هیچ چیز زیادی به نظر می رسد که تغییر در سه دهه گذشته در دفاع خرید. من دوباره در زیر یک پست که نوشته بودم در اینجا پنج سال پیش ( فوریه 21 , 2015 است که به طور گسترده از تکرار آنچه که من نوشته بود حتی در UPA ، این نشان می دهد ما fiddled در حالی که در چین ساخته شده است اقتصاد خود را و ماشین جنگی.

پوسیدگی ساقه در دفاع تدارکات برای را-در-هند اتفاق می افتد

ناپلئون بناپارت رهبر نظامی و امپراتور سابق فرانسه گفت: “ارتش راهپیمایی در معده خود.” آن استعاری. نیروهای نظامی می تواند برنده جنگ اگر آنها به خوبی مواجه نگردند با نه فقط مواد غذایی و اسلحه و مهمات ، در حالی که سربازان ما یکی از بهترین در جهان است و کمبود منابع شده است که زهر خود را همیشه از چینی جنگ که در معرض آنها را به آسیب پذیری خود را در برابر یک ارتش بسیار برتر در تسلیحات و تدارکات. ناپلئون همچنین گفت که آن را نیست کنون به تنهایی اما روشن سرعت کمک می کند که ارتش پیروزی در جنگ. آن کلیدی است که نه تنها در سطح فرماندهان ارتش در میدان جنگ بلکه به عنوان بحرانی در رهبری سیاسی در سطح است که می تواند کشنده برای نیروهای نظامی و سازش با حاکمیت این کشور اگر رهبری dithers و prevaricates.

در روز از امپراتوران ارتش آمد به طور مستقیم تحت فرمان خود. و بنابراین در امور تصمیم گیری در تجهیز ارتش خود را و یا ساختمان قلعه ها و اقدامات خود را به عنوان افکار خود را. آنها می دانستند که به طور مستقیم که تاخیر ممکن است هزینه آنها را در پادشاهی خود را. ما دفاع از وزرا در بدترین حالت ممکن است یک تغییر از نمونه کارها. گفته شد از Chengiz خان که او کوتاه یک خط مستقیم برای رسیدن به هدف خود را. در حال حاضر ما همه توافق دارند که ما نمی خواهیم یک دیکتاتور حاکم ما. بدترین دموکراسی ترجیح داده است به بهترین سلطنت. بنابراین در اینجا این است که یک معضل: ما چگونه دموکراتیک انتخاب رهبران به عمل با سرعت و صداقت است ؟

آن است که نه ماه پس از نارندرا مودی به عنوان نخست وزیر. منهر Parikkar با اعتبار خوب سابق وزیر از یک بمبی پس زمینه فرض بر این اتهام به عنوان وزیر دفاع فقط سه ماه پیش. او در عین حال دریافت پای خود را مرطوب و گرفتن از نمونه کارها خود را. و خیلی چیزهایی که هنوز تغییر زیادی بر روی زمین است. بر خلاف تقریبا تمام جهان از دفاع کنندگان نا امید و سردرگم است. مودی چشم انداز ‘به را در هند به خصوص دفاع تجهیزات قابل ستایش است. فیل شاو سر لاکهید مارتین هند بزرگترین دفاع هوا و فضا صنعت سخنانی در نمایشگاه هوایی در بنگلور گفت: – ” لاکهید را تکمیل کرده است بیش از 40 میلیارد دلار از برنامه های در سطح جهانی بدون مشکل است اما تلاش در هند است و پیدا کردن آن یک چالش است.” برخورد با دفاع احاطه وحشتناک با تاخیر اداری و عدم شفافیت در سیاست. او دیپلماتیک و نه ذکر سرطان فساد.

به عنوان مثال: ارتش هند قرار دادن یک مناقصه برای پیشرفته نور هلیکوپتر 14 سال پیش. مناقصه خود را در اواخر 25 سال! فعلی ناوگان Chetak هلیکوپتر است که بیش از 50 سال در فن آوری و تولید شده توسط Hindustan Aeronautics تحت مجوز از شرکت فرانسوی Eurocopters در حال حاضر تغییر نام داد ایرباس هلیکوپتر. Eurocopters تولید را متوقف کرده اند این نسخه چند دهه پیش. وزارت دفاع هنوز به جایزه قرارداد. حتی یک شخص غیر روحانی می تواند درک است که اگر یک قرارداد به تاخیر افتاد فراتر از دو یا سه سال پس از آن یک میزبان از مسائل مانند منسوخ شدن مهلت نقل قول عدم تداوم با توجه به تغییر مردم در برخورد با قرارداد تغییر دولت و غیره را محصول تا ارائه کل ورزش و بیهوده است. و جایزه می شود هرگز نهایی. بسیاری از مناقصات اعطا شده است پس از بیست سال تاخیر در انتخاب, در نیروی هوایی و نیروی دریایی. در واقع مردم از ایرباس, بوئینگ, Rolls-Royce و دیگران را به شما بگویم که آن را فقط طول می کشد دو تا سه سال به دریافت جایزه از یک دفاع قرارداد در کشورهایی مانند برزیل و ترکیه و یا آفریقای جنوبی. هرگز بیشتر. حتی کسانی که در کشور هستند و نه از منافع و ضرب المثلی واسطه. منهر Parikkar اذعان کرده است با صراحت در دفاع نمایش هوایی در بنگالورو پایگاه نیروی هوایی بنگلور دیروز – “من با شما موافقم که روش های فعلی بسیار پیچیده هستند. .. وجود دارد به زمان معين قاب ..” آن را کتمان است.

