نقش پلیس در جامعه – سوزش موضوع در ایالات متحده در حال حاضر — شده است موضوع بحث در اروپا بیش از حد. و از این جهت است که برخی از کشورها وجود دارد گرفته اند می تواند ارائه راه رو به جلو برای امریکا است.

در قلب این رویکرد جدید شناخته شده به عنوان “پلیس مشکل گرا” است که تلاش برای دست و پنجه نرم کردن با علل ریشه جرم و جنایت نه فقط علائم آن است. در فنلاند برای مثال بی خانمان و معتاد به مواد مخدر مردم داده می شود و جایی برای زندگی می کنند و سپس ارائه درمان.

مشکل گرا پلیس در کاهش جرم و جنایت و اختلال یک سوم در این مکان سعی شده است در انگلستان و کانادا و آمریکا

در موازی حرکت تعدادی از دولت ها گرفته اند سلامت روانی شرایط اضطراری از پلیس دست آنها را ترک freer برای مقابله با جرم و جنایت در حالی که متخصصان مقابله با بحران خواستار شد. در بریتانیا حدود 40 درصد از تماس به پلیس های روانی مرتبط با سلامت.

می تواند آن را در امریکا ؟ آن را گران قیمت نیاز اروپا-سطح نرخ های مالیاتی و خدمات اجتماعی و کمک های مالی. و آن طول می کشد زمان هشدار مگان اونیل یک پلیس متخصص در دانشگاه داندی در اسکاتلند است. “این مهم است که یک برنامه بلند مدت و نه یک زانو حرکت تند و سریع, واکنش,” او می گوید.

برلین

Marc-Oliver نمی حمل اسلحه. به جای او متکی بر یک باتون خود عقل و سال از آموزش است.

یکی از آلمان همه جا افسران ordnungsamtیا از نظم عمومی Marc-الیور می گوید که او مانع از خودکشی با “دست خالی.” بار دیگر او خلع سلاح یک مرد دارای حق اعمال یک چاقو با صحبت کردن به او را با آرامش در حالی که شریک زندگی خود را اریب با اسپری فلفل.

“گاهی اوقات آن بهتر خواهد بود به سلاح می گوید:” Marc-الیور با استفاده از یک نام مستعار است از او است و نه مجاز به صحبت های عمومی. “من می ترسم در این کار گاهی اوقات اما ترس باعث می شود شما مراقب باشید. آن را می سازد شما منطقی.”

دیدار با آلمان شهرداری نگهبان امنیت عمومی مسئول وظایف اعم از صدا و کنترل جمعیت به رفاه حیوانات و کمک به افراد بی خانمان. آنها نمی سازماندهی مواد مخدر رکود و یا تحقیقات است که از چپ به پلیس جنایی; در بسیاری از آلمان 16 متحده ordnungsamt نمی حمل سلاح های کشنده.

این ordnungsamt یک محصول آلمان خاص تاریخ, اما آنها همچنین نشان دادن یک پلیس روند در سراسر اروپا به همکاری نزدیک با سازمان های تخصصی که بهتر مناسب برای مقابله با های اجتماعی و یا مشکلات روانی و به دست کردن برخی از وظایف آنها است. در پایتخت سوئد, استکهلم, برای مثال, بهداشت روان, شرایط اضطراری در حال رسیدگی ویژه آموزش موبایل روانی تیم است.

“پلیس در حال قوی ترین مجریان نیروی, اما آنها تنها بخشی از این راه حل می گوید:” اووه مارکوارت آلمانی افسر پلیس و معاون رئیس جمهور از دانشگاه علوم انتظامی. “در آلمان مشکلات اجتماعی حل می شوند در بسیاری از سطوح دیگر. کمک های اجتماعی و امنیتی: اگر کسی در جامعه و نگران نباشید در مورد قرار دادن مواد غذایی بر روی میز آنها نمی نیاز به پلیس.”

از نمایندگی ظلم و ستم به نمایندگی از شهروندان

این تغییر از گشتاپو هیتلر را بدنام نظامی نیروی پلیس به یک سرویس “است که وجود دارد برای غیرنظامیان” در زمان دهه می گوید Thilo Cablitz سخنگوی رئیس پلیس برلین. “ما تا به حال فاجعه بار تاریخ آمیزه ای از, و ما تا به حال برای یادگیری به تغییر هدف از به نمایندگی از دولت ظلم و ستم به نمایندگی از شهروندان است. این یک شبه اتفاق نمی افتد.”

