سه حادثه تیراندازی و خشونت گفتار مناسب تر به جنگ داخلی از انتخابات مسابقه در حال افت به انتخابات در سرمایه های ملی است که رای این شنبه. چه شد قرار شده است یک انتخابات محلی مبارزه در مسائل مدنی تبدیل کرده به یک کاملا متفاوت نوع تابلو در تغییر ماهیت جمهوری هند. دهلی نو تبدیل شده است یک مرحله برای هر نبرد تن به تن در مورد هویت است که jolting هند در سال 2020 است.

اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا این همه تندر نور و خشم را در واقع تاثیر رای گیری انتخاب کند. حکم AAP رهبری وزیر Arvind Kejriwal صرف بسیاری از مبارزات انتخاباتی اجتناب از هندو و مسلمان خط گسل و تلاش برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی در مورد آموزش و پرورش, بهداشت و درمان یارانه برق و آب و اتوبوس سواری برای زنان است. در عین حال در آخرین دامان کمپین AAP است بهینه سازی استراتژی برای مقابله با هویت مسئله را از طریق یک درخواست تجدید نظر عاطفی زمانی که آنها از مردم دهلی نو به تصمیم می گیرید اگر آنها را ببینید Kejriwal به عنوان “یک پسر و برادر” یا “تروریست”.

این است که به دنبال بی جی پی را در مبارزات تن به تن ساخته شده در اطراف این منطقه به نام شاهین باغ و نشان می دهد که رای گیری برای آنها به معنی رای دادن به احزاب است که آشکارا و مخفیانه حمایت از مسلمانان و/ یا تروریست. شاهین باغ است که در آن زنان از جامعه اقلیت شروع این روند از نشستن در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون و یا کا تصویب شده توسط پارلمان در ماه دسامبر سال گذشته است. آنها تا آنجا که دانش آموزان از جامع Millia دانشگاه واقع در نزدیکی مواجه وحشیانه سرکوب پلیس در حالی که اعتراض کا. آن را تبدیل به الگو برای تظاهرات مشابه در نقاط دیگر سرمایه های ملی و در دیگر نقاط هند است.

تصویر: Ajit Ninan

به عنوان BJP نمایندگان مجلس سخنگویان و وزرا در حال حاضر آن را بگویید شاهین باغ است نه یک محله اما یک استعاره برای مسلمانان تصور آنها قدرت وتو لبه پنجره رساند تا توسط اسلامگرایان و چپگرایان است; در نتیجه دن از تمام چیزهایی که در آن نهاد در حال حاضر به نام “ضد ملی”. در این فضایی که یک افراطی جوانان خود یک تفنگ در اعتراض دانش آموزان در جامع. این صحنه به نظر می رسد سینمایی تر از واقعی اما خون است که جریان را از بازو از یک دانشجو که سعی کردم به همین دلیل با او واقعی بود. آن 30 ژانویه سالگرد گاندی ترور توسط Nathuram Godse. در 48 ساعت دیگر جوانان به ضرب گلوله در هوا در شاهین باغ و شب بعد از کار اخراج شدند عکس توسط یک مرد بر روی یک روروک مخصوص بچه ها, رانندگی, گذشته, جامع.

که گلوله چوب خط حساب کردن تا زمان نوشتن شمارش آرا اتفاق خواهد افتاد بعدی سه شنبه. BJP بازخورد پس از تیراندازی اول مثبت بود از حزب خود در انتخابات ردیاب. در عین حال این حزب می گوید: شاهین باغ زمین کمک کرده و آنها را به انرژی غیر این صورت ضعیف مبارزات انتخاباتی. این نگه می دارد منع استراتژی است که در مورد ملی موقعیت یابی فراتر از دهلی انتخابات. آن است که در مورد دادن کادر و حامیان تعامل با بی جی پی/RSS چشم انداز کشور در زمانی که فرصت ها محدود هستند و زیان کار بومی.

اما آن می تواند کمک به آنها را به نفع خود در دهلی نو که در آن نظر سنجی پروژه BJP به عنوان underdog? BJP سهم رای در مجمع مسابقات در دهلی نو است و در حدود 33٪. حتی در صورتی که رای به زوم بالا BJP هنوز هم نیاز به یک بخش در AAP رای به واقع شکست دولت ، هیچ شواهدی از آرا را بدست آورد و حتی در اقلیت تحت سلطه صندلی به کنگره ضعیف است قطب سوم در دهلی نو. در تاریخی 2015 انتخابات AAP کردم حدود 55 درصد از آرا و آنها را مجبور به فرود برخی از راه دور به شکست می شود. حتی اگر آنها را رها 10% این امر تنها منجر به شکست اگر BJP به اشتراک می رود به 40 درصد حاشیه. با وجود این بسیاری از اختلالات وجود ندارد و شواهد قانع کننده که دهلی نو در حال تبدیل شدن به قطبی به اندازه کافی برای یک تغییر بزرگ در پیش بینی روند رای گیری.

چند هشدارهای باید ارائه شود. اول این است که یک دولت در انتخابات و حتی یک پیروزی چشمگیر برای AAP نباید به طور خودکار دیده می شود به عنوان رد حزب ملی. در چند دهلی محلات افرادی که رای دادند برای مودی در انتخابات را با AAP برای دولت و احتمالا رای BJP دوباره در کنگره به دنبال مانند یک ملی جایگزین. علاوه بر این دولت نتایج دیگر آینه ملی نتایج به عنوان دیده می شود اخیرا در Jharkhand. در واقع پس از پیروزی از JMM-led داد در Jharkhand در ماه دسامبر سال گذشته یک پیروزی برای AAP را تقویت فدرال طبیعت هند و اهمیت منطقه ای نیروهای.

دوم, آن مهم است به یاد داشته باشید که چالش بزرگ انتخاباتی قبل از BJP منتهی به بعد از انتخابات عمومی سال 2024 میلادی است برگزاری به اوتار پرادش و فتح بنگال غربی که رای کمی بیش از یک سال از هم اکنون. این کا-NRC زمین شد و در واقع طراحی شده برای Bengal, اگر چه وجود دارد ایدئولوژیک عنصر به این همگنی از جمهوری.

در مواجهه با یک رکود اقتصادی BJP است و حتی بیشتر به احتمال زیاد به جهنم برای چرم زمانی که موقعیت در مسائل مربوط به آن را توصیف به عنوان ایدئولوژیک. در نهایت به عنوان یک پس زمینه برای انتخابات این است که از سرمایه های ملی است که ضد کا تظاهرات به رهبری توسط زنان آغاز شد. این نشانه “فراتر از ترس” حالت روحی و روانی این کشور بزرگترین اقلیت و که بیش از حد خواهد شد که عواقب آن در جنگ های آینده آمده است. که آن نیز چه بی جی پی پاسخ به آن به مخاطبان ملی فراتر از مبارزه برای شهر-دولت دهلی نو.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو