نمایندگی به خریداران خودرو برخی از مشاوره: فقط توقف پرداخت وام خود را

جویس پارک با استفاده نیسان مورانو خانواده اش او را خریده و پس از تامین مالی فاجعه با دو قبلی ماشین.

عکس: Jeremy M. لانگ وال استریت ژورنال,

جویس پارک تلاش شد به استطاعت او کیا روح زمانی که او می گوید: این نمایندگی که در آن او تا به حال خریداری آن تن به تن او غیر متعارف ایده: توقف ساخت پرداخت.

خانم پارک 63 می گوید: کارمندان به او گفت که او نمی تواند تجارت در روح اما که او می تواند خرید یک ماشین دیگر. برای خلاص شدن از روح نمایندگی به او گفت او باید قرض دهنده repossess آن خانم پارک گفت.

تجارت-در جایی که یک خریدار دست یک خودرو به نمایندگی و با استفاده از آن به عنوان اعتبار نسبت به یک دیگر است که اغلب یک گام مهم در خرید خودرو. اما برخی از نمایندگی ها به جای گفتن خریداران به اتومبیل های قدیمی خود را به وام دهندگان خود را—و فروش آنها امکانات جدید در یک عمل شناخته شده به عنوان “لگد زدن به تجارت است.”

آن را دشوار است به برآورد چگونه اغلب این اتفاق می افتد. خودرو-فروش جانبازان می گویند عمل راز در برخی از نمایشگاه. گسترده وسایل نقلیه در حال گران تر شدن و آمریکایی ها در حال مبارزه برای آنها را استطاعت. نمایندگی شرکت پول بیشتری را تنظیم و تامین مالی از فروش وسایل نقلیه. اگر وام خودرو بد می رود آن را به طور معمول نیست نمایندگی در قلاب—آن است که قرض یا وام دهنده.

لگد زدن به تجارت

یک مصرف کننده در حال حاضر وام خودرو زمانی که او به دیدار یک نمایندگی است.

سناریو 1

سناریو 2

من می خواهم یک وام ارزان تر.

من می خواهم به تجارت در ماشین من.

نمی توانید انجام دهید که. من به شما فروش ماشین دیگری به جای آن.

پس از من به شما فروش این ماشین جدید تماس با وام دهنده است که شما در حال پرداخت پول برای ماشین های موجود و به آنها بگویید که آن را به عقب.

وام

تصویب

وام

نرم افزار

نمایندگی جدید از وام دهنده به تصویب وام برای ماشین جدید. که وام دهنده نمی داند که وام گیرنده است و در مورد توقف پرداخت خود را دیگر وام خودرو.

وام دهنده اصلی

مصرف برگ نمایندگی با دو خودرو هر کدام با یک وام.

ماشین های قدیمی است

repossessed

در خانه مصرف کننده تماس قرض دهنده بر روی ماشین اصلی و می گوید وام دهنده به آن را دور.

منبع: وال استریت ژورنال مصاحبه و بررسی اسناد و مدارک

ملی Automobile Dealers Association گفت: هیچ شواهد نشان می دهد “لگد زدن به تجارت” شايع است. نمایندگی “نمی تواند حفظ دقت کشت, روابط” با وام دهندگان “اگر آنها به شرکت در این نوع رفتار ادعایی” سخنگوی گفت.

مصرف کننده وکلا می گویند که آنها را دیده اند بیشتر موارد. پنج سال پیش “این اتفاق افتاد دو یا سه بار در هر سال گفت:” دانیل Blinn یک کانکتیکات مبتنی بر وکیل شکایت کرد, نمایندگی و وام دهندگان خودرو. “در حال حاضر ما آن را بشنوند و حداقل یک بار در هر ماه.”

اعتباری گزارش شرکت TransUnion محاسبه است که نزدیک به 24 میلیون U. s. خودرو وام نشات گرفته بودند در سال 2018 است. حدود 300000 از این وسایل نقلیه شد repossessed در عرض 12 ماه تا 17 درصد از 2014. چنین سریع بحرانی وام می تواند یک سیگنال برخی از مرتب کردن خودکار تقلب.

تقریبا یک پنجم افرادی که تا به حال اتومبیل repossessed در طول چند سال گذشته را یکی دیگر از وام خودرو ظرف یک سال از تملک ثانوی TransUnion می گوید.

نمایندگی به طور معمول نمی توان وام. زمانی که مصرف کنندگان نیاز به تامین مالی نمایندگی الکترونیکی خود را می فرستد درخواست وام به بانک ها و اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان دیگر. آنها به نوبه خود تصمیم بگیرد که آیا به صندوق وام.

مشکلات اغلب با شروع مصرف کنندگان که خرید اتومبیل آنها نمی تواند استطاعت و یا ثبت نام وام آنها را درک نمی کنند. اما نمایندگی ترکیب می تواند مشکل. برخی از نمایندگی ها inflating وام گیرندگان درآمد در برنامه های کاربردی وام به طوری که آنها می توانند آنها را بزرگتر و یا بیشتر اتومبیل های گران قیمت با توجه به پرونده های حقوقی و مصاحبه ها.

زمانی که نمایندگی لگد زدن به تجارت آنها به طور معمول دریافت یک وام دهنده به تصویب وام برای خریدار جدید خودرو. بعدی خریدار به طور کلی با دو دستگاه خودرو و دو وام. آن است که تنها پس از آن خریدار می پرسد اصلی وام دهنده به repossess اصلی ماشین.

Connex اعتباری اتحادیه شکایت کرد, کانکتیکات, نمایندگی Barberino نیسان در سال 2016 ادعا نمایندگی “بارها و بارها گفته مشتریان فقط با ارائه کلید به Connex.” Barberino رد اتهامات اما توافق برای حل و فصل حدود یک سال پیش با توجه به نمایندگی وکیل.

به اشتراک گذاری داستان خود را

  • برای ادامه پروژه گزارش در مورد بدهی در امریکا, ما می خواهیم به شنیدن از شما. با پر کردن این فرم ما بگویید داستان خود را.

مقالات قبلی

  • یک $809 اتومبیل, پرداخت, A $660 درآمد: چگونه نمایندگی را کار ریاضی (Dec. 21, 2019)
  • یک 45.000 دلار وام برای $27,000 سوار: بیشتر وام گیرندگان در حال رفتن زیر آب در وام خودرو (Nov. 9, 2019)
  • هفت سال وام خودرو: طبقه متوسط امریکا نمی توانیم آن اتومبیل (Oct. 1, 2019)

وام دهندگان به طور کلی می گویند آنها را به قطع روابط با نمایندگی که انجام این کار. اغلب هر چند وام دهندگان آگاه نیست, آن است که اتفاق می افتد.

خانم پارک سابق رژیم غذایی دستیار در Gastonia, N. C. گفت: او گفت: کارمندان نمایندگی او نمی تواند استطاعت استفاده نیسان Rogue آنها می خواستند او را به خرید. او گفت که او امضا وام بانکی به این دلیل او احساس می کرد از گزینه های.

خانم پارک و سپس گفت: کیا موتورز سرمایه گذاری, وام دهنده بر روح او, او می خواست به آن بازگشت. نمایندگی به او گفت نه به ذکر است او به تازگی خریداری یک ماشین دیگر, او گفت:.

پس از چند ماه خانم پارک را نمی تواند پرداخت Rogue یا نه. آن repossessed بیش از حد.

خانم پارک در حال حاضر درایوهای مورد استفاده در نیسان مورانو خانواده اش او را خریده. او نمره اعتباری غوطه ور است. او مدیون حداقل $15,000 در روح و سرکش با توجه به گزارش های اعتباری.

او تحت پیگرد نمایندگی کیا از Gastonia. آن را تعطیل سال گذشته است. یک وکیل برای نمایندگی نمی بازگشت درخواست برای نظر.

جویس پارک هنوز هم مدیون حداقل $15,000 در دو اتومبیل که او دیگر است.

عکس: Jeremy M. لانگ وال استریت ژورنال,

هنگامی که قرض دهنده طول می کشد به یک وسیله نقلیه به طور معمول تلاش می کند آن را به فروش برساند اما این است که اغلب به اندازه کافی برای پوشش وام برجسته است. گاهی اوقات وام گیرندگان را درک نمی کنند آنها مسئول بدهی باقی مانده و حتی پس از آنها خلاص شدن از خودرو ،

پرلا Amante از Hawthorne, کالیفرنیا., تلاش برای پرداخت برای او Kia Sorento پس از درگذشت شوهرش در سال 2018 است. در نمایندگی دستورالعمل او گفت: او امضا یک وام برای یک Kia Forte و سپس به نام Sorento را وام دهنده Ally Financial , Inc., می گویند او دیگر آن را می خواستم.

متحد به او گفت که او خواهد بود صورتحساب برای مقدار بیش از سمت چپ متحد پس از بالا بفروشید ، خانم Amante, 70, یک بازنشسته که مشغول به کار در خدمات به مشتریان و گفت: این نمایندگی اشاره نشده این خطر است. او در تماس با یک وکیل که نمایندگی برای Forte.

وقتی ویتنی Davis هیوندای سوناتا داشتن مشکلات مکانیکی در سال 2016 او بازگشت به کانکتیکات نمایندگی که در آن او آن را خریدم استفاده می شود.

نمایندگی می گفت که آن را به ماشین و فروش او دیگر یک, او گفت:. اما پس از او امضا یک وام برای یک استفاده نیسان آلتیما او گفت که او نمی تواند تجارت در سونات, او گفت:. هنگامی که او توضیح داد که او نمی تواند استطاعت دو وام خودرو یک کارمند به او گفت به این سونات را به قرض دهنده آن را به عقب, او گفت:.

“او ساخته شده آن را به نظر می رسد مانند آن چیزی بود که آنها با تعداد زیادی” گفت: خانم دیویس که 29 و یک مدیر دفتر.

این سونات را به قرض دهنده در زمان به عقب خودرو و به زودی به اطلاع خانم دیویس او هنوز هم بدهکار نزدیک به $9,000. او نمره های اعتباری کاهش یافت.

صاحب نمایندگی خودرو کشور در, برسی, Conn., مجرم در دادگاه فدرال در ماه دسامبر به اتهام مربوط به دادن اطلاعات نادرست در مورد متقاضیان وام به وام دهندگان خودرو. ترنت LaLima یک وکیل برای مالک گفت: مشتری خود را نمی تقلب هر خودرو خریداران و “هرگز تحمل هر گونه فعالیت است.”

نمایندگی تعطیل کرده است. یک وکیل به نمایندگی مورد مناقشه خانم دیویس حساب اما نمی خواهد به جزئیات.

خانم دیویس به تازگی یک وام برای یک استفاده جیپ گرند چروکی.

نوشتن به AnnaMaria Andriotis در [email protected] و بن در ایسن [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im