مقابله با موج: انجام توسعه ظرفيت به جای نا مشخص محدود کننده دسترسی به بیمارستان آزمون

دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal انجام داده است درست با quashing دهلی کابینه تصمیم به رزرو Covid تخت خصوصی و دولتی بيمارستان های دولتی به سرمایه ساکنان شهر که مجموعه یک مثال بد برای بقیه کشور است. اگر اجرا دهلی کابینه تصمیم را رد بهداشت و درمان دسترسی به تازه واردان به شهر مهاجران نداشتن قابل قبول شناسایی رسمی اثبات و حتی مردم ساکن در مناطق مرزی. محرومیت از بهداشت و درمان خواهد بود انکار از مفهوم شهروندی است. علاوه بر این خروج افراد درمان نشده است همچنین از نظر پزشکی مضر آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری, پخش كردن, حتی برای کسانی در نظر گرفته شده واجد شرایط ساکنان.

از جمله سیاست های منعکس کننده blasé پوپولیسم به عنوان يك پدر سروری, و ارائه یک کتاب درسی به عنوان مثال از چه نکنید. به جای تاکید باید shift برای گسترش ظرفیت و دسترسی آسان تر – می شود آن را در بیمارستان و یا امکانات تست و برای پاسخگویی به افزایش انتظار می رود با متناسب بهداشت و درمان پاسخ. در حال حاضر گزارش های خبری و حساب های رسانه های اجتماعی از بیماران محروم و یا تاخیر در درمان باعث وحشت. معمولی اداری پاسخ های شاهد سراسر کشور شامل محرومیت خصوصی آزمایشگاه محدودیت هایی در تست بدون علامت افراد انجام Covid آزمون در بدن مرده و داشتن مانند سیاه و بازاریابی در بیمارستان های خصوصی بدون تولید شواهد.

به جای گسترش ظرفیت بود که قضیه اساسی این مستند بوروکراسی را چه بوروکراسی می کند بهترین: قاب قوانین محدود کننده. بیمارستان ها در توجیه گمراهان در کنار احتیاط و تست بدون علامت افرادی که به دنبال درمان بیماری های دیگر. این تقسیم بندی به Covid و غیر Covid تخت در همان بیمارستان پیچیده پروتکل های. اگر ظرفیت کشیده است و سپس آنچه در حال حاضر مورد نیاز است این نوع بیمارستان درست است که راه اندازی شد در لومباردی نیویورک و مادرید در اولین موج از عفونت.

بمبئی در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن 8,000 تخت در ادم تنومند و بدقواره بیمارستان. دیگر شهرستانها نیز باید برنامه ریزی برای چنین موقت Covid مراکز مراقبت برای کاهش استرس بيمارستان در حال حاضر مواجه است. هفت روز تست مثبت نرخ خونتان بالا در دهلی نو واقع شدهاست و گجرات اما همچنین تیراندازی در تامیل نادو هاریانا گجرات اوریسا جامو و کشمیر. هند آزمایش در هر یک میلیون است که هنوز هم محزون می خوانی کم در مقایسه با دیگر کشورهای جهان. فقط با 1.2 لاخ اکسیژن پشتیبانی تخت برای 130 کرور جمعیت و یک راه طولانی از گله ایمنی گسترش ظرفیت نه محرومیت باید بوروکراسی را هدف. راه بازگشت در ماه مارس, مرکز ادعا کرد که ظرفیت تولید 1.5 کرور ماسک در روز است. توزیع رایگان ماسک به توده ها نمی توانید صبر کنید یک روز دیگر.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>