معامله در آخر برگشته!

معامله در بانکداری پس از فاصله چهار ساله در حال بازگشت است. بانکداری، چیزهای خرده فروشی نیست، اما نوع که می شود اقتصاد در حال حرکت، به طور کلاسیک از طریق معاملات زده بیش از ناهار و شام زنده انجام می شود.

با پیشی گیری دولت مودی برای ریشه کن کردن فساد در بخش بانکداری، معامله از همه نوع – و متاسفانه دلخوشی ناهار و شام در حساب شرکت های بزرگ – به یک ایستاده مجازی آمده بود، آوردن با آن “صلح از گورستان” به بخش.

وام دادن، حداقل در بانک های بخش دولتی، زمین را متوقف به دلیل پشتبانی سرمایه ضعیف برای وام دهی تازه – ارسال 2016 بررسی دارایی ها و دستورالعمل های ارائه، آغاز شده توسط فرمانداران Raghuram راجان و Urjit پاتل، تنها راه آن را در ایالات متحده انجام می شود. هند مدیریت بانک بخش عمومی، اقدام تحت اجبار دستورالعمل RBI، سطح واقعی دارایی های تحت استرس که آنها را افزایش به 12.5٪ از دارایی از حدود 4٪ زودتر به رسمیت شناخت. اما متاسفانه، آنها هیچ انگیزه ای برای انجام کار دنبال هواداری از مذاکره با وام گیرنده برای حل و فصل پیش فرض مبادا اجتناب ناپذیر “برش مو” و یا نوشتن وام های درگیر در چنین قطعنامه، سقوط خطا از منطق نامشخص از سه “سواران عذاب رسمی” — CAG، CVC و CBI، که نظارت بر تمام مواردی که پول عمومی استفاده می شود به طور ناعاقلانه.

با مقررات کد ورشکستگی هند لگد زدن در از مارس 2016، آن را راحت شد فقط در وظیفه قطعنامه به دادگاه قانون شرکت ملی منتقل می شود. پرونده ها اونجا به هم ريخته اند در اسپاگتی فرایند شبه قضایی گرفتار شده است. تا اواخر سال 2019 از 2542 مورد پذیرفته شده 743 با زمان متوسط گرفته شده از 374 روز برطرف شده بود. قانون ورشکستگی هند 2016 و روند NCLT همراه علاوه بر این استقبال به از دمدم کردن فلش برای حل وام رفته بد است. اما تنها به یک روند شبه قضایی برای ایجاد یک اثر مالی قابل توجه مانند انتظار دادگاه های جنایی برای پایین آوردن نرخ جرم و جنایت است.

در بهترین حالت IBC می تواند به عنوان یک انگیزه قانع کننده عمل کند تا وام گیرنده های پیش فرض را به میز مذاکره برای حل و فصل بیاورد. اما اگر بانکداران بیش از حد ترس به عمل و ترجیح می دهند به هر وام ترش اجازه رفتن برای حل و فصل به روند شبه قضایی نتایج همیشه بعید بود بهتر از در دادگاه های بازیابی بدهی برای بازیابی وام. رویدادها از سال 2016 نشان داده اند تا مبادا از تکیه تنها بر روند NCALT برای حل وام های بد.

با کاهش سرعت اقتصاد در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، تنش مالی فراتر از بانک ها به شرکت های مالی غیر بانکی گسترش یافته و به شدت به نقدشوندگی برای رشد ضربه می زدند. RBI اقدامات اصلاحی را به منظور افزایش نقدینگی و کاهش سرعت repo به شدت توسط 2.20 درصد امتیاز. اما “عامل ترس” در اطراف ناپایداری مالی به نجات بخش ها و سرمایه گذاران گسترش می یابد.

در آوریل ۲۰۱۹، دیوان عالی کشور دستور نامه ٔ RBI را در ۱۲ فوریه ۲۰۱۸ به زمین زد که قطعنامه باید توسط بانک ها حتی با یک پیش فرض در مورد سرویس دهی وام آغاز شود و موارد بیش از ۲۰ میلیارد تومان ظرف ۱۸۰ روز حل شود. منطق پشت حکم قضایی دلیل بیش از حد از دستور قانونگذاری آن توسط RBI بدون به دنبال تصویب دولت بود. اما این به عنوان فصل باز برای “سیستم قدیمی” حل رقیق دارایی های تاکید شده به این امید که گذشت زمان می تواند برخی از آنها را احیا تفسیر کرد.

