما دهلی نو است دهلی نو و ملی مسئله بیش از حد خواهد واقعا معاشرت در هر گونه تصمیم گیری. آن خواهد بود بسیار جالب است برای دیدن مردم درک و پاسخ به این مسائل قرار می گیرد قبل از آنها توسط دو طرف متخاصم.

Aam Admi Parti (AAP) به وقت تقدیر است هر چند نگه داشتن و نگه داشتن اساس آن کارنامه و تا تاریخ خودداری از حساس انحراف پیوستن به مسائل با BJP. آن را با آغاز شده است و ادامه آن با BJP تلاش درگیر شدن در فضای بزرگتر و بیشتر میشود.

AAP در کل و, Arvind Kejriwal, به ویژه در, شده است, در طول پنج سال گذشته از زمان تصدی خود بیش از حد تهاجمی در برابر بی جی پی و به طور خاص در برابر نخست وزیر حمله و برای همه چیز و هر چیزی در زمان مهیج و نشستن در dharnas بیش از حد. اما هرچه که به انتخابات نزدیک او تغییر کرده است و آرامش و استقرار محدود خود نیکوکار است به مردم دهلی نو. او به جای پوشیدن منحصر به فرد خونسردی و آرامش تا حدودی غیر معمول از خود سنتی صورت می شود.

او بدون شک انجام خوب شغل در رفاه مناطق و می تواند دولت پاسخگو تر و تمیز. وزرای خود را در دسترس بوده است و مقامات باید بیشتر پاسخگو باشد. او از این رو دلایل خوبی برای بازگشت به مردم درخواست تجدید سفر خود را به سوی رشد و رفاه. این چیزی بود که شیلا Dixit به دست آورده و با یک گزارش بسیار خوب کارت – به خصوص در زیرساخت های بخش سرمایه – و می تواند رکورد های زیبا از طولانی ترین خدمت بانوی وزیر در کشور است.

BJP پس از آن بود نه در قدرت است و بدیهی است که هیچ چیز برای اضافه کردن و ادعا در مورد آن می تواند ادعا می کنند در مورد آن ملی و دستاوردهای ملی در دستور کار جدا از دادن جذاب مانیفست که آن را در قالب ‘دهلی نو Sankalp Patra – از Rs 2 به ازای هر کیلوگرم آرد به آلودگی هوای پاک و آب پاک به Yamuna پروژه پاک به دهلی نو بمبئی سبز راه بالا. اما BJP آن را به خوبی می داند که تنها اطمینان و وعده و کار نمی کنند در انتخابات – بسیاری از بتن تاب لازم برای خواستگاری تأثر و پس از آن نقل مکان کرد و به زمان صحنه ملی دهلی نو تبدیل شده است به مرکز.

بر خلاف بسیاری از کشورهای دهلی نو نیست رای طبقه-creed خطوط پس از آن اجتماعی ترکیب است و نه مانند آن. که نشان میدهد طرفین را برای تنظیم و در برخی از املاک در دستور کار و یا ایجاد یک هاله فوری و برجسته نیاز به آن را در آغوش. BJP است انجام هر دو. آن قرار داده شده یک برنامه خوب در برابر AAP شعار از عملکرد خوب ساخت Delhites به رویای بزرگتر و همچنین قرار دادن آنها در یک عاطفی قاب تفکر است که نیاز فوری به طناب در BJP در حال حاضر.

البته Purbanchalis فراموش تشکیل توانمند بخشی از رای دهندگان اما آنها هم شناخته شده به رای دادن در وبلاگ. علاوه بر این هر یک از طرفین سعی خواستگاری آنها را در راه خود را. BJP در این نمره آیا باید به نفع Manoj Tiwary یک purbanchali به عنوان آن دهلی نو سر و دو زمان MP.

بسیار مهم است برای بی جی پی را به نفع خود به دهلی نو برای حداقل دو دلیل مهم – اولا از آن شده است بیش از حد دیر است که حزب حکومت سرمایه به عنوان اواخر به عنوان در 1993-98 – بیش از بیست سال پیش. آن را به دهلی نو مبادا نسل فعلی فقط فراموش کند برای سرمایه است. پس از مجموعه ای از شکست در آمریکا و چند متحده’ انتخابات دور نیست که حزب اتحاد برای به دست آوردن یک دولت به عنوان مهم به عنوان سرمایه های ملی. Morteover BJP می تواند سرمایه به طور کامل در انتخابات عمومی سال 2014 و 2019 به عنوان به خوبی. در غیر این صورت نیز دهلی نو تا به حال سنت انتخاب جناح راست نمایندگان مجلس در Jansangh روز بیش از حد. آن بود شیلا Dixit را جاذبه که تغییر اخلاق دهلی نو – از سیاست به پیشرفت است.

BJP نیست و نشان داد این صورت از دهلی نو است. آن فکر گرفتن اختیارات مردم در چهره مرکزی از BJP دادن یک ایده است که وزیر بیاهمیت است که نارندرا-آمیت شاه وجود دارد به مراقبت از دهلی شخصا. این ممکن است همچنین فکر کردم که این می تواند به نفع دولت پس از دولت بدون هیچ رئیس وزرا صورت و از دست ایالات متحده که در آن رئیس وزرا در صورت اعلام شد در پیشبرد.

برای Arvind kejriwal و AAP آن است که دو برابر سوال یک اینکه Kaejriwal را اعتبار تاسیس شده است به عنوان یک سیاستمدار – جنگنده سیاستمدار که به طور مداوم دعوا جداگانه و منحصر به فرد غرور از دهلی نو و دو اینکه دهلی نو به رسمیت می شناسد خود را سبک bindas کارگر مشغول به کار خستگی ناپذیر و اقدام مانند یک همسایه درب بعدی. این امر می تواند یک سوال از وجود AAP بیش از حد.

کا و پیامدهای اختلال شده اند نگران کننده و گیج کننده برای دهلی نو و با استناد به آنها Amit Shah گرفته است یک خطر بزرگ – در صف مقابل و در سر! او ظاهرا با موفقیت به خانه آورده نقطه است که نتایج انتخابات دهلی نو خواهد حل و فصل نمرات به طور کامل و در نهایت بر این موضوع است. به عنوان تحولات اخیر گشوده Shaheebagh گرفتار شد در اشتباه شالوده ساخت BJP را در مورد اتهامات آنها را – که یک غلط زیادی چرخش به سمت antinational – به نظر می رسد واقعی و از دست دادن زمینه های صادقانه مخالفت. مردم ساخته شده اند به فکر کردن و اندیشیدن بیش از منافع ملی و نگه داشتن آنها را در بالا و گفت: خوب اعمال AAP دولت. فوق العاده پرخاشگری از چند ستاره فعالان ممکن است برخی از شرم آور اثرات و ممکن است به خوبی برای یک کلاس خاص اما پس از آن این پرخاشگری ممکن است عملکرد برخی مایل اضافی برای دیگر کلاس خاص.

ستاره ستاره ها – نخست وزیر – هنوز در به در دوباره پس از تنظیم تن در Ramlia زمینه. و این چند روز باقی مانده پس از PM تجمع نگه داشته شود گرم توسط آمیت شاه و دیگر او را نامزد دریافت جایزه تهاجمی شدند. گزارش کارت Kajriwal را به دنبال قرار می گیرد در پس زمینه قرار دادن احساسات در بالا پایه تلاش برای ایجاد خانه ای که به رشد و پیشرفت خواهد بود شتاب BJP بیش از حد, اما در حال حاضر آن است که این کشور برای اولین بار!

زیبایی Arvind Kajriwal خواهد بود برای نگه داشتن دهلی درگیر با رشد سرود و اجازه نمی دهد آنها را به انحراف. تا کنون او بوده است آن را انجام می دهند. او شاید می داند که آن را خوب است که او سیر رهبر تنها است و قرار نیست در مسائل ملی. تا کنون بسیار زیبایی او می تواند نگه داشتن خود را به دور از موج اصلی جریان علاوه بر او و متمرکز شده در مقالات تست تنها. و لحظه ای که می گذرد بی جی پی از راه های مقابله با آنها در مسائل مربوط به مبارزات انتخاباتی خود را به پایان رسید. او را نه فقط قادر به ضرب و شتم BJP در آن مورد علاقه و گرامی چمن و دامنه.

دهلی نو شامل یک ناهمگن رای دهندگان و مصرف آنها همراه نیاز به بسیاری از بسیاری از چیزهایی که در یک بروید برای دهلی مراقبت برای رشد اما برای مراقبت از شرایط موثر ملی اخلاق و بافت بیش از حد. حتی چشم بین المللی خواهد بود با دقت به تماشای راه دهلی نو تصمیم می گیرد به عنوان وینستون چرچیل بسیار درستی گفت:”….آن را به خوبی به ارزش در حال انتظار برای یک دست خوب قبل از متصل کردن واقعا”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net