اگر فدرال رزرو آمریکا نقل مکان کرد و به شدت بیش از آخر هفته به بریده بریده نرخ سرمایه گذاران در سراسر جهان شد و نه آرامش. در حال حاضر coronavirus را تهدید می کند به مجموعه ای خاموش مالی سرایت در یک اقتصاد جهانی بسیار متفاوت از آسیب پذیری در آستانه بحران مالی جهانی 12 سال پیش.

در راه کلیدی جهان در حال حاضر به عنوان و یا عمیق تر در بدهی تر از آن بود که آخرین بحران بزرگ رسید. اما خطرناک ترین استخر از بدهی منتقل کرده اند – از خانواده ها و بانک ها در ایالات متحده که مهار توسط رگولاتور پس از بحران به شرکت های بزرگ در سراسر جهان است.

به عنوان کسب و کار مقابله با چشم انداز از یک توقف ناگهانی در جریان های نقدی بیشتر در معرض هستند نسبتا نسل جدید از شرکت هایی که در حال حاضر در تلاش برای پرداخت وام خود را. این کلاس شامل “زامبی” – شرکت هایی که درآمد کمی بیش از حد حتی به پرداخت بهره بدهی های خود را و زنده ماندن تنها با صدور بدهی های جدید است.

دیگر همه گیر طول می کشد خطر بیشتر است که رکود اقتصادی مورف به یک بحران مالی با زامبی شرکت های راه اندازی یک زنجیره ای از پیش فرض ها و راه subprime وام مسکن را در سال 2008.

تصویر: Uday Deb

بیش از قرن گذشته رکود تقریبا همیشه آغاز یک دوره پایدار از نرخ بهره بالاتر است. هرگز یک ویروس: آسیب چنین contagions تحمیل شده بر اقتصاد جهان به طور معمول به طول انجامید بیش از سه ماه. در حال حاضر این بار در یک قرن همه گیر است که هدف قرار دادن یک جهان زین با سطوح بدهی.

بانک های مرکزی در سراسر جهان متوجه می شوند که یک بحران نقدی می تواند سبب وجود یکی دیگر از بحران مالی است. به عنوان تغذیه هل تهاجمی کاهش اقدامات مستقیم از آن در سال 2008 راهکار در تلاش برای بنیادی بازار وحشت آن را به ارزش بررسی چرا سیستم مالی احساس آسیب پذیر دوباره.

در اطراف 1980 جهان بدهی شروع به افزایش سریع نرخ بهره شروع به سقوط و آزادسازی ساخته شده آن را آسان تر به من قرض بدهید. بدهی سه برابر شده و به تاریخی بیش از سه برابر اندازه اقتصاد جهانی در آستانه بحران سال 2008. بدهی کاهش یافت و در طول بحران و بانک های مرکزی در سراسر جهان پس از آن کاهش یافته و با نرخ جدید به پایین ضبط امید تحریک بازیابی.

در عوض بسیاری از آن پول را به بخش مالی اقتصاد از جمله سهام و اوراق قرضه و اعتبار ارزان به سود شرکت است. به عنوان توسعه اقتصادی ادامه داد: وام دهندگان به طور فزاینده ای رشد سهل انگاری گسترش وام های ارزان قیمت به شرکت های با سوال امور مالی. امروز بدهی های جهانی بار است و دوباره در تمام زمان بالا.

سطح بدهی در امریکا در بخش شرکت ها به مقدار 75 درصد از تولیدات ناخالص کشور را شکستن رکورد قبلی مجموعه در سال 2008. و در این $16 تریلیون دلار بدهی شرکت های بزرگ بازار در حال میزبان بالقوه مشکل از جمله زامبی.

زامبی در حال حاضر حساب برای 16 درصد از تمام عموم معامله شرکت ها در ایالات متحده و بیش از 10 درصد در اروپا و با توجه به بانک های بین المللی, بانک مرکزی بانک ها.

نشانه های استرس هستند ضرب در صنايع حمل و نقل و اوقات فراغت به خودرو و نفت است. ناودان ترس از هر دو عرضه و تقاضا و ویروس محور سقوط در تقاضا و قیمت نفت کاهش یافته است زیر 35 دلار در هر بشکه – بیش از حد پایین برای بسیاری از شرکت های نفتی برای دیدار با بدهی های خود را پرداخت.

هر چند سرمایه گذاران همیشه تقاضا بازده بالاتر برای خرید اوراق قرضه صادر شده توسط لرزان شرکت های بیمه آنها تقاضا بر ما ناخواسته بدهی تقریبا دو برابر از اواسط فوریه. توسط هفته گذشته حق بیمه آنها تقاضا در آشغال بدهی شرکت های نفتی بود نزدیک سطح دیده می شود در رکود است.

مستقیم اثرات اقتصادی همه گیر خواهد بود بزرگ شده نه تنها تاثیر آن در این balky بدهکاران بلکه با تاثیر از عدم شرکت در نفخ بازارهای مالی است.

زمانی که بازارهای سرمایه گذاران کمتر احساس ثروتمند و کاهش در هزینه. اقتصاد را کند می کند. بزرگتر بازارهای دریافت بزرگتر این منفی “ثروت اثر”. و تقویت شده توسط وعده های بی پایان از پول آسان بازارهای هرگز بزرگتر است. از سال 1980 به بازارهای مالی جهانی (عمدتا سهام و اوراق قرضه) را چهار برابر تا چهار برابر اندازه اقتصاد جهانی بالاتر از رکورد قبلی اوج مجموعه در سال 2008.

در وال استریت گاو هنوز هم نقطه به نقطه چین به صورت امیدوارم که بدترین منتقل می کند به سرعت. چین گزارش اول خود را Covid-19 نفر در 31 دسامبر و نرخ رشد موارد جدید به اوج خود رسید و در تاریخ 13 فوریه فقط هفت هفته بعد. پس از اوایل ضرر و زیان چین از بازار سهام منعکس و اقتصاد به نظر می رسید برای انجام همان. اما آخرین داده ها در خرده فروشی و سرمایه گذاری نشان می دهد اقتصاد چین در حال تنظیم قرارداد این سه ماهه.

به عنوان گسترش ویروس در سراسر جهان وجود دارد تجدید نگران است که این بحران می تواند دایره بازگشت به چین صدمه زدن به تقاضا برای صادرات است. در طول دهه گذشته چین بدهی های شرکت به چهار برابر افزایش یافته و به بیش از $20 تریلیون – بزرگترین شراب خواری در جهان است.

صندوق بین المللی پول تخمین می زند که یک دهم این بدهی در شرکت های زامبی که در تکیه دولت به کارگردانی وام برای زنده ماندن.

تماس های در حال رشد در سراسر جهان دولت ها به ارائه مشابه حمایت شکننده شرکت های بزرگ. مهم نیست که چه سیاست گذاران انجام این نتیجه در حال حاضر بستگی دارد که چگونه به زودی coronavirus قله. دیگر آن گسترش می یابد در آن زمان سرعت بیشتر احتمال دارد آن است که زامبی ها شروع به مردن بیشتر افسرده بازار و افزایش خطر گسترده تر مالی سرایت.

© 2020 نیویورک تایمز (توزیع توسط نیویورک تایمز سندیکای)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de