دهلی مجمع انتخابات این سال قرار داده بالیوود فیلمهای Sholay به شرم. کمپین اسکریپت به نظر می رسید که برداشته شده است از سینمایی بدلندز در آن dacoit-پادشاهان سوار بر اسب و تفنگ slinging پلیس برخورد بیش انفجار گلوله. را “تروریستی”, “گلی maro” و “گلوله نمی بریانی” آمار انتخابات هدف ؟ هنگامی که صفحه اصلی وزیر گفت: مطبوعات EVM با چنین خشم است که مردم احساس می کنید زمان آن را یک شوک بود برای کسانی که فکر رایگان bijli بود نظرسنجی فعلی. در یک شوم جو این بود که اگر رهبران سیاسی درخواست شد در این سبک بی نظیر از dacoit-سردار Gabbar Singh: “Arre آه Sambha, kitne aadmi؟” در میان تهدیدات و مقابله با تهدیدات گاهی اوقات پایتخت انتخابات احساس مانند مجازات اعدام است.

Anurag Thakur MoS سرمایه گذاری خواهد شد مستور در وزارت خانههای گلی خالی بودجه مهم است. به جای او دیده می شد تمرین اقتصاد مقیاس در خشونت در روز انتخابات. Thakur شلاق تا جمعیت در وار از شعار ‘desh ke gaddaron ko, گلی maro @#$% %^’ (ساقه خائن). Thakur اصلی ادعای شهرت در حال ساخت یک ورزشگاه کریکت در Dharamshala – خانه دالایی لاما. اما Thakur ترک صلح آمیز مقادیر توصیه شده توسط عالیجناب و سوار بر رها کردن کلامی قدرت شلیک. داده می شود که چگونه بد Sensex چهار در بودجه روز کسی به نظر می رسد گفت: “گلی maro’ به بودجه بیش از حد.

اما Thakur باید محتاط باشید: تشویق به خشونت می تواند یک واکنش برابر و مخالف. در پاسخ به شعارهای مخالفان خود می تواند انتخاب کنید به تقلید Gabbar Singh و فریاد زدن ‘یه haath humko د د Thakur’. West Delhi, MP, Parvesh Verma stoked ترس و هشدار داد که ضد کا معترضان ممکن است تجاوز و کشتن. جناب نماینده حاضر به درک که اظهارات خود بودند قتل دموکراسی است. نمی شود از سمت چپ پشت سر, راهول گاندی بیش از حد خود را ‘دست’: تنها در این زمان او نبود بالا بردن کنگره jhanda اما هشدار از جوانان با استفاده از danda.

جای تعجب نیست که حداقل دو دهلی رای دهندگان به نظر می رسید به اشتباه بین انتخابات و گلوله در دست اسلحه. در حال حاضر این همه سرگرم کننده و دور از انتخابات به دلیل قانون دموکراسی فریاد نمی شلیک کنید. آن باقی مانده است دیده می شود که حزب اتحاد بهترین شات در تشکیل دولت است. در حالی که برندگان را وارد کنید Vidhan Sabha, بازنده همیشه می توانید پاپ Vicks کی گلی برای پاک کردن گلوی خود را برای بیشتر بالا دسیبل دسی جنگ های پیش رو.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو