مرگبار حسابی: برای تمام وحشت آن پخش كردن, coronavirus است دور از خطرناک ترین تهدید برای ما

خبر بد این است که این بیماری همه گیر کوروناویروس شایع در هند یکی از بدترین کشورهای آسیب دیده در جهان است.

خبر بدتر این است که وجود دارد به مراتب بیشتر تهدید کننده زندگی مصیبت در هند از coronavirus قاتلان بی رحم را که Covid-19 شبیه بازیگوش schoolchild در مقایسه با.

به عنوان این است که نوشته شده و هند دیده می شود در مجموع تعداد برخی از 12 لاخ موارد عفونت کروناویروس که برخی از 7 لاخ مردم را بهبود و 28,000 فوت کرده اند.

با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در سال 2016 وجود دارد بیش از 2.8 میلیون مرگ و میر در کشور به علت بیماری های قلبی عروقی بیش از نیمی از این افراد زیر سن 70.

ملی ثبت سرطان برنامه حفظ توسط ICMR سوابق بیش از یک میلیون مرگ و میر در این بیماری هر سال یک شماره است که رشد سالانه است.

مقامات بهداشت برآورد کرده اند که بیشتر از 2.3 میلیون مرگ و میر زودرس باعث هر سال توسط انواع مختلف آلودگی با آلودگی هوا به تنهایی حسابداری برای بیش از 1.2 میلیون مرگ در هر سال.

اما شاید بدترین تهدید به زندگی چیزی است که اغلب به نام ‘قاتل خاموش’ از سوء تغذیه مزمن است که یک تعبیری برای آهسته گرسنگی. یک نفر از هر سه نفر از کودکان این کشور هستند ‘توقف’, خود بدن و مغز خود را به طور قابل توجهی کمتر توسعه یافته از آنها باید برای سن خود را.

این “کوتاه قدی’ ناشی از کمبود مواد غذایی غیر قابل برگشت است. این نتایج در یک باطل مارپیچی است که در آن در رسیدن به بزرگسالی اگر آنها را مدیریت برای زنده ماندن این قربانیان آهسته گرسنگی هستند و هر دو از نظر جسمی و ذهنی محکوم به اجتناب ناپذیر فقر که فرزندان خود را به نوبه خود به ارث می برند.

وجود دارد بنا به گزارش ها بیش از 1.6 میلیون زير پنج مرگ و میر کودکان در هر سال با بیش از 4500 مرگ و میر کودکان هر روز بالاترین در جهان بیشتر از کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

این که ما می شنویم در مورد موش خوردن صدها تن از غلات ذخیره شده در دولت godowns و هنگامی که 10 درصد از جمعیت کشور است که از نظر بالینی چاق هستند.

اوه بله coronavirus را باید توانا و هوشمند به ما قبل از مراتب کارآمد تر فروشنده از مرگ آیا این کار برای اولین بار.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>