بانک اطلاعاتی از سوابق پزشکی را ایجاد یک Coronavirus رجیستری

Covid-19 بيمار بودن نورد به ویکفیلد دانشگاه از مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس قصبه شهر نیویورک در روز دوشنبه.

عکس: جان مور/گتی ایماژ

چندین مراقبت های بهداشتی و شرکت های نرم افزاری هستند که به دنبال ایجاد یک رجیستری Covid-19 بيمار با تجمع سوابق پزشکی از سراسر کشور با هدف مطالعه و بررسی چگونگی این بیماری در حال گسترش است که جمعیت گروه های آسیب پذیر هستند و چگونه موثر پیشنهاد درمان مردم آشنا با این موضوع گفت.

سان فرانسیسکو-بر اساس Datavant Inc., که دارای تخصص در تدوین پزشکی اطلاعات از انواع منابع شروع کنند یک چنین تلاش در اواخر ماه مارس یکی از مردم گفت. بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت های فن آوری Allscripts Healthcare Solutions , Inc. و تغییر Healthcare , Inc. گفت: آنها باید متعهد به کمک داده ها برای این تلاش است. ارائه دهنده بیمه درمانی Anthem Inc. شده است تماس گرفته در مورد کمک های پزشکی ادعا می کند داده های سرود سخنگوی گفت.

به ابتکار یکی از منابع مختلف اطلاعات دولت فدرال است و با توجه به نظارت بر گسترش کروناویروس در آمریکا فرد دیگری آشنا با این موضوع گفت.

Datavant پیشنهاد رجیستری خواهد بود برای دولت و محققان دانشگاهی برای دسترسی به, و را هدف شامل هر بیمار که تست شده برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

رجیستری نمی بیمار شامل نام و یا دیگر جزئیات شناسایی اما شامل اطلاعات دقیق در مورد گذشته خود و شرایط فعلی و داروها, نقاشی بر روی داده که سرچشمه از بیمارستان ها, داروخانه ها و سلامت-شرکت های بیمه. این کنسرسیوم با هدف داده ها را پوشش 80 درصد از پزشکی ایالات متحده ادعا می کند از جمله کسانی که ارائه شده به شرکت های بیمه خصوصی و همچنین پزشکی و مزیت مدیکر.

محققان و مقامات دولتی می تواند با استفاده از داده ها به بررسی آرایه ای از سوالات در مورد بیماری هایی از قبیل اثربخشی هیدروکسی کلروکین و آنتی ویروسها به عنوان درمان بالقوه. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان یا اقدام پیشگیرانه هر چند برخی از دولتی و کارشناسان بهداشت توصیه کرده اند که در برابر آن تا زمانی که مطالعات در حال انجام است.

این داده ها همچنین می تواند عملکرد بینش که در آن گروه های جمعیتی تمایل به دریافت بیشتر موارد شدید و نیاز به یک حمایت و که مقاوم به عفونت یکی از افراد آشنا با این موضوع گفت. محققان همچنین می تواند استفاده از داده ها برای درک میزان عفونت در میان کارگران بهداشت و درمان و اثرات سیاست های محلی مانند اجتماعی-دورى و اقامت در خانه سفارشات.

Datavant است با حداقل یک آژانس فدرال غذا و دارو در مورد آن ابتکار فرد گفت.

“FDA به رسمیت می شناسد بالقوه برای بسیاری از های مختلف در دنیای واقعی منابع داده برای تکمیل سنتی مطالعات بالینی و سرعت فرایند ارزیابی تاثیر بالقوه Covid-19 درمان” FDA سخنگوی در بیانیه ای گفت. “به این منظور این سازمان در پیشبرد روابط با همکاران در بخش های دولتی و خصوصی به سرعت در حال جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات در زمینه هایی از قبیل بیماری الگوها و نتایج درمان.”

تغییر در بهداشت و درمان رئيس جمهور از راه حل های شبکه, کریس جوشی در بیانیه ای گفت: “ما بی سابقه ای مواجه بهداشت و درمان-مراقبت از بحران و اطلاعات یک عنصر حیاتی در کشف چگونه Covid-19 پیشرفت است, چه نوع مداخلات موثر هستند و در نهایت چگونه ما می توانیم زدودن این وضعیت است.”

سرود سخنگوی گفت: شرکت نکرده متعهد به شرکت در این طرح می باشد. “سرود امنیت داده ها و اطلاعات شخصی از سلامت طرح اعضای بسیار جدی” او در بیانیه ای گفت.

ادغام چند منابع داده برای ایجاد یک رکورد برای هر بیمار یک چالش خواهد شد. Datavant نرم افزار می تواند کمک به انجام رساندن آن است. برای محافظت از حریم خصوصی بیماران شناسایی جزئیات مانند نام و شماره امنیت اجتماعی خواهد بود “تبدیل از طریق یک فرآیند برگشت ناپذیر” به کلید رمزگذاری شده است. محققان را دریافت سوابق بیمار به یک ناشناس بیمار ID.

این شرکت امیدوار به جذب اطلاعات اضافی ارائه دهندگان خدمات از جمله بیمه عمر ارائه دهندگان و مصرف کننده DNA-تست شرکت پس از تلاش های اولیه راه اندازی یکی از افراد آشنا با این موضوع گفت.

مصرف کننده DNA-تست شرکت 23andMe, Inc. در حال حاضر ارائه اطلاعات به دانشمندان که در حال مسابقه برای تعیین اینکه آیا ژن تغییرات را در برخی از افراد بیشتر مستعد ابتلا به جدی Covid-19 عفونت است.

ابر-بر اساس اطلاعات شرکت مدیریت Snowflake, Inc. گفت: آن است که در بحث به میزبان پایگاه داده رایگان است.

در علاوه بر این به افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند برای Covid-19 Datavant-led پایگاه داده نیز ممکن است شامل بیماران با علائم شایع این بیماری است. این امر نشان می دهد این نهاد که در آن یک بیمار تحت درمان قرار گرفت برای کمک به محققان در مطالعه اثر شرایط در بیمارستان به سر می برند.

اصلاحات & Amplifications
سخنگوی Anthem Inc. گفت: این شرکت شده بود تماس گرفته در مورد کمک های پزشکی-ادعای داده اما تا به حال متعهد به شرکت در رجیستری ابتکار. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه ذکر او عنوان کرد و گفت: این شرکت با توجه به شرکت. (8 آوریل سال 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>