D است که برای نظم و انضباط ذهن و حواس پرتی

من اجرای یک پلت فرم های تعاملی برای منابع انسانی حرفه ای و نمونه کار روز شامل چندین جلسات کسب و کار. برای پنج روز گذشته یک گوشه ای از صفحه اصلی تبدیل شده است ، من عاشق این طلسم چون من زمان بیشتری برای برنامه ریزی آینده کار انتخاب تنها مهم ترین وظایف است. این کاهش می یابد کار استرس و بهبود کیفیت. من هم زمان برای خانواده من.

اما معایب وجود دارد. از آن آسان است به از دست دادن نظم و انضباط و بی حالی می تواند لغزش در. ذهن تمایل به از دست دادن تمرکز و به دنبال سرگرمی و حواس پرتی در کارهای شخصی. نیز وجود دارد بیش از حد بسیاری از تماس های شخصی چون مردم می دانند که شما در خانه و خانواده و کار طول می کشد زمان. وجود دارد هیچ تکنولوژی-مشکلات مربوط به چنین اما در حالی که در داخل خانه آن نیاز بسیار خوب نظم و انضباط برای حفظ کار و مرزهای. بنابراین من تنظیم برخی از اهداف برای هر روز و رسیدن به اهداف روزانه زیرا من نمی خواهم یک پرونده زمانی که همه چیز عادی سازی در چند هفته.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>