تلفات از نوا اسکوشیا تیراندازی داد و بیداد

یک داوطلب آتش نشان ریخته نقاط دوشنبه در نزدیکی نابود وسایل نقلیه مربوط به روز یکشنبه بر اثر تیراندازی داد و بیداد در نوا اسکوشیا, کانادا.

عکس: تیم Krochak/گتی ایماژ

اتاوا—پلیس در روز دوشنبه بودند بررسی 16 جداگانه صحنه های جرم و جنایت در کانادا تیراندازی مرگبار پس از یک Royal Canadian Mounted Police officer رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی از خشونت که در سمت چپ پنج سوخته-پایین خواص و حداقل 19 نفر کشته شدند.

ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد در اواخر شنبه شب پس از تیراندازی گزارش شده در یک روستایی اسکله جامعه و به پایان رسید در اطراف ظهر یکشنبه پس از مشکوک کشته شد, در تیراندازی ارز با پلیس حدود 60 مایل دور.

در میان کشته شدگان یک افسر پلیس معلم مدرسه ابتدایی یک پرستار یک پیشخدمت زن و مشتاق نقب زن. پلیس هشدار داد تلفات می تواند به صعود بیشتر به عنوان آنها جستجو سوخته خواص.

برخی از قربانیان می دانستند مظنون گابریل Wortman در حالی که دیگران هدفمند غافل بودند که او گفت: سرپرست کریس, چرم, سر RCMP جنایی-واحد تحقیقات در نوا اسکوشیا. Wortman, 51, عمل پروتز درمانگاه در درتموته, Nova Scotia.

در مرگبارترین تیراندازی در کانادا, مدرن, تاریخ 51 ساله مرد باز آتش در سراسر 30-کشش مایل در استان نوا اسکوشیا در روز یکشنبه. عکس: تیم Krochak/کانادا مطبوعات از طریق AP

او گفت: مظنون بود قادر به حرکت در مرکزی, Nova Scotia آزادانه به دلیل استفاده او از یک مسخره کردن پلیس رزمناو و یک رونوشت از یک RCMP یونیفرم, که اجازه عبور او خود را به عنوان اجرای قانون است.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده. ما را در این ماه” Supt. چرم گفت: از این بررسی است.

RCMP کمیسر برندا Lucki بعد به خبرنگاران گفت: در اتاوا که Wortman بود “نه به خوبی شناخته شده برای پلیس.” او گفت: آن را زودرس می گویند که چه نوع از اسلحه و یا سلاح های مشکوک استفاده می شود و این که آیا او تا به حال مجوز به استفاده از سلاح گرم است.

قتل در نوا اسکوشیا یک استان با جمعیت فقط خجالتی از یک میلیون است “تکان” در این کشور نخست وزیر جاستین ترودو گفت. “ما همه متزلزل خشونت بی معنی و بد در, Nova Scotia,” او گفت:. آخر این هفته غم انگیز داد و بیداد, علائم, مرگبارترین تیراندازی ها در, مدرن, تاریخ کانادا, فراتر 14 زنان کشته شده در دسامبر 1989 در مونترال مدرسه مهندسی.

Supt. چرم گفت: پلیس در حال اعتماد به نفس آنها شناسایی شده مربوط به صحنه های جرم و جنایت است که شامل پنج سوخته-پایین خواص. “ما اعتقاد داریم وجود دارد و ممکن است قربانیان هنوز در داخل باقی مانده از کسانی که خانه های…صحبت می کند که به همین دلیل ما نمی final [مرگ] در کل چون ما انتظار داریم که افزایش در روزهای آینده,” او گفت:.

این تیراندازی آغاز شد و در اواخر شنبه شب در جامعه از Portapique در نوا اسکوشیا را کولچستر شهرستان است. جمعیت در Portapique تمایل به بیش از دو برابر و به حدود 250 در تابستان به مردم می رسید برای لذت بردن از کلبه در نزدیکی آب است.

مظنون در ولگردی و قانونی شکنی از خشونت گابریل Wortman, 51, عمل پروتز درمانگاه در درتموته, Nova Scotia.

عکس: اندرو تورنتو/کانادا پرس/آسوشیتد پرس

تام Taggart محلی عضو شورا که نشان دهنده Portapique منطقه گفت: Wortman متعلق به یک سال ملک در جامعه واقع در Portapique جاده ساحل و حداقل دو خواص در نزدیکی یک زیربخش. آقای Taggart توصیف محکم گره جامعه که در آن “همه می دانند کسی” بود که تحت تاثیر قرار است. او گفت که او از دست داده و چند تن از دوستان نزدیک و آشنایان خود را در تیراندازی.

“آن ویرانگر است. و من نمی گویم که به آرامی,” او گفت:. “زندگی مردم در این جوامع به دلیل آنها می خواهند صلح و آرامش و ایمنی و امنیت.”

تامی الیور-McCurdie گفت: او خواهر, بدسم, در کونی, الیور, برادر و خواهرزاده زندگی در یک خانه در کنار درب به Wortman است. یکشنبه شب خانم الیور-McCurdie آموخته بودند در میان مردگان است. “مردم همیشه نمی بینم چشم به چشم اما هیچ دلیلی برای ارتکاب این نوع از عمل” خانم الیور-McCurdie گفت: کانادا CTV News network. او نمی گویند که چگونه خواهر خود را خانواده درگذشت.

دیوید کراکت یک راننده کامیون زندگی می کند که حدود یک مایل دور از Wortman را Portapique ملک گفت: او ملاقات مشکوک در حدود یک دهه پیش بعد از یکی از دوستان پیشنهاد کرد دو بحث در مورد اتصالات آقای Crockett با دندان مصنوعی. او گفت: Wortman حال ورود به کابین که او تخمین می زند به احتمال زیاد ارزش مقدار زیادی از پول.

“من او را بسیار خوب” آقای Crockett گفت او هرگز نشد که از دندان مصنوعی. “او به شوخی در اطراف او به نظر می رسید آرام می شود.”

پس از Portapique, Wortman گزارش راند شرق و سپس جنوب حدود 60 مایل. در طول راه اجرای قانون مقامات گفت که او درگیر در یک “جدی جنایی رویداد” در نزدیکی Shubenacadie, Nova Scotia, که در آن دو اتومبیل سوخته یافت شد. Supt. چرم گفت: Wortman را مسخره رزمناو پلیس بود در میان دو دستگاه خودرو در آتش است. این نیز وجود دارد که Const. هایدی استیونسون 23 سال RCMP جانباز و مادر دو کشته شد.

Wortman پلیس گفت: استفاده از وسیله نقلیه و پس از آن یک نقره شورلت ردیاب. Supt. چرم کاهش یافته است به استادانه درست شده در مورد چگونگی مشکوک بود قادر به گرفتن یک ماشین دیگر “به گردش در اطراف استان گام جلوتر از محققان ما.”

در سالنامه از Wortman دبیرستان منتشر شده در سال 1986 Wortman به عنوان یک علاقه مندان موتور سیکلت که در آینده “ممکن است شامل یک RCMP افسر.”

افسران RCMP مواجه Wortman در یک ایروینگ نفت گاز ایستگاه در Enfield, Nova Scotia, که در آن گلوله رد و بدل شد و Wortman کشته شد. نوا اسکوشیا نیروی انتظامی دیده بان در حال بررسی است که تبادل آتش.

نوشتن به پل وییرا در [email protected] و کیم Mackrael در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de