اصلاحات آغاز شد و با جدایی از عملکرد پلیس و نظامی و تجزیه کردن وظایف در حال حاضر انجام شده توسط ordnungsamt. در نهایت بسیاری از روزمره اجرای قانون بود و غیر متمرکز به سطح دولت است.

استخدام حق “شخصیت” فرد نیز مهم است می گوید: آقای Cablitz. زمانی که آنها برداشت شده است و پلیس با دانشجویان تحت نزدیک به سه سال از آموزش بسیار بیشتر از هر متحده آکادمی پلیس فراهم می کند. این درسی است که غرق در تاریخ و ارتباطات و آموزش و پرورش سیاسی از جمله پرسش های اساسی مانند “چرا ما حتی نیروی انتظامی? زمانی که من می تواند استفاده از زور استفاده جنسی کند ؟ ما به طور مداوم در یادگیری می گوید:” آقای Cablitz.

تظاهرات یک “محک برای پلیس می گوید:” استفان شوارتز 35 ساله پلیس کهنه کار و سازمان ملل متحد مسئول آموزش. به عنوان پلیس سعی کنید برای مدیریت تنش میان حزب دموکرات راست برای نشان دادن و خطرات بالقوه برای امنیت عمومی “ما با استفاده از قدرت ما به توضیح قوانین و به همین دلیل شهروندان باید به دنبال قوانین می گوید:” آقای شوارتز. “و نه در آمریکا که در آن” از آنجا که – به خاطر آن قانون است.'”

پلیس آلمان گذار به مدرن زور است و نه همیشه صاف سفر. برای مثال همجنسگرایی تحت تعقیب قرار بود به عنوان یک جرم و جنایت در آلمان از اواسط 1990s و در حالی که پلیس عمل در چارچوب قانون می گوید آقای Cablitz آنها درمان افراد همجنسگرا وحشتناکی.

“ما به این جامعه و عذرخواهی برای کسانی که سال,” او می گوید. “ما گفت:” ما در عمل به اشتباه با عرض پوزش و ما می خواهید برای ایجاد چیزی با هم.'”

هر چند پلیس آلمان نسبتا خوب تصویر عمومی آنها مصون نیست که مشکلات را لرزاند, ایالات متحده است. در اشتوتگارت ماه گذشته صدها نفر از تظاهر کنندگان غارت مغازه ها و با پلیس درگیر شدند و پس از گشت زنی در حال جستجو یک مرد جوان برای مواد مخدر. در آن زمان پلیس نزدیک به پنج ساعت به دست سفارش در نشانه آن است که همه افراد جوان با مشاهده پلیس به عنوان دوستانه یاران.

Fabian Strauch/picture-alliance/dpa/AP

یک افسر ordnungsamt می ایستد در شهر دوسلدورف در آلمان, Feb. 20, 2020. آلمان ordnungsamt مسئول وظایف اعم از صدا و کنترل جمعیت به رفاه حیوانات و کمک به افراد بی خانمان.

علل حمله نه علائم

در جای دیگر در اروپا و کشورهای اسکاندیناوی ایستادگی کردن برای تصویب خود را از “پلیس مشکل گرا می گوید:” مگان اونیل یک محقق به رفتار پلیس در دانشگاه داندی در اسکاتلند است.

این رویکرد هایش با علل ریشه ای از جرم و جنایت و تلاش برای پیدا کردن راه حل های متناسب با دکتر اونیل توضیح می دهد. “آن را” بیایید در این منطقه در حال تجربه بسیاری از خرید و فروش مواد مخدر و حل مشکل اولیه به جای حمله به نشانه” او می گوید. “که در آن درگیر است ؟ آیا آنها نیاز به دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش ؟ آیا آنها نیاز به حمایت بیشتر برای درآمد خود را ؟ آن را مشاهده دراز مدت.”

یک مطالعه اخیر از پليسي مسئله محور پروژه ها بیش از 30 سال گذشته توسط کمپبل همکاری تحقیقاتی بین المللی شبکه در بر داشت آنها را دیده بود 34 درصد کاهش در جرم و اختلال است.

در فنلاند که در آن فقط از 7000 افسران پلیس در خدمت به همان تعداد از مردم به عنوان 17,000 افسران در اسکاتلند بخش عمومی سازمان ها به خصوص یکپارچه و مشارکتی می گوید دکتر اونیل. پروژه ای به نام مسکن برای اولین بار, برای مثال, به ارمغان می آورد بی خانمان و یا معتاد به مواد مخدر مختلف مردم به برنامه های درمان.

