عزیز مصرانه هیچ! ما انسان ها نیست و بی اراده در قفس توسط ویروس

اگر من در رسانه های اجتماعی فقط پس از هجوم یک دولت بعدی محبوب ترین تم های های کارتون قفس انسان و رایگان-اعم حیوانات/پرندگان و عکس/فیلم چگونه “طبیعت بازپس سیاره” یا “شفا” از وحشتناک طاعون است که ما انسان ها هستند.

روشن است که این میدان در روز (و یا به جای یک ماه) برای سبز صلیبیون به قدم زنی با تبختر در اطراف گفت:-شما-بنابراین پوزخند به افکار خود هستند و طنین انداز در سراسر این سیاره پر از افرادی است که ترس از این بیماری همه گیر و مجبور به رفتن به پنهان کردن.

اگر من اشاره به روند کلی از افکار است که غالب امروز روشن است که انسان توانا که قدرت رفتن به ماه (و همچنین به تولید لباس زنانه و کیف پول است که می تواند هزینه یک میلیون دلار است که یک بزرگتر معجزه) قفل شده است و امروز توسط یک گروه کوچک نامرئی ویروس. طبیعت خود را نشان داده است و قدرت ما در وضعیتی وخیم در زیر آن است.

با عرض پوزش مدافعان.

اما حقیقت کاملا متفاوت است.

این ویروس نه unsurmountable و نه قدرت برای نابود کردن نژاد بشر است. در واقع بسیاری از گونه های است که پیاده روی این سیاره در کنار ما امروز ما شاید بهترین-مجهز به گونه ای به مقابله با هر گونه بیماری همه گیر.

دلیل این است که بشریت تا به یک قدرت فوق العاده است که طبیعت ارائه می دهد تنها به توانا و شجاع است که می تواند مدیریت را به تصرف منابع است. و که ابرقدرت است و تکامل در طبیعت و ارائه شده تنها و تنها به این دلیل که دوست دارد از بیماری های همه گیر و supervolcanoes و سیارک ها ظاهر می شود نگه دارید بر روی این سیاره و ستمگري زندگی بر روی زمین است.

بشریت قرار داده گونه در میان تمام حیوانات بزرگ برای مقابله با coronas و بیشتر صرفا به این دلیل ما یک جمعیت بزرگ در سراسر این سیاره است.

به 7.7 میلیارد قوی از نژاد انسانهای هوشمند است که اغلب گفته شده است (در هند با ما بزرگ زیست/بوم/سیاره-ناجی نورد در یک, Sylvia) که انفجار جمعیت است, بزرگترین تهدید, اما مانند بسیاری از “سبز حقایق” آن است که به دور از واقعی “طبیعی” حقیقت است.

حتی اگر زندگی بر روی زمین تجربه کرده اند باید چندین بار در طول آن 3.7 میلیارد سال از فرایند یادگیری است که جمعیت بزرگ همیشه به معنی سریعتر تخلیه از منابع (و حتی Malthus متوجه) به رسمیت شناخته شده و الگوی است که انفجار جمعیت در نهایت منجر به سقوط و کاهش آن هنوز طراحی الگوریتم و وارد شده به DNA از زندگی متوقف می شود که هر گونه از ساخت یونجه هنگامی که خورشید در حال درخشیدن است.

طبیعت توسعه یافته نیست حکمت بیش از 3.7 میلیارد سال است که Sylvia (احتمالا با تشکر حکمت-تقویت ریش که مادر طبیعت ممکن است فاقد) می تواند در طول عمر یک چرا که او می داند که زمین خائنانه جایی که ورود توده-killers مانند شیوع یک استثنا نیست بلکه یک هنجار شده است.

اجازه دهید ما درک تکامل از جدید پاتوژن بسیار شایع است و بسیاری از جمله بیماری های همه گیر و حتی بیماری های همه گیر در حال رفتن در سراسر این سیاره حتی در حال حاضر که در حال تأثیر گونه های دیگر بیش از حد.

راحت به دنبال اما تند خو کوآلا در حال برخورد با یک ویروس سرطان زای و در حال مرگ هستند. بدتر-ضربه قورباغه ها که قادر به مقابله با قارچ و رو به کاهش جهانی. این فهرست بی پایان است و خواهد بود پس تا زندگی وجود دارد در این سیاره است.

درست مثل تمام گونه های دیگر ما بیش از حد خواهد شد که ما عادلانه/ناعادلانه به اشتراک گذاری از مواجهه با چنین جرم-culls اما ما رو به افتخار و نشان می دهد برخی از کوله پشتی به عنوان ما به مراتب بیش از حد بسیاری به صورت آنچه واقعا مهم یعنی انقراض.

متاسفم برای شکستن دوست داشتنی توهم که برخی از ما در مورد داشتن یک سیاره “شفا” و “اصلاح شده توسط طبیعت” اما ما در حال حاضر در “طبیعت” و ما چسبنده مشتریان که بهتر است دفع به اطراف از بیشتر است.

بله جمع اوری می توانید از بین بردن تمدن و فرهنگ است که ما افتخار و سوراخ حتی تکنولوژی cacoon است که تضعیف ذهن ما اما ما یک مدبر نژاد با سابقه عبور از این تنگناها است.

پس با عذر خواهی به مدافعان ما پاسخ به کروناویروس فقط یک عقب نشینی تاکتیکی و ما خواهد بود با یک انفجار!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>