دیری کاهش می دهد چشم انداز به عنوان Coronavirus رهبری تقاضا

دیری گفت که انتظار دارد در سراسر جهان فروش آن تجهیزات به قرارداد 10 ٪ تا 15 ٪ در این سال است.

عکس: محمد khursheed/ایسنا

دیری د -1.36% & Co. گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید خواهد کرد و یک yearslong رکود در کشاورزی فروش تجهیزات به کشاورزان کاهش بیشتر هزینه های میان کاهش تقاضا برای محصولات خود و دام است.

دیر در روز جمعه خود را تنظیم مجدد سود پیش بینی برای این سال به طور قابل توجهی پایین تر از محدوده بعد از ریختن آن راهنمایی های قبلی در ماه مارس به عنوان همه گیر مختل مزرعه-و-تجهیزات ساخت و ساز کسب و کار.

“ما هنوز عامل در یک محیط بسیار نامشخص” Deere امور مالی رئیس Ryan کمپبل گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

این مولین بیمار.-شرکت بر اساس گزارش بهتر از حد انتظار فروش تجهیزات و سود برای آخرین سه ماهه و سهام خود را افزایش 1.5 ٪ به $144.97.

دیری گفت که انتظار دارد در سراسر جهان فروش آن تجهیزات به قرارداد 10 ٪ تا 15 ٪ در این سال است. در ماه فوریه آن را پیش بینی کرده بود کاهش 5 ٪ تا 10٪.

این شرکت شده است هزینه های برش از پاییز گذشته با ارائه داوطلبانه کارکنان اخراج برنامه و کاهش موجودی تجهیزات. ایالات متحده در بازار ماشین آلات گیر کرده است در شش سال رکود ناشی از کاهش قیمت دانه و تجارت تنش است.

کشاورزان در حال حاضر رو به افزایش فشار به عنوان همه گیر damps تقاضا برای محصولات کشاورزی و مختل گوشت میباشد. با مدارس و رستوران ها در ایالات متحده بسته برای بیش از یک ماه کشاورزان به کشت و زرع تحت سبزیجات ریخته میلیون ها گالن شیر و معدوم دام است. ده ها تن از گیاهان گوشت پردازش شده اند idled در هفته های اخیر به عنوان coronavirus آمار خود حقوقی واجد شرایط سخت مجبور کشتار عملیات را متوقف.

دیری متحده در نمایندگی مجاز و فروش و مونتاژ گیاهان ضروری برای تولید مواد غذایی باقی مانده اند باز در طول دولت مستندات. اما این شرکت گفت که عملیات خود را تحمل کرده اند قطع تحویل از تامین کنندگان هزینه های بالاتر برای حمل و نقل و موقت با تعطیلی کارخانه به منظور بهبود ایمنی کارگران.

دیری است نگه داشته و مشغول پر کردن سفارشات برای تجهیزات مزرعه ای که قرار داده شد ماه پیش. این شرکت گفت که نزدیک به یک نظم کامل کتاب برای تراکتور بزرگ و برداشت ترکیبی برای این سال است. آب و هوای مطلوب این بهار مجاز کشاورزان به کشت بیشتر این محصول ذرت در حال حاضر و در حدود نیمی از دانه های سویا.

دیری گفت که انتظار دارد افزایش صادرات محصولات کشاورزی بعد از این سال برای تقویت کشاورزان و اعتماد به نفس. تحت یک تجارت جدید معامله است که ایالات متحده و چین مذاکره چین در سال گذشته مورد توافق به لغو تعرفه های آن در ایالات متحده مزرعه کالا و متعهد به خرید $36.5 میلیارد دلار از ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی در سال 2020 است.

برای دیر مالی سه ماهه دوم که منتهی به مارس 3, فروش مزرعه و محوطه سازی تجهیزات کاهش یافت و 18 درصد از سال قبل و درآمد عامل سقوط 22%. فروش دیری است تجهیزات ساخت و ساز کاهش یافت و از 25٪. سود عملیاتی فرو 72 درصد از محموله های پایین تر و کاهش حاشیه.

درآمد حاصل از Deere را تامین مالی کسب و کار کاهش 56 درصد در طول سه ماهه به این شرکت گزارش افزایش هزینه ها و ضرر و زیان در ارزش اجاره تجهیزات به این شرکت بازگشت.

دیری گزارش درآمد خالص از $665.8 میلیون دلار یا $2.11 یک سهم در مقایسه با $1.13 میلیارد دلار یا $3.52 سهم در سال-در اوایل سه ماهه. مجموع فروش تجهیزات کاهش یافت 20 ٪ به $8.22 میلیارد دلار است. دیری انتظار دارد که درآمد خالص این سال از 1.6 میلیارد دلار به 2 میلیارد دلار. این شرکت در آغاز سال با درآمد پیش بینی معادل 2.7 میلیارد دلار به 3.1 میلیارد دلار رسید.

مربوط تصویری

چین یادداشت خود هدف تولید ناخالص داخلی برای سال 2020; جمهور تهمت هل بازگشایی قصد دارد در جریان بازدید از یک کارخانه فورد در میدان نبرد ایالت میشیگان; Mark Zuckerburg می گوید Facebook کارکنان را از خانه کار می کنند و حتی پس از همه گیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: Kevin Frayer/گتی ایماژ

نوشتن در باب Tita در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>