در فوریه 2020، وزارت دارایی به اندازه کافی تحریک شد تا بانک های بخش دولتی را برای “جوجه اردک” مسئولیت خود را در مقابل قطعنامه وام بد و اطمینان بیش از حد در روند NCLT کشیده است. اين کار خيلي بي وجدان بود چندی بعد، Covid-19 زده، ثروت شرکت ها و فردی را به هم می زد. برای مقابله با استرس ناشی از Covid-18، RBI در حال حاضر احیا ی فرایند قبل از IBC قطعنامه از طریق بازسازی. به سختي يه گزينه وجود داره NCLT برای رسیدگی به چنین مواردی که ممکن است بیش از 10000 نفر باشد، مجهز نیست، حتی تحت هنجار محدود RBI که فقط شرکت هایی که وام های آنها در 1 مارس 2020 “استاندارد” در نظر گرفته شده است باید برای یک بار بازسازی گرفته شود. انتظار می رود که این بین بیماری شرکت های پیش از Covid (مشکلات ساختاری) و پس از Covid (موقت) بیماری شرکت ها تمایز قائل شود.

برای ارائه یک مسیر تعریف شده برای حل و فصل و به منظور حل و فصل اختیار موجود با بانکداران، که همراه با روند قطعنامه، RBI نیز یک کمیته متخصص به ریاست یک معامله ساز قابل تردید منصوب – M.V. کامات بانکدار جانباز (ICICI و بانک توسعه جدید) که مذاکره حل و فصل بین برادران Ambani و بنابراین دارای آبروی برابر در میان شرکت های بزرگ به عنوان او در جهان بانکداری است. دو بانکدار بخش دولتی دیگر و انجمن بانک های هند وجود دارد.

یکی از امیدواراست که کمیته روند قطعنامه را به صورت دانه ای دنبال می شود تعریف. هدف اصلی از انجام این کار این است که حفاظت از کسانی که بانکداران که تصمیم گیری معقول، تجاری قابل دفاع با توجه به وام های جدید و یا پذیرش haircuts در آنهایی که قدیمی، بدون آنها را به مو متقابل از “سه سوار”. بهتر است بیش از حد مشخص و کاهش اختیار به حداقل به طوری که بانکداران حداکثر راحتی در حالی که راه رفتن در مسیر تعریف شده توسط کمیته که همچنین توسط RBI برکت.

متمایز کردن شرکت ها که می توانند از دیگران که زمان شان به سر می گذرد، زنده بمانند، یک متغیر کلیدی برای تخصیص منابع سرمایه ای اندک است. البته، بازی کافی باید حفظ شود تا اجازه دهد “معامله” به هر دو قطعنامه فروکاست. زمان در اینجا از نظر زمانی است.

اگر کمیته در از دست دادن در مورد چگونگی ابداع قوانین که تسهیل هنر معامله ، آنها می تواند به کتاب 1987 در مورد این موضوع توسط دونالد ترامپ ، که گفته می شود شبح نوشته شده برای او توسط تونی شوارتز ، که پس از ترامپ تبدیل شدن به POTUS مراجعه کنید ، در حال حاضر ترجیح می دهد به آن را “اثر داستانی” (Wikipedia.org). فکر بزرگ ترامپ است ، با این حال ، ارزش تقلید “اگر شما می خواهید به فکر به هر حال ، شما همچنین ممکن است فکر می کنم بزرگ” خبر خوب این است که RBI گرفتن دست خود را کثیف با تجویز قوانین برای “معامله” در قطعنامه های وام. تحقق سپیده دم کرده است، در نهایت، که دست کردن به تعریف قوانین استرند برای به رسمیت شناختن دارایی های استرس زا کافی نیست در یک محیط، که در آن دو سوم معاملات با بانک های متعلق به عموم است. مرحوم عمار سینگ — سیاست مدار عمل گرا و معامله ساز برتری ، می تواند اتفاق می افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im