ادامه هلیکوپتر مناقصه گسترده پس از محاکمه صحرایی که رسیده و مراحل نهایی مناقصه شد اوراق نفع جدید سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست از 49 درصد در دفاع از بخش نورد در عجله توسط Arun برآورده شدهاست در آخرین بودجه به یک فشار به ” را در هند جدید سرود. در 49 درصد سهام خارجی دفاع كننده است و نشان دادن علاقه به تولید در هند و بخشی با آن تکنولوژی بدون کنترل مدیریت. قرارداد به عرضه بالای 300 عجیب و غریب هلیکوپتر تحت جبران سیاست اهدا شد سه سال پیش به ایرباس هلیکوپتر. اتهامات فساد و جنحه از خط خارج جایزه. و ارتش هند را به یک مربع محزون می خوانی بسته مورد نیاز خود را برای دیدار با خود را عملیاتی نیاز دارد.

ژنرال VK سینگ سابق فرمانده ارتش و وزیر خارجه در دولت در حال حاضر نوشت بلانت نامه ای به پس از آن وزیر دفاع AK آنتونی,”ارتش هند است برانگیزتر بد مجهز شده است.” بسیاری از فرماندهان زودتر از هر سه خدمات تکرار شده این است که کاهش یافته ناشنوا سال در دولتهای مختلف. که علت تاخیر مفرط شده است با توجه به منافع: از نادان یا ژیان سیاستمداران به بوروکرات و ژنرال بازنشسته به اسلحه نمایندگی مجاز و فروش conniving به تقسیم غنایم از رشوه معامله در شک و تردید نیست. این یک راز.

رقابت مناقصه فرضا معامله هنگامی که آنها کشف آنها بعید است که آن را به نفع خود. یک فروشنده اسلحه است مانند هر فروشنده. او مراقبت می کند که سلاح های شما خرید زمانی که او در جیب کمیسیون است. اما به طور کلی گفت: این یک موضوع متفاوت اگر کسانی که مسئول اعطای قرارداد سازش با واسطه و توصیه تجهیزات عام و سپس او مرتکب شده است ‘خیانت’.

A K آنتونی اگر آزاده و ارجاع شد به عنوان “سنت آنتونی” بود نیز به طور کلی تصور می شود به شدت مردد و فاقد پویایی. وجود اعتبار به هر دو برداشت. در حال حاضر ما یک نظام جدید الهی به رهبری مودی که در تضاد کامل است که به عنوان تعیین کننده جسورانه متهاجم و خواسته یک نظامی بسیار قوی در هند – که کمک می کند تا در راه اندازی مجدد سیستم دفاع کردند. اما ما در حال صحبت از اصلاح سیستم و نه از صفات فردی است. آیا ما می توانیم صادقانه رهبر است که غیر قطعی و یا فاسد کسی است که تصمیم می گیرد در عجله ؟

ما به فوریت نیاز به یک خوب و روشن دفاع پالیسی تدارکات در ذهن نگه داشتن چشم انداز استراتژیک و منافع هند است و به خوبی مطلع و مبنای نیازهای سه خدمات سه بعدی به شش ماه است که می تواند مورد بررسی یک بار در سه سال است.

بیایید نگاهی به این ناهنجاری. دفاع تهیه نشده بود ترجیح داد از هند و بخش خصوصی. یک گاو مقدس تهیه شد تنها از مرگ دولت مهمات کارخانه ها و یا دولت های دولتی مانند HAL که در یک زمان پیچ و تاب. اما آن را خوب است برای خرید از خارجی شرکت های خصوصی! Bofors جگوار, بوئینگ, سراب, داسو و Eurofighter رافائل لاکهید مارتین در حال تمام شرکت های خصوصی با نتیجه هندی بخش خصوصی ندارد فن آوری و عمق ساخت همراه با قابلیت های تحقیقاتی برای دیدار با هند فوری نیاز به دفاع. بنابراین سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست نیاز به سرعت بهینه سازی برای تجهیز نیروهای ما در یک زمان محدود شیوه و در این فاصله سریع و کامل تعمیرات اساسی و واردات جبران سیاست انجام می شود تا هند بخش خصوصی می شود و قادر به رقابتی جهانی برای جذب سرمایه گذاری است.

