دن گیلبرت را به خاطر رای دادن کنترل در Quicken Loans پدر و مادر بعد از IPO

دن گیلبرت در این شرکت ادامه خواهد داد برای کنترل 79 درصد از قدرت رای دادن موشک های شرکت های مشترک سهام زیر آن IPO.

عکس: اندی دیویس برای وال استریت ژورنال

دیترویت تاجر و کلیولند کاوالیرز صاحب دن گیلبرت صرف 35 سال گذشته ساختمان تسریع وام به یک وام وام مسکن غول پیکر و فرمت های شخصی خود را با نام تجاری. که متوقف نخواهد شد زمانی که شرکت عمومی می رود.

موشک Companies Inc., که صاحب Quicken Loans ثبت مدارک در این هفته به طور بالقوه لیست سهام آن در بازار بورس نیویورک. در این شرکت نشان داد که آقای گیلبرت در این شرکت ادامه خواهد داد برای کنترل 79 درصد از قدرت رای دادن موشک های شرکت های مشترک سهام زیر آن IPO. دو موشک شرکت کرسی هیئت مدیره برگزار می شود توسط آقای گیلبرت و همسرش, جنیفر گیلبرت یک طراح داخلی و کارآفرین که به نام یک مدیر در ماه مارس است.

موشک شرکت های کسب و کار آخرین تلاش یک مثال پس از خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته و بازار برای مسائل جدید آرام در اوایل بهار است. در هفته های اخیر Warner Music Group Corp. مواد غذایی غول Albertsons Cos . و آنلاین استفاده می شود-ماشین فروشنده وروم , Inc. تمام تکمیل عمومی ارائه شده است. در اوایل این هفته Palantir Technologies, Inc. یکی از دره سیلیکون ترین و راه اندازی محرمانه فرستاده شده IPO کاغذ بازی.

بر خلاف بسیاری از تکنولوژی های نوپا که رفته اند در سال های اخیر موشک شرکت های سودآور است. این شرکت درآمد خالص گل رز 46% در سال 2019 به $892.4 میلیون دلار در درآمد حاصل از $5.1 میلیارد دلار است. Quicken Loans تمدید 145 میلیارد دلار از وام های مسکن در سال گذشته و سود فروش از کسانی که وام را به مدیران نشان داده بخش عمده ای از درآمد حاصل از آن تولید شده است.

Quicken Loans مدیر عامل شرکت جی Farner صحبت می کرد در یک مراسم اعطای جوایز در مراسم تحلیف PGA موشک وام مسکن کلاسیک در سال گذشته در دیترویت.

عکس: Scott W. Grau/آیکون Sportswire/گتی ایماژ

تسریع بزرگترین وام دهنده وام مسکن در ایالات متحده در سه ماهه اول با توجه به صنعت گروه تحقیقاتی در داخل مالی وام مسکن, ضرب و شتم کردن دیرین سنگین وزن ها مانند ولز فارگو & Co. و جی پی مورگان چیس & Co.

روابط بین شرکت ها و موشک آقای گیلبرت کسب و کارهای دیگر باقی خواهد ماند, تنگ, زیر IPO با توجه به اوراق پرونده. جی Farner ادامه خواهد داشت رئیس اجرایی موشک شرکت پس از IPO. آقای Farner نیز همچنان به عنوان مدیر عامل شرکت آقای گیلبرت برگزاری شرکت سنگ Holdings, Inc. است که کنترل اکثر موشک های شرکت های سهام.

این شرکت هشدار داد پتانسیل سهامداران که به ترتیب می تواند ایجاد “واقعی یا ظاهری تضاد منافع” اگر برخی مسائل بین دو نهاد.

سنگ Holdings, Inc. همچنین کنترل سهامداران از چندین کسب و کار دیگر از جمله Dictionary.com با توجه به پر کردن.

مرتبط

  • وام مسکن شرکت بریس برای موج از پرداخت های از دست رفته به عنوان Coronavirus انتقاد شدید مالکان (23 مارس)
  • همشهری سبقت گرفت NYSE در Coronavirus دوران IPOs (8 ژوئن)
  • داغ IPO روند 2020: پرداخت در حال حاضر به دست آوردن چیزی بعد از آن (مارس 14)

IPO مدارک همچنین نشان می دهد یک سری از روابط تجاری که آقای گیلبرت کسب و کار با یکدیگر است. تسریع وام و دیگر موشک های شرکت واحد پرداخت می شود نزدیک به 100 میلیون دلار در, اجاره, هزینه ها و دیگر املاک و مستغلات هزینه ها به شرکت های وابسته به آقای گیلبرت را پس از 2019 از جمله اجاره دیترویت ستاد. موشک شرکت ها نیز صرف $24.1 میلیون دلار برای خرید پارکینگ اضافی حقوق از سنگ بستر مدیریت خدمات LLC آقای گیلبرت املاک و مستغلات سرمایه گذاری شرکت بیش که همان قاب زمان.

موشک شرکت پرداخت کلیولند کاوالیرز که آقای گیلبرت است که اکثر صاحب حدود 10 میلیون دلار برای نامگذاری حقوق و دیگر هزینه های تبلیغات پس از شروع 2019. در طول همان دوره به شرکت پرداخت 1.5 میلیون دلار به مجوز نام و نمرات از لیگ از افسانه های رقابتی videogaming تیم است که وابسته به آقای گیلبرت. در سال های اخیر Quicken Loans همچنین لنت میلیون دلار به کسب و کارهای دیگر آقای گیلبرت صاحب از جمله Fathead LLC یک شرکت است که باعث می شود غول decals دیوار شامل ورزشکاران حرفه ای.

آقای گیلبرت دچار یک سکته مغزی شدید سال گذشته است. او بازگشت به کار, اما صرف ساعت در هر روز در درمان است.

در سال های پس از بحران مالی بانک ها را به آرامی به عقب نشینی از اعطای وام وام مسکن ارائه یک فرصت برای تسریع وام و دیگر تخصص دهندگان برای به دست آوردن سهم.

Nonbanks ساخته شده 59 درصد از ایالات متحده وام مسکن در سال گذشته به بالاترین سطح خود در تاریخ ثبت شده با توجه به داخل مالی وام مسکن.

موشک های شرکت گفت: در آن پرونده که یک رکود در خرید و فروش خانه و افزایش متخلف پرداخت وام مسکن با توجه به کروناویروس همه گیر می تواند صدمه زدن به کسب و کار خود را. در مورد 98,000 تسریع وام گیرندگان در حال حاضر ثبت نام در تحمل برنامه یا تقریبا 5 ٪ از کل وام های شرکت خدمات.

نوشتن به پیتر Rudegeair در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>