اگر هر چیزی, کف زدن و clanging, ورزش زمانی بود که آن را به ارمغان آورد همه ما با هم است. ما با هم ایستاده بود ثابت قدم برای هر یک از دیگر سلامتی برای پزشکان ما که در حال کار selflessly در این زمان بحران جهانی برای ملت ما. من در زندگی شیک, south Delhi, محله که در آن بسیاری از ما دیده نمی شود هر یک از دیگر حتی یک بار. این محل کاملا با تعدادی از سفارتخانه ها در سراسر بالد تقریبا 70 درصد اتباع خارجی و در عین حال در 5 بعد از ظهر بود همه از خود به پشت بام و بالکن ارسال در سراسر یک پیام قوی از چگونگی متحد ایستاده ایم, در این زمان آشفته.

به دور از شعارهای Jai Shri Ram و Allah hu Akbar آن را دلگرم کننده و همچنین بسیار با تائید می دانم که آن را در زمان یک ویروس به متحد ما در دوباره. دهلی نو که دیدم پس از کشنده ترین شورش فقط یک ماه عقب بود disgustingly تقسیم شهر. نفرت بود که در هوا و چه. هر کس مشکوک به همه. آن را تبدیل شدن به سختی تنفس. سیاستمداران ما چیزی برای سرکوب زهر بود که دم از هر گوشه و گوشه ای. به جای هر یک از آنها سعی نقدی در, که بیشتر بیگانه ما از هر یک از دیگر. این غم انگیز بود برای دیدن این تقسیم و خشم در هر دو طرف.

اجازه دهید تاج بود که نیروی الزام آور برای همه ما است. همراه با تاج, اجازه دهید ما تعهد به کشتن جمعی virus بیش از حد است که دامنگیر جامعه ما است. اجازه دهید ما فراتر از این تفاوت ها در نظر ما ایدئولوژی و این دوره از خود انزوا به منعکس کننده به شکستن زنجیره ای از نفرت. اجازه دهید ما اصلاح ما هند از چنگال نفرت تعصب و جمعی از دشمنی. می کنیم ؟

بله البته ما می توانیم.

اگر ما نمی تواند تحت تأثیر تحریک اظهارات pesty سیاستمداران است. اوباش ذهنیت سمی سیاست گرفته است بزرگ و میر در کشور ما که در سمت چپ بیش از 50 بیگناهان کشته و صدها نفر از خانه های تخریب شده. نه بیشتر. ما باید همان احساسات ما در حال حاضر به شکست تاج همه گیر برای جلوگیری جمعی به عنوان ویروس. رفتن به جلو بیایید ماندن متحد و تحریم سیاست متنفرم. فقط تعداد انگشت شماری از سیاستمداران گسترش نفرت در جنگل راج ذهنیت اوباش بوده است مانع. ما زیبا دموکراتیک ملت; همه ما باید انجام دهیم این است که به نجات آن ها و کمک به آن را بهبود می یابند از جمعی ویروس آن آلوده شده است ،

من فقط در تلاش برای ایجاد یک نقطه ساده است در اینجا. ما نیاز به قرنطینه در برابر جمعی به عنوان ویروس. برای این کار ما فقط نیاز به دوباره پیدا کردن ما humaneness دوباره پر کردن قلب ما با عشق ما تا به حال برای هر یک از دیگر و دوباره تعریف ما ایدئولوژی است. دوست داشتنی من مردم اجازه دهید ما را به یکی دیگر از تعهد امروز که ما نمی خواهد اجازه دهید هر کسی که ما را تقسیم بر مذهبی خطوط و باید همه چیز را در ما ظرفیت آن را متوقف کند. در این زمان مشکل اجازه دهید که عشق به کشور ما و هموطنان ما را پر کنید ما با مهربانی و قدرت و انعطاف پذیری نیاز داریم.

Jai Hind

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im