مرگ و میر افزایش می یابد دوباره در نوا اسکوشیا تیراندازی

گل های قرار داده شده در بداهتا یادبود در Enfield, Nova Scotia, روز دوشنبه پس از کانادا بدترین کشتار جمعی.

عکس: تیم Krochak/گتی ایماژ

اتاوا—کانادا پلیس گفت: آنها معتقدند که در حال حاضر 23 نفر در دو روز تیراندازی داد و بیداد بیش از آخر هفته در استان نوا اسکوشیا و تحقیقات خود نشان داد که به دنبال به اینکه آیا گمان کرده همدستان.

مرگ و میر صعود از شنبه که وقتی پلیس گفت: حداقل 19 کشته و هشدار داد که ممکن است پیدا کردن اطلاعات بیشتر در بدن پس از الک را از طریق باقی مانده از آتش سوزی در پنج خواص. تمام گفته پلیس در حال بررسی 16 صحنه های جرم و جنایت در مرکزی عمدتا روستایی, Nova Scotia, است که در کانادا دوم-کوچکترین استان توسط منطقه است.

“این تیم تحقیقاتی متمرکز بر یادگیری بیشتر در مورد این بسیار غم انگیز وضعیت دقیق اطلاعات قربانی و اینکه آیا دیگران ممکن است به وسیلهی مشکوک” Royal Canadian Mounted Police واحد در نوا اسکوشیا در بیانیه ای گفت.

کشتن ولگردی و قانونی شکنی مرگبارترین مدرن در تاریخ کانادا و در میان قربانیان هستند 23-سال RCMP کهنه یک پرستار و معلم مدرسه ابتدایی.

پلیس شناسایی گابریل Wortman, 51, به عنوان مظنون است. Wortman عمل پروتز درمانگاه در درتموته, Nova Scotia و متعلق به خواص در نزدیکی جامعه Portapique که در آن داد و بیداد تیراندازی آغاز شده و پس از 10 p. m. به وقت محلی در روز شنبه شب.

Wortman ساخته شده راه خود را در سراسر مرکزی نوا اسکوشیا برای بیش از 12 ساعت آنچه پلیس گفت: روز شنبه یک “معتبر” RCMP و رانندگی مسخره کردن پلیس رزمناو. Wortman شد توسط پلیس در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia, حدود ظهر به وقت محلی در روز یکشنبه.

پلیس گفت Wortman ندارد سابقه کیفری و نبود شناخته شده به مقامات. در آن بیانیه سهشنبه RCMP گفت: آن را نمی توان گمانه زنی در مورد انگیزه. قبلا RCMP کمیسر برندا Lucki گفت او بر این باور وجود دارد “یک انگیزه اولیه” به مظنون تیراندازی, اما بعدا آن را تبدیل به یک حمله تصادفی.

نوشتن به پل وییرا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>