کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی های المپیک تابستانی خواهد بود با تاخیر حدود یک سال است.

عکس: kimimasa mayama/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

به تعویق افتادن توکیو بازی های المپیک 2021 خواهد شد که مهم انشعابات برای غول های رسانه ها Comcast Corp. و کشف Inc., محروم کردن آنها از حداقل یک آگهی میلیارد دلار در این سال و در نظر گرفتن دور بحرانی گفتوگو برای برنامه نویسی دیگر.

Comcast را NBCUniversal که آمریکا حقوق به بازی های المپیک گفت: آن را به فروش نزدیک به 1.3 میلیارد دلار در درآمد تبلیغات برای سال 2020 بازی است که مجموعه ای را در ماه جولای. در حال حاضر که این رویداد انتظار می رود که به جای یک سال بعد NBCU به احتمال زیاد باید به مذاکره مجدد با معاملات تبلیغ با توجه به آگهی های خریداران است.

“NBCU نمی توانیم فرض کنیم تمام سال 2020 المپیک آگهی تعهدات را بیش از رول تا 2021” یک آگهی خریدار گفت.

“چه کسی می داند که دنيا چه شکلی خواهد بود در سال آینده” یکی دیگر از آگهی خریدار گفت. “احتمال وجود خواهد داشت یک رکود اقتصادی تمام عیار و صنایع خواهد شد و به احتمال زیاد باید bailed.” که ممکن است علامت های تجاری بیشتر تمایلی به صرف پول در تبلیغات فرد گفت.

NBCUniversal “است که به طور فعال همکاری با شرکای تبلیغاتی ما برای حرکت در این تعویق و ما در حال بررسی همه گزینه ها برای بهترین خدمت خود را به علامت های تجاری و مصرف کنندگان ما در این سال و به 2021” یک سخنگوی گفت.

NBCUniversal پرداخت حدود 1 میلیارد دلار برای حقوق به توکیو المپیک گفت: آن را درک تصمیم برای به تعویق انداختن بازی.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز سه شنبه گفت: با موافقت کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ که بازی های المپیک تابستانی, قبلا برنامه ریزی شده برای شروع در توکیو در جولای 24, سال 2020 خواهد بود با تاخیر حدود یک سال با استناد به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

این حرکت را نیز قرار دادن دندانه در Comcast در بازاریابی برای آینده آن جریان خدمات طاووس که در ماه جولای راه اندازی شد به شدت به بازی های المپیک به عنوان یک نقطه فروش.

در حالی که طاووس خواهد شد راه اندازی در مه تنها به کابل مشترکین Comcast و Cox Communications, این سرویس در دسترس خواهد بود به هر کسی در ایالات متحده در ماه جولای.

“بازی های المپیک بود به احتمال زیاد محور هر طاووس ارائه” گفت: Craig Moffett تحلیلگر در MoffettNathanson. “بنابراین آنچه واقعا مهم است این است که اگر آنها قادر خواهد بود برای دریافت تبلیغات و اگر از آن خواهد شد بسیار سخت تر و بدون بازی های المپیک است.”

اقتصادی عدم قطعیت کنار تبلیغ هنوز برگزاری بازی های المپیک در خصوص بالا و کشیده شده به این رویداد است. شرکت های رنگی به بازی در جستجوی مخاطبان زیادی را که سخت تر است امروزه به عنوان مصرف کنندگان صرف بیشتر وقت خود را با غیر-ad پشتیبانی از ارائه دهندگان محتوا مانند Netflix , Inc.

مصرف کننده کالا غول Procter & Gamble شرکت ، یکی از بزرگترین تبلیغ گفت: آن پشتیبانی تصمیم برای به تعویق انداختن توکیو بازی. این ساز از جزر و مد مواد شوینده, Pampers پوشک و ژیلت ریش تراش کاهش یافته است به نظر بیشتر در مورد آن تبلیغ خاص نظر دارد.

کشف که پرداخت می شود $1.45 میلیارد دلار در سال 2015 برای حقوق برای نشان دادن بازی در اروپا بین سال 2018 و 2024 کاهش یافته است می گویند چقدر تبلیغات آن را در حال حاضر به فروش می رسد برای توکیو 2020 بازی.

“ما ضروری برنامه ریزی و تحویل کامل هستند و در حال حاضر تغییر به سال آینده” این شرکت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه, اضافه کردن آن را پشتیبانی تصمیم برای به تعویق انداختن بازی.

کشف کمتر قرار گرفتن در معرض از دست ad درآمد از NBCUniversal چرا که نزدیک به دو سوم از شرکت در بازی های المپیک مربوط به درآمد حاصل از sub-صدور مجوز بازی برای دیگر برنامه نویسان در اروپا و یک فرد نزدیک به این شرکت اعلام کرد. کشف همچنین قصد دارد برای جذب تبلیغات اضافی دلار با بسته بندی به تعویق افتاد تابستان بازی ها با بازی های زمستانی 2022 در پکن فرد گفت.

در یک درآمد کنفرانس در اوایل این سال, کشف, Inc.’s امور مالی رئیس Gunnar Wiedenfels گفت که کاهش هزینه های مرتبط با تولید بازی خواهد جبران کاهش درآمد حاصل از تبلیغات.

توکیو بازی ها میله میله بود یک لحظه نقطه عطفی برای کشف و رشد شرط در زندگی ورزشی. آن 2015 المپیک مقابله نخستین بار کمیته بین المللی المپیک موافقت با فروش بخش بزرگی از حقوق اروپا به بازی در یک معامله به یک شرکت رسانه ای.

این شرکت که بهترین و شناخته شده برای کانال های تلویزیون از جمله کشف شبکه غذایی و HGTV همچنین صاحب پان اروپایی پخش کارتهای جدید و مدیر عامل David Zaslav گفت: پس از امضای المپیک معامله است که آن را “کمک به تصریح کارتهای موقعیت را به عنوان یک رهبر در ورزش در سراسر اروپا است.”

کشف نشده است گفت: چگونه آن را پر کنید از اعتبار خالی سمت چپ توسط بازی های المپیک به تعویق افتادن.

در روز سه شنبه Comcast هشدار داد در یک پرونده است که گسترش این رمان coronavirus را تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را—از به تعویق افتادن ورزشی, حوادث, تئاتر منتشر و بسته شدن پارک.

Comcast گفت: آن کابل کسب و کار که شامل سنتی و کابل تلویزیون و پهنای باند نخواهد شد.

نوشتن به لیلیان ریزو در Lillian.Rizzo@wsj.com بنیامین در Mullin Benjamin.Mullin@wsj.com و سوزان Vranica در suzanne.vranica@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو