دفاع EXPO 2020: نمایش ممکن است و اهمیت استراتژیک دفاع هند اکوسیستم

لکنو شاهد بود به کل جهانی دفاع اکوسیستم نزولی در فرهنگی غنی شهرستان. هند رشد کرده است در قد و قامت در سطح جهان به عنوان یک نظامی تولید کننده تجهیزات و نظامی ما قابلیت های بالا و استانداردهای حرفه ای از ما دفاع نیروهای پذیرفته شده در سراسر جهان است.

نارندرا نخست وزیر را تعیین کرده است یک هدف بلند پروازانه برای هند تبدیل شدن به یک صادرات نیروگاه در بخش دفاع و شرکت های بخش خصوصی ورود پیچیده High-end دفاع تجهیزات برای تولید یک جزء کلیدی از ساعت مودی را فشار. او گفت: در سخنرانی مراسم تحلیف خود را در نمایشگاه است که انتقال از دفاع هند در خط با فن آوری در حال تغییر میباشد و این کشور در تلاش بود برای تبدیل شدن به یک عمده دفاع صادرات برق آن نیز تا $5 تریلیون اقتصاد جاه طلبی. او با ابداع یک سرود جدید “را در هند به هند و جهان” و گفت: این سیاست است که پایبند به دولت خود را برای آماده سازی قوی دفاع زیرساخت ها در کشور است.

ساعت مودی تاکید کرد در حیوان خانگی خود را تم “دیجیتال هند” و گفت: “انتقال دیجیتال از دفاع این موضوع بسیار مهم است برای آینده ارتش هند.” او همچنین حاکی از هند تمایل خود را برای رهبری جهان و در کشور چین در هوش مصنوعی بخش اضافه میکند: “هدف ما این است که به توسعه 25 محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی در 5 سال آینده. نخست وزیر گفت: تمام نیروهای در جهان در حال تحول است و در پرتو چالش های فن آوری و هند در تلاش بود برای نگه داشتن سرعت.

آمار کلیدی از DefExpo 2020 برجسته موفقیت آن است. وزرای دفاع و سرویس سران بیش از 40 کشور در دوسالانه نمایشگاه نظامی که به نمایش در هند سفر به سوی تبدیل شدن به یک دفاع جهانی تولید توپی. نمایندگانی از 70 کشور جهان همراه با 172 نظامی خارجی تولید کنندگان با حضور پنج روز مگا نمایشگاه است. 856 دفاع هند شرکت به نمایش محصولات خود را به آنها یک فرصت برای به نمایش گذاشتن توانایی های خود و ترویج صادرات خود را بالقوه است. در مجموع 1028 شرکت های ثبت نام برای شرکت در این رویداد را سال به عنوان برابر 702 در DefExpo 2018.

موضوع اصلی این نمایشگاه بود مناسب با عنوان “هند در حال ظهور دفاع تولید توپی و تمرکز باقی مانده در انتقال دیجیتال از دفاع’ نگه داشتن در خط PM مودی تمرکز ” را در هند و خود محوری در دیجیتال شدن دستگاه که به وضوح منعکس شده در وزارت دفاع اولویت در حالی که سازماندهی DefExpo و نشان داده شده که چگونه PM مودی به ارمغان آورده است در مورد تحول و تغییر در ساده تمرکز دفاع هند سیاست برنامه ریزان است که به وضوح اعلام شد در سخنان خود “در پنج سال گذشته هند ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی را در indigenising تولید تجهیزات نظامی زیر را در هند گرفت.”

11th edition از نمایشگاه آورده در فن آوری های جدید و راه حل های Hindustan Aeronautics Limited نمایش داده می شود مدل از هواپیماهای جنگی نور (LCA) Tejas, نور, هلیکوپتر جنگی (LCH) پیشرفته نور هلیکوپتر (ALH), Do-228 و شاهین در آن غرفه. نجوم, لوازم, مجموعه, محصولات, مانند بومی دیجیتال نقشه ژنراتور (i-DMG), موتور و پرواز نمایش واحد توربین گاز برق ژنراتور (GTEG)-60 هوا تولید کننده موتور شیشه کابین خلبان برای انجام 228 اتوماتیک هدف شناخت (ATR) نمایش داده شد.

دولت گرفته است قابل طرح در حالی که تنها 270 دفاع مجوز صادر شد تا 2014 مودی گرفته آن را به 460 در پنج سال گذشته است. توپخانه و اسلحه های هواپیما, حامل, ناوچه, زیر دریایی, نور, هواپیماهای جنگی, مبارزه با هلیکوپتر در حال تولید و بخش خصوصی داخلی بود و نقش کلیدی را در این همراه با دولت اجرا هال. دولت فعلی گذاشته است تاکید ویژه بر قطع دفاع واردات و افزایش صادرات است. در این راستا PM مودی گفت: “هند دفاع صادرات در حال رشد است; آن بود در 17,000 تومان کرور روپیه در دو سال گذشته است. دفاع صادرات هدف برای پنج سال آینده تومان است.35,000 کرور روپیه”.

هند صنعت می تواند بهره مندی رایگان از هزینه های مربوطه انتقال تکنولوژی توسط DRDO (دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان) با توجه به اقدامات دولت و صدور مجوز رژیم شده است لیبرال در ساعت مودی تصدی به طوری که هند تولید کنندگان به خصوص شرکتهای کوچک و متوسط (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) می توانید با شرکت در این بخش است. هدف دولت است که به تعداد MSMEs در دفاع از تولید به 15000 نفر در پنج سال آینده. دولت را هدف این است که 200 دفاع شروع یو پی اس که می تواند کمک در ایجاد حداقل 50 جدید بومی فن آوری و آن را برنامه ای برای شناسایی ضروری ترین پیشرفت های تکنولوژیکی و کار نسبت به آن.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی یکی دیگر از اولویت های دولت است. این مودی دولت ساخته شده است که سرمایه گذاری مستقیم خارجی قوانین آسان و لیبرال. “مسیر 100% سرمایه گذاری مستقیم پاک شده است و 49 درصد از این می تواند انجام شود از طریق غیر مستقیم مسیر. این پتانسیل از دعوت 17,000 کرور در سرمایه گذاری مستقیم خارجی در آینده نزدیک گفت:” ساعت مودی.

ایالت اوتار پرادش نیز بهره مند از DefExpo با بیست و سه تفاهم نامه امضا با دولت و طرح های پیشنهادی برای سرمایه گذاری به ارزش تومان.50,000 کرور دریافت شد که تولید اشتغال oppurtunities برای بیش از سه لاخ جوانان در دولت است. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath نامیده می شوند آن را به عنوان یک “mahakumbh’ تجمع دفاع تجهیزات شرکت های تولیدی و گفت: از طریق این رویداد یک پایگاه قوی برای دفاع راهرو گذاشته شده بود و اعلام دیدگاه خود را Uttar Pradesh یک “مرکز جدید” دفاع تولید.

آمریکا و اروپا دفاع شرکت های ساخته شده خود را احساس حضور در نمایشگاه. ایرباس SE و ما بر اساس لاکهید مارتین پارسیان و شرکت بوئینگ. حاضر بودند eying چند میلیارد دلار می پردازد. ایرباس همکاری با گروه تاتا به تولید C295W نظامی حمل و نقل هوایی به عنوان جایگزینی برای نیروی هوایی هند را نكن ناوگان. 85,000 کرور Avro جایگزینی برنامه ریزی شده است برای تقریبا یک دهه است. ایرباس همچنین امضا تفاهم نامه با Adani هوافضا و دفاع.

هواپیمای بوئینگ رقابت با لاکهید مارتین F-21 توسط تبادل آن F/A-18 بلوک سوم سوپر هورنت جنگنده برای نیروی هوایی هند و نیروی دریایی و ارائه مجموعه خود را از پنج محصول یعنی – سوپر هورنت KC-46 تانکر P-8I هواپیما AH-64E آپاچی و CH-47(من) هلیکوپتر Chinook. لاکهید مارتین امضا تفاهم نامه با بهارات الکترونیک با مسئولیت محدود برای کشف فرصت های صنعتی در اطراف آن F-21 ناوگان.

ساب سوئد در بیانیه ای گفت که در DefExpo آن نشان داد که چگونه فن آوری های پیشرفته و تفکر نوآورانه می تواند ارائه بهترین راه حل برای قوی دفاع ملی و مستقل صنعتی آینده برای هند است. به عنوان بخشی از زنجیره عرضه جهانی آن ساب امیدوار به ایجاد شبکه های صنعتی خواهد شد که قلب پهپاد برنامه برای نیروی هوایی هند. “ساب کمک خواهد کرد به هند چشم انداز ساختمان بزرگتر بومی دفاع صنعت و کمک به ساخت قابلیت را قادر خواهد ساخت که هند به طراحی و ساخت خود را در نسل بعدی سیستم های دفاع گفت:” آقای Ola Rignell رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ساب هند است. ساب AB با آن پهپاد جنگنده در رقابت با فرانسه داسو حمل و نقل هوایی SA هواپيمايی بوئینگ و لاکهید.

Rajnath Singh, اتحادیه وزیر دفاع خلاصه تا دولت مودی چشم انداز با بیان این که دفاع هند بخش کاوش “پایاپای” همکاری با کشورهای دوست برای راه اندازی صنایع در خانه و خارج از کشور. “ما باید دست به یک گردش مالی صادرات از حدود Rs.10,000 کرور در 2018-19 با هدف از این سال ثابت در Rs.15,000 کرور روپیه” سینگ گفت. در پایان می توان آن را خلاصه هند دفاع بخش بالغ شده است و هند دفاع اکوسیستم آن است ممکن است به جهان.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im