داروینی نظم جهانی: 2008 مختلف وجود دارد همکاری جهانی و بدون سرزنش در مورد بازی بیپشتوانه ریشه

در ژوئن سال 2003 زمانی که نخست وزیر اتل بیهاری واجپایی هیئت وارد پکن شهر شلوغ بود به طرز مرموزی آرام با هتل ها رستوران ها و جاده ها خالی است. از شیوع بیماری سارس در اوج بود و پکن باقی مانده در لیست “مناطق”. چینی هستش مشخصه ممنون برای این دیدار که عواقب به مراتب رسیدن به. آن شالوده از چین و هند روابط اقتصادی و پیگیری سریع برای حل و فصل خود را به مرز اختلاف است. دو کشور به شدت رشد در دهه آینده و حتی سوار از سال 2008 بحران اقتصادی است. که آنها را حل و فصل نیست مرز خود موضوع داستان دیگری است.

این segued به دوران آرامش سیاسی از رهبران مانند مانموهان سینگ هو جینتائو و باراک اوباما. هیچ بازی سرزنش در مورد وامهای بیپشتوانه ریشه های رکود اقتصادی سال 2008 به جای یک فضای همکاری منجر به توافق در مسائل گوناگون مانند تغییر آب و هوا و هسته ای ایران مشکل است. جهانی تجارت به منظور تکامل یافته در جهت جدید با TPP. جهان گرفته شده متفاوت رویه امروز. به عنوان Covid همه گیر کشته شدن توسط هزاران نفر به ارمغان می آورد و اقتصاد جهانی را به زانو در آن هر ملت برای خود رهبری جهانی مشخص شده است که با عدم وجود آن است.

در دهه گذشته ما را دیده اند چین militarise جنوب دریای چین و روسیه و حمله به کریمه به علاوه ما تخریب پیمان بین المللی راه رفتن به دور از TPP و حمله به نهادهای بین المللی مانند سازمان تجارت جهانی و چه کسی است. اما بیشتر نگران کننده در حال حاضر است این نخستین درگیری بین آمریکا و چین که خرید اینترنتی را در جهان تاثیر می گذارد.

آمریکا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که پکن است خم در جایگزینی آن اولویت به عنوان پیشرو در جهان نظامی و قدرت اقتصادی. در واقع ما خود را مسئول آن کاهش نسبی از طریق جنگ در خاورمیانه است. اما آنچه که واقعا جنگیدن ما قدرت داخلی را بدست آورد. نیویورک تایمز نشان داده است که در حالی که تولید ناخالص داخلی ایالات متحده افزایش یافت 79% از سال 1980 پس از تنظیم برای تورم و رشد جمعیت که پس از کسر مالیات درآمد خود را غنی افزایش 420% اما کسانی که از پایین و وسط گل رز تنها 20% و 50%.

سیاسی نتیجه این بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در سیاست های خود را در برابر مهاجرت و جهانی شدن و چین او گسترش سرزنش در همه جا به جز که آن را واقعا دروغ: این خودشیفتگی طبقه حاکم از ما. این شکست خورده این کشور و همچنین جهان است که به ما بستگی دارد رهبری در زمان مانند این.

حتی پس از, آمریکا کاهش بوده است و تنها نسبی است. ما تولید ناخالص داخلی سرانه است در اطراف $65000 در حالی که چین در حدود $9500. همانطور که برای هزینه های نظامی چین را 250 میلیارد دلار محدودتر از قبل در امریکا $649 میلیارد دلار در سال 2018 است. پکن یک راه طولانی به دور از داشتن ظرفیت به جای آمریکا به عنوان هژمون جهانی.

داده شده خود به خود جنس بنجل دست زدن به Covid شیوع تهمت و جمهوری خواهان بر این باورند که آنها باید اهریمن جلوه دادن چین به پیروزی در انتخابات نوامبر. ترک به تنهایی فاز تجارت ایران تهمت می تواند تحت فشار بایدن کمپین دو را در اقدامات او شده است در 5G و proscribe تجارت در مناطق دیگر مرتبط با پکن ساخته شده در چین تا سال 2025 – پروژه رباتیک, هوش مصنوعی, الکتریکی و وسایل نقلیه, سبز, انرژی, هوا و فضا, قدرت, داروسازی و غیره. چین می خواهد صدمه دیده بد اما آینده در بالای Covid سقوط آن می تواند ویرانگر اثر موج دار شدن نه فقط در شرق و جنوب شرقی آسیا بلکه جهان است.

بر خلاف آمريکا Covid است برجسته منفی جهانی به ترتیب با عواقب هنوز هم اتفاق می افتند. در ایالات متحده به تنهایی 26 میلیون نفر شغل خود را از دست در سراسر جهان آن را می تواند به جرم گرسنگی و فقر صدها میلیون ها نفر که از آن ساخته شده از فقر در دو دهه گذشته است. آن را تا دو برابر را در جهان داروینی مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که در آن بقا است که تنها برای اصلح است. چینی قلدر خود را در دریای چین جنوبی همسایه حتی در حالی که در حال اذیت توسط ایالات متحده و رئیس جمهور پوتین را با بازی های خود را در اوکراین است. همانطور که برای کوچک و ضعیف آنها می خواهید به یادگیری شنا با جزر و مد و یا زیر بروید.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>