دیدار با مارگارت از بورلی. او به احتمال زیاد متولد در قرن 12 در خاورمیانه به فرنگی پدر و مادر و بزرگ در شمال غرب انگلستان است. به عنوان یک بزرگسال او به اورشلیم بازگشت در سفر حج تنظیم در حرکت رویدادی است که او را تبدیل به یک شخصیت تاریخی به یاد مسیحیان برای او شجاعت در طی محاصره شهر.

در حالی که او در اورشلیم اشاره کرد مسلمان جنگجو Saladin رهبری در برابر محاصره شهر. مارگارت گفت: به پیوست دفاع با پوشیدن زره و با استفاده از یک دیگ پخت و پز برای یک کلاه. او بنا به گزارش کمک آتش پرتابه از بزرگ slingshots دشمن اصابت با گلوله و پس از صلاح الدین در نهایت در زمان اورشلیم پرداخت می شود و برای آزادی او – تنها به دوباره به زودی پس از گروه های مختلف از سربازان.

برای 15 ماه از او و پس از آن اسارت مارگارت مواجه بدبختی کار سخت همراه با ضرب و شتم مکرر. خاطرات خود را از بودن زندانی شد و واضح: “من زنجیر زنگ زده با اشک های من,” او نوشت. تجربیات او در زندگی به دلیل انتشار از او خاطرات (یا شاید خاطرات اعتبار به مارگارت اما ghostwritten توسط برادر).

دن جونز یک نویسنده پرفروش و شناخته شده برای خود را شوخ و با دقت تحقیق محبوب تاریخ مربوط به داستان مارگارت همراه با بسیاری دیگر از داستان های جذاب در “صلیبیون: تاریخ حماسی از جنگ برای سرزمین های مقدس.” جونز را پوشش می دهد سال منتهی به اولین جنگ صلیبی زمانی که سربازان مسیحی با موفقیت یورش برده و بیت المقدس در 1099 و به پایان می رسد با اکسپلورر کریستف کلمب سکندری به باهاما در سال 1492.

و به عنوان جونز توضیح می دهد که در مقدمه خود به عنوان وسیله انتقال رویکرد خود را به گفتن داستان از خشونت خونین قرن زمانی که مسیحی و مسلمان مبارزان درگیری در نزدیکی ثابت بر اساس. با استفاده از خاطرات تاریخ و منابع دیگر جونز تمرکز بر روی تجربیات کسانی که شرکت کردند و کسانی که شاهد وحشت از این دوره است.

به عنوان جونز آن را قرار می دهد “در انتخاب این صلیبیون من عمدا بازیگران خالص من گسترده است. من از انتخاب زنان و مردان مسیحیان شرقی و غربی کلیساها سنی و شیعه مسلمانان و اعراب و یهودیان و ترک کردهای سوریه مصر و بربری و مغولان. مردم در اینجا وجود دارد از انگلستان, ولز و فرانسه و اسکاندیناوی و آلمان و ایتالیا و سیسیل و اسپانیا و پرتغال بالکان و شمال آفریقا است. حتی وجود دارد یک گروه از وایکینگها.”

نیز وجود دارد که در میان شخصیت های خود را هر دو کسانی که اختیار داشت قدرت های بزرگ و کسانی که تحمل آنچه قدرتمند بر آورده هر کس دیگری.

کسانی که غرق در دوره – بسیاری از مردم در جونز’ گسترده عمومی و علاقه مخاطبان به احتمال زیاد مناسب این توضیحات از جمله این خواننده – ممکن است پیدا کردن خود را گاهی اوقات در دریا با ده ها تن از شخصیت های, درگیری های فرقه و تنظیمات مربوط به اینجا. اما برای کسانی از ما که ممکن است اشتباه گادفری از ابگوشت و بالدوین از بولونی یا Al-Adid با امام عادل من امداد است که همیشه در معرض دید است.

برای شروع جونز شامل یک نمای کلی از بازیگران خود را از شخصیت های که عاقلانه شامل سال تولد و مرگ و ویژگی های قابل توجه برای هر. حتی بهتر از آنها ذکر شده به منظور از ظاهر در این کتاب است. فصل خوبی ء و جونز’ نثر است, سراسر, felicitous. مفید نقشه ها در مقابل کتاب و پراکنده در سراسر آن را آسان به درک جغرافیا.

“صلیبیون” همچنین شامل معاصر coda نشان میدهد که چگونه مقدس جنگ از مدتها پیش ادامه به اشاره و اختلاس توسط افراط گرایان و تروریست ها – مسیحیان و مسلمانان به طور یکسان – در تلاش برای به هم بزنید تا مؤمنان واقعی در میان خود. نمونه ها فراوانند از جمله اسامه بن لادن تماس برای جهاد در غرب از او به عنوان رهبری القاعده و برنامه ریزی شده 9/11 حملات و مانیفست Christchurch, New Zealand, مسلح, که اشاره به جنگ های صلیبی و قرون وسطی, کاتولیک نظم نظامی شناخته شده به عنوان شوالیه زائر بیت المقدس.

تاریخچه کراکل در جونز’ مطمئن باشید دست. او در می یابد بی عفت طنز به خمیر مایه برخی از گریم خشونت است. تا آنجا که هر چیز او حتی به تنهایی نشان می دهد که چگونه بی پایان تبلیغات و حرص و آز و جاه طلبی های سیاسی سوار جنگ و اتحاد سرزمین مقدس جنگ تا آنجا که تعصبات مذهبی بود.

کشتار و دیگر جنایات پر کردن این صفحات اما تا بیش از حد انجام طیف گسترده ای از مردم که در حالی که عمیقا ناقص نمونه بدترین و بهترین بشریت است. شاعران پاپ و شاهزاده خانم amble از طریق این صفحات جستجو برای عشق و شجاعت و آمرزش. آنها به ما یادآوری می کنند چقدر و چه کوچک – همه چیز تغییر کرده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو