مدیر عامل دایملر Ola Källenius مرکز گفت: دایملر دارای یک مشکل با هزینه های.

عکس: Frankhoermann/سون سیمون/زوما پرس

برلین—به طور غیر منتظره ای کاهش شدید در سود باعث دایملر AG به قطع سهامداران آن سود یک سوم به عنوان ماشین لوکس ساز جنگ فازها و کاهش تقاضا از افزایش هزینه یک تغییر اساسی به وسایل نقلیه الکتریکی و هزینه های مربوط به تولید گازهای گلخانه ای-فریب دادن پروب.

سازنده مرسدس بنز خبر داد و گفت: این چرخش به از دست دادن €11 میلیون (12 میلیون دلار) در سه ماه دسامبر هشدار آن را به فروش کمتر خودرو در سال جاری.

نتایج خوبی در زیر تحلیلگران تخمین می زند و منجر به 67 درصد کاهش در سال سود خالص به رقم 2.4 میلیارد دلار است.

دایملر گفت: این امر پیشنهاد به سهامداران بریده بریده سالانه سود سهام به تصویب در جلسه در ماه مه به رقم 0.90 یک سهم از €3.25 یک سال پیش, برش به اندازه پرداخت آن به €1 میلیارد و یک سوم از آنچه در آن به سهامداران در سال گذشته است. این شرکت گفت: سود کمتر نیز تاثیر می گذارد اجرایی پاداش.

“ما نمی تواند راضی با ما خط پایین” رئیس اجرایی Ola Källenius گفت. “ما باید یک هزینه مشکل است. شاید ما بیش از حد خوش بینانه در چه سمت درآمد می تواند عملکرد در گذشته” او اضافه شده است.

با تقاضا برای اتومبیل های در حال سقوط در سراسر جهان خودرو سازان بیشتر به طور گسترده در حال برش قیمت ساخت آن را سخت برای جبران افزایش هزینه های ساخت اتومبیل های برقی با یک آرایه وسیعی از ویژگی های دیجیتال.

دشوار استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای در اروپا و چین هستند big driver پشت فشار به توسعه وسایل نقلیه الکتریکی. کمیسیون اروپا نیاز سازندگان خودرو به طور قابل توجهی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در این سال و یا میلیاردها یورو جریمه. برای دیدار با اهداف آقای Källenius گفت: دایملر در حال راه اندازی مجموعه ای از وسایل نقلیه الکتریکی باتری این سال و دو برابر شدن تعداد مدل هیبرید آن را به تولید.

اما حتی که ممکن است به اندازه کافی نما یکی دیگر از خطر ابتلا به سود آینده است.

یک مرسدس بنز, چشم انداز اشاره کرد نمایش داده می شود در یک دایملر کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

عکس: توماس Niedermueller/گتی ایماژ

“اگر شما را بزرگ خودروهای لوکس, جاده به رعایت دیگر” آقای Källenius گفت. “ممکن است که ما تبدیل خواهد شد سازگار در 2020-21 اما آن مشخص نیست.”

همچنین مشخص نیست که آیا دایملر تلاش خواهد شد در نتیجه به اندازه کافی برقی فروش خودرو. تقاضا برای پلاگین در خودروهای برقی در اروپا همچنان ضعیف حسابداری برای حدود 4 درصد از فروش خودرو در سال گذشته با توجه به اروپایی تولید کنندگان خودرو’ Association.

تحلیلگران گفت که دایملر بود هنوز در تلاش برای حل و فصل تحقیقات در آمریکا و اروپا و دیگر حوزه های قضایی به اتهامات آلمان گل سرسبد ماشین لوکس ساز دستکاری آن دیزل تولید گازهای گلخانه ای برای دیدار با الزامات. دایملر را انکار می کند و تخلف است. تحلیلگران در روز سه شنبه در کنفرانس خبری خواست آقای Källenius به حل و فصل موارد و در حرکت است.

“اگر آن را به حال شده است چیزی که آسان به حل و فصل و حرکت ما نخواهد چهار سال را صرف مذاکره با مقامات” آقای Källenius پاسخ داد. “ما در حال تلاش برای دریافت این به وضوح به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

این شرکت گرفته است اتهامات علیه بالقوه جریمه و هزینه های قانونی و موافقت به پرداخت جریمه €870 میلیون دلار در سال گذشته به مقامات آلمانی پس از آلمان تنظیم کننده حکم داد که این شرکت تا به حال استفاده غیر قانونی از نرم افزار برای دستکاری دیزل تولید گازهای گلخانه ای در برخی 2018 و 2019 مدل.

دایملر که همچنین باعث می شود کامیون و اتوبوس و در عمل طیف وسیعی از اتومبیل های سواری-نقطه و دیگر تحرک جدید, خدمات, فروش 30 درصد از آن اتومبیل های مرسدس بنز در چین در سال گذشته و تولید برخی از وسایل نقلیه وجود دارد به عنوان بخشی از یک سرمایه گذاری مشترک با یک خودرو ساز.

آقای Källenius گفته است که هنوز خیلی زود برای ارزیابی تاثیر اقتصادی از شیوع کروناویروس در چین برای سال 2020 درآمد اما دایملر گفت: بازگشت به حالت عادی در کشور است.

بومی هفتم آقای Källenius گرفت و دایملر در ماه مه. اما تا کنون مدیر عامل جدید تا به حال فرصت کمی به خود را علامت گذاری و به جای آن مجبور شده است به انجام خسارت کنترل از دیزل دادخواهی او به ارث برده و خرید اینترنتی از آنچه تحلیلگران به نام سال unfocused سرمایه گذاری.

دایملر در حال حاضر گفت که مذاکره با نیروی کار نمایندگان در مورد برش حدود 10000 از آن نیروی کار جهانی 298,655 مردم در پایان سال گذشته است.

اما با وجود کوتاه کردن مو برای سهامداران دایملر گفت: پرداخت پاداش به nonmanagerial کارکنان تا €1,097 به عنوان بخشی از سود-برنامه های شرکت در سال 1997 راه اندازی شد. جایزه پرداخت می شود به حدود 130,000 کارکنان در آلمان در مجموع حدود €143 میلیون. در سال گذشته دایملر پرداخت می شود, کارکنان یک جایزه از نزدیک به 5000 €ها هر.

دایملر کلی واحد فروش به یک وقفه در سال گذشته این شرکت روز سه شنبه گفت. مرسدس بنز در بخش خودرو به فروش 2.4 میلیون وسایل نقلیه بدون تغییر از سال قبل در حالی که دایملر کامیون فروش سقوط 6 درصد. به طور کلی دایملر درآمد افزایش 3 درصد به رقم 173 میلیارد دلار است.

اتومبیل های مرسدس بنز در گزارش 53 درصد کاهش در سود قبل از بهره و مالیات به رقم 3.4 میلیارد دلار در سال 2019 در حالی که دایملر کامیون درآمد تضعیف 11 درصد به رقم 2.5 میلیارد دلار و مرسدس بنز وانت گزارش شده کسر از دست دادن €3 میلیارد.

دایملر را گلایه منعکس کسانی که دچار گسترده تر صنعت خودرو. به اقتصاد جهانی تضعیف شده است با اختلافات تجاری و سیاسی تحول و گسترش coronavirus در چین تقاضا برای خودروهای لوکس نیز نرم شدن.

دایملر گفت که آن جدید دایملر تحرک بخش گزارش درآمد قبل از بهره و مالیات €2.1 میلیارد دلار در سال گذشته 55 درصد از سال قبل و 15% بازگشت در فروش. اما تحرک واحد نیز شامل شرکت بانک با سود لیزینگ کسب و کار. مشخص نیست اگر سوار-نقطه و سوار-به اشتراک گذاری کسب و کار سودآور شد.

نوشتن به ویلیام بوستون در william.boston@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su