دفاع تهیه بودجه و نیازهای خود باید تصمیم توسط کمیته ای از افراد با دانش تخصصی روز از تمام خدمات از جمله اعضای خارجی از خدمات و اطلاعاتی مانند RAW مشهور دفاع تحلیلگران و غیره به طوری که تمام جنبه های در نظر گرفته شده به خصوص استراتژیک از نظر سرعت در حال تغییر تکنولوژی و منافع ژئوپلتیک.

ممکن است یک جداگانه اداره تدارکات ایجاد شده است با دقیق مدارک و حداقل تصدی به طوری که ما نمی باید IAS افسران هرجور درخشان (و هستند) که باید صرف تمام زندگی خود را در Jharkhand یا اوتار پرادش یا کرالا در بخش های دامپروری و یا رفاه اجتماعی یا تجاری مالیات گرفتن موارد به وزارت دفاع از طریق شبکه و نفوذ و ریاست بیش از خرید بسیار مهم بالا-تکنولوژی سیستم های سلاح.

سیاست باید در جای خود قرار داده است که تضمین قرارداد تعلق می گیرد در عرض سه سال پس از تمام تشریفات از جمله اتمام محاکمه صحرایی. و تاخیر باید بررسی و پاسخگویی تاسیس هر دو در داخل و نیروهای وزارت و گناه ،

آن است که به خوبی شناخته شده است که در حالی که چیزی فاسد شده است ” در غیر نظامی مجموعه ای از وزارت دفاع را به خوبی در این سه نیرو یا نه. اسلحه نمایندگی مجاز و فروش کرم راه خود را از طریق ژنرال بازنشسته به افسران ارشد که مسئول ارزیابی فنی و کاربر محاکمه به دست آوردن امتیاز برای خود اسلحه و سخن بی معنی وبیهوده کسانی که از رقبای خود. و آنها با استفاده از تمام معنی: هدیه سوئیس حساب و عسل تله. فساد در دفاع تدارکات باید درمان شود به عنوان خیانت و مجازات باید مناسب اصلاح شده است.

ما هیچ قحط و غلا از بسیار قادر و صادقانه و افراد برجسته است که می توان برداشت تا نه تنها به تدوین و فرموله کردن یک دفاع پالیسی تدارکات و تصویب یک چارچوب مقاوم به برق وصل کردن نقاط ضعف بلکه مردان آگاه به پر کردن تخصصی پست برای خرید در یک گردان اساس. ممکن است یک جداگانه اداره تدارکات ایجاد شده است با دقیق مدارک و حداقل tenures.

تغییرات سیستمیک آورده می شود می تواند در صورت وجود یک اراده سیاسی و ضرورت. رهبری سیاسی نیاز نیست لزوما تخصص در سلاح و یا جت های جنگنده قادر به رهبری نیروهای در تصمیم گیری چه تسلیحات به دست آوردن اما ما بیمار می-توانیم لنگ-اردک وزیران که غیر قطعی و از عمق برای نمونه کارها آنها را نگه دارید که به راحتی دستکاری شده توسط بوروکراسی و یا تحت تاثیر لابی اسلحه. در زمان بحران ما نیاز به رهبران سیاسی که می تواند galvanise دفاع و نیروهای از جلو منجر شود. و جفتک انداختن در نهایت متوقف می شود با نخست وزیر است. او باید تمیز کردن Augean اصطبل خود را از طریق وزیر دفاع که شهرت به صداقت و توانایی و تعمیرات اساسی سیستم و تقویت این کشور دفاع کردند. زمان در حال اجرا است.”

در حال حاضر پس از چین تاخت و تاز در Ladakh و در ادامه خود راضی و قلدری تاکتیک های همراه و لاک خود را افزایش هژمونیک شدن طرح روشن و بی پروایی نشان دادن روز به روز ما باید به یاد داشته باشید” .. اما ما باید به وعده نگه دارید و مایل به رفتن قبل از خواب قبل از خواب. .. “

این گزارش به دست نوشته خطوط از رابرت فراست توسط جواهر لعل نهرو در بر داشت خود را در نوشتن میز شب قبل از مرگش یک مرد شکسته که احساس خیانت توسط چینی ها زمانی که آنها حمله و تصرف ما آمادگی بیمار مجهز سربازان در سال 1962.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de