دهلی دلار ملی روند اما گریم اخبار از چندین کشورهای دیگر

در نشانه آن است که دهلی نو شاهد پایدار کاهش عفونت های جدید در آن وارد شده کمتر از هزار مورد برای اولین بار در هفت هفته در روز دوشنبه. دهلی برداشت پاداش یک استراتژی متمرکز بر ramping تا تست و جداسازی بیماران در خانه یا در مراکز مراقبت. تست مثبت نرخ که تا به حال به ضرب گلوله نگران کننده به 25 درصد در حال حاضر کاهش یافته و به 7 درصد. کارشناسان نیز نقشه کشی توجه داشته باشید از احتیاط با استناد به این تعداد کم از استاندارد طلا RT-PCR آزمایش های در حال انجام در پایتخت در علامتی افراد تست منفی در سریع آنتی ژن تست (RAT). موش روش مظنون به پرتاب چندین منفی کاذب است که می تواند به باد دوم به وقوع.

در حالی که دهلی نو می تواند استطاعت یک لحظه آه امداد, بنگلور, ممکن است در حال ظهور به عنوان جدید مترو در حالی که کانون بمبئی و چنای شاهد یک plateauing از موارد. کارناتاکا و کرالا است که تصور می شد به انجام خوبی در اوایل هستند قصه های احتیاطی در این بیماری همه گیر. هیچ دولت می تواند استطاعت برای استراحت و حتی زمانی که موارد به نظر می رسد به شیب. آندرا پرادش است که آزمایش به طور گسترده ای از سمت راست شروع کرده و شروع به شاهد خروش است. تنها گزینه ای حتی قبل از آن ایالات تست بیشتر از دیگران است به “تست و آزمون”.

همچنین بخوانید: تازه Covid-19 موارد در دهلی سقوط به زیر 1000 دلار برای زمان 1 در 49 روز

مستندات به وضوح راه حل نیست. تریواندروم شده است تحت مستند برای بیش از دو هفته اما مورد شمارش نشان می دهد هیچ نشانه ای از فرو بردن. بزرگتر نگرانی برای هند است مظهر Covid موارد در سراسر Hindi افزوده در حال حاضر با طیفی از گزینه های دیگر امکان پذیر است. بهداشت عمومی و تست امکانات باید به decentralise اگر بیشتر شمال هند افزایش است که باید کنترل شود. متناوبا پیام در ماسک و فیزیکی فاصله باید تقویت شود. با درجه حرارت محدود به سقوط در حال حاضر انتقال قطرات می تواند تشدید. نارضایتی از سلامت کارگران باید بیش از حد. مرکز و ایالات متحده باید دنده تا دوباره برای جنگ تلاش است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de