عزیز رهبران جهان ما مردم لیاقت می دانید یکی از ساده تعداد

با سلام و احترام و خود ارضایی,

اما تلخ آن ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر من مطمئن هستم که این دوره خواهد بود در نگاه به بشریت بهترین ساعت. ما یک بحران انسانی است و ما باید قوی و قاطع رهبران ایستاده به شمارش در سراسر جهان است.

همه ما در آن با هم و از این رو ما زیر سفارشات خود را ادامه خواهد داد و آن را انجام می دهند زیرا ما می دانیم که شما را به خوبی برای ما مردم.

اما آقایان و خود ارضایی وجود دارد که یکی فروتن درخواست نمایندگی از همه مردم برای یک دلیل خاص.

ما می دانیم که تصمیمات خود را بر اساس منطق خود را و همچنین داده هایی را که شما فقط می دانم.

بر خلاف purists که می خواهند شفافیت حتی اگر آن را می کشد به عنوان یک عملگرا شخص من شخصا احساس می کنم که هیچ مشکلی وجود ندارد اگر شما از اطلاعات است که شما احساس نمی امن است برای به اشتراک گذاشتن با توده ها برای برخی از این دلیل, اما من فقط یک سوال ساده است که ممکن است برای پاسخ واقعا بدون آسیب رساندن به منافع ملی هر کشور از آنجا که ما مردم برای پرداخت هزینه های درمان از ضعف ما دیگر می تواند به وضوح درک کند. بنابراین ما به دنبال کمک شما.

به عنوان نزدیک به نیمی از بشریت است زندگی غیر طبیعی زندگی از مستند من نمی خواهم برای قرار دادن یک هزینه برای آن است. همه ما می توانیم درک کنند که یک مستند است که یکی از ساده ترین راه حل برای هر گونه بیماری عفونی است بنابراین هیچ توضیحات مورد نیاز است.

اما این مستند آمده است نه تنها در هزینه از وقت با کیفیت برای ما انسان ها (در واقع آن را ممکن است راه های دیگر) به عنوان وجود دارد که بسیار ملموس هزینه این “درمان”.

کارشناسان می گویند که اقتصاد جهان خواهد قرارداد در حدود 10 تریلیون دلار به علت این بیماری همه گیر به خصوص این مستند به این معنی که هر انسانی خواهد پرداخت تقریبا 1250 دلار اگر ضرر توزیع عادلانه.

(هر چند ما مردم این سیاره نگاه راه شما توزیع 80 تریلیون GWP ما یک احساس عجیب و غریب که هر یک از ما را بیشتر از سهم عادلانه از ضرر و زیان اما ما اجازه ترک که برای یک روز آفتابی).

حتی اگر ما با این تعداد هر چند 1250 دلار (تقریبا 1 لاخ روپیه هند) در حال کمک هزینه مختصر برای یک شام در هر هتل شایسته از برگزاری کنوانسیون از رهبران جهان برای بحث در مورد این بیماری برای ما به خصوص در هند آن است که تعداد زیادی. در واقع, آن است که تقریبا به اندازه پول تقریبا 60 کرور روپیه هند را در هر سال است.

در صورتی که هزینه است که باید به خرس برای پایان دادن به این بیماری همه گیر و ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی که ممکن است ما هیچ موضوع اما متاسفانه ما قادر به دیدن آنچه که شما می توانید ببینید و از این رو نیاز به کمک شما.

برای برخی از دلیل پس از زندگی با این ویروس برای تقریبا سه ماه از آن است که ما را به یاد یک حکایت معروف.

هنگامی که یک دانشمند می خواستم برای پیدا کردن هر نوشیدنی الکلی مست است یا نه بنابراین نوشیدن یک لیوان شراب با آب و سپس یک لیوان ویسکی با آب و سپس با یک لیوان جین با آب و…. در پایان او به این نتیجه رسیدند عاقلانه است که این آب است که باعث مسمومیت.

در حال حاضر لطفا به عنوان خوانده شده فوق با جایگزینی بیماریهای مختلف و در حال آزمایش مثبت برای تاج.

اگر که نیست به اندازه کافی گیج کننده اجازه دهید ما سعی کنید تجسم یک آزمایش دیگر. ما اداره آنچه که ما ادعا می کنند که یک ماده بسیار سمی به آنچه که ما فکر می کنم یک 100 نفر در حالی که ما می دانیم که آن را ممکن است آمار 10 برابر بیشتر است. و حتی از صد که ما در حال آزمایش با هیچ چیز اتفاق می افتد به 85, 12 که در حال حاضر بسیار بد شروع به احساس بیشتر ناخوشی و مرگ 3, چه آن را ثابت می کند ؟

لطفا توجه داشته باشید که من یک نظریه پرداز توطئه و یا حتی یک دیوانه که به پارانویا به گمان است که ما یک دولت عمیق ما در تلاش برای کنترل. من فقط یک پسر عادی با اعتقاد راسخ دارد که بشریت خوب است نژاد و نه گرفتار پاتولوژیک دیوانگان که طاعون فیلم های هالیوودی.

بنابراین من کاملا مطمئن است که ما واقعا در حال عبور از یک اپیدمی جدی به عنوان شما به ما میگویید.

من خوب با پرداخت که 1250 دلار و هر چیز دیگری که شما از من بپرسید ، اگر شما گام به گام و به شیپور برای مردم را به ایستادگی و خون و رنج و اشک و عرق و اگر آن را کمک می کند تا در هر راهی که من قول می دهم برای انجام بهترین من چون من به طور کامل اعتماد است که شما را به خوبی برای همه ما است.

اما به عنوان Covid-19 در حال حاضر واقعا گیج کننده ما مردم جهان نیاز به یک پاسخ ساده ای که برای برخی از دلیل غیر قابل توضیح است ظاهر می شود در هر نقطه.

سوال این است که بدون عارضه و قطعا مضر برای امنیت ملی هر ملت تا آنجا که من می تواند درک.

چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند در طول دوره بیماری همه گیر از میانگین تعداد مرگ و میر است که رخ داده است در ده سال گذشته (تعدیل شده برای افزایش جمعیت) در همان دوره?

هر چند حس مشترک در حال حاضر در نظر گرفته احمق اگر نمایش داده می شود من احساس می کنم که این ساده commonsensical سوال واقعا کمک خواهد کرد که ما می دانیم چقدر بد این بیماری همه گیر است برای ما.

از همه مردم جهان ما در هند در حال حاضر واقعا نیاز به دانستن آنچه که ما در حال پرداخت پول برای آن را به عنوان به آرامی ظاهر می شود که درمان در مورد به نوبه خود به یک بزرگتر قاتل از ضعف های خود را برای برخی از فقیرترین مردم محبوب من ملت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>