مردم که خرید مواد مخدر به طور معمول دستگیر و به جرم اما به جای تشویق به پیوستن به پشتیبانی و بازیابی برنامه ها.

“ایده این [است] که کسی نمی تواند رفع این نوع شیوه زندگی اگر آنها لازم نیست که یک پایه محکم برای شروع از” می گوید: دکتر اونیل. “این جنبش تمام طول می کشد و پلیس به طور کامل از آن است.”

در سوئد و شهر استکهلم به سرنشین یک پروژه است که در زمان سلامت روانی بحران از پلیس دست. به جای چنین شرایط اضطراری در حال رسیدگی روت پرستاران و امدادگران در ویژه آمبولانس. این پروژه موفق بوده است که اتحادیه پلیس به نام برای آن به سراسر کشور.

قرار دادن پاسخ خودکشی و دیگر بهداشت روانی وظایف در دست آموزش دیده حرفه ای می دهد “این بیماران بهتر کیفیت مراقبت و تسکین پلیس که می توانید تمرکز بر روی هسته ای خود را, ماموریت” پروژه بنیانگذار Andreas Carlborg گفت: ملی پخش SVT.

چنین رویکردی می تواند تاثیر جاهای دیگر. ارشد زبان انگلیسی افسران باید گفت که به عنوان بسیاری از 40 درصد از تماس به پلیس های روانی مرتبط با سلامت.

زمانی که سنتی policing مورد نیاز است, آن کمک می کند که اکثر انگلیسی, افسران پلیس نمی حمل سلاح های کشنده و آموزش دیده در د تشدید استراتژی می گوید دکتر اونیل.

“قادر به رفتن به یک وضعیت بدون اسلحه بلافاصله تغییر لحن و نمی آوردن که نهایی تهدید را به یک وضعیت در حال حاضر زمان می گوید:” دکتر اونیل. “پلیس در ایالات متحده تمایل به توسل به استفاده از نیروی بیشتر به سرعت.”

اما او یک کلمه از احتیاط برای فعالان در آمریکا ترویج “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش که ممکن است می خواهید را به منظور جلب در اروپا تجارب مشترک جامعه مبتنی بر پليسي مسئله محور.

آن است که گران قیمت – نیاز اروپا به سطح نرخ مالیات و بودجه خدمات اجتماعی است. و “این مهم است که یک برنامه بلند مدت و نه یک زانو حرکت تند و سریع واکنش” برای اصلاحات او می افزاید. “آیا آن را به دقت و ملاحظه از آنجا که این خدمات بسیار مهم است برای هر کس در زندگی روزمره.”

یک کار است که مثل یک شکلات تخم مرغ

در آلمان مارک-الیور از روی علاقه به یاد روزهای آغازین خود را به عنوان یک افسر ایمنی حتی اگر او دوست نداشت لباس خود را – یک “زشت کت سبز” تحمل آرم از لانگنفلد خود را از دست می دهند.

کار برای نزدیک به دو دهه در لانگنفلد Marc-Oliver شد تا قابل تشخیص است که مردم رویکرد او در حالی که او را با خانواده اش در تعطیلات آخر هفته. “وجود دارد تنها چهار افسر کاری برای این شهر ordnungsamtو همه می دانند من,” او می گوید. “من می خواهم به آنها بگویم” بیا به دفتر من برای یک قهوه در روز دوشنبه اما در حال حاضر من می خواهم به یک بستنی با دختر من. من کار نمی کند.”

او نقل مکان کرد و دور از زادگاه خود و او ترجیح داده به رسمیت شناخته نمی شود به صورت قابل توجهی قدرت های او را حمل. او muses “Ordnungsamt اغلب دیده می شود که کمتر از پلیس اما ما باید به یاد بگیرند که پنج کتاب و پلیس یادگیری در مورد دو” او می گوید: نشان دادن یک کمی رقابتی آتش.

بیشتر از همه او را دوست دارد کار خود را. “شما خود را قرار داده و شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد می گوید:” Marc-Oliver. “آن را مانند یک کودک شگفت زده تخم مرغ. هر روز متفاوت است.”

دومینیک Soguel و هبا حبیب کمک پژوهش و گزارش از بازل سوئیس; و استکهلم.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو