D-10: حس آشناپنداری: قبل از هند می پیوندد دیگر دموکراسی کجا دموکراسی در هند ؟

بریتانیا را رد کرده است هواوی را به عنوان یک 5G شریک و می گوید که در حال حاضر جعل یک اتحاد از ده دموکراسی (D-10) ایجاد جایگزین تامین کنندگان برای 5G و فن آوری های دیگر از چین است. و تعجب نقش مهمی است که پیش بینی برای دهلی نو در این سرمایه گذاری. وجود دارد هیچ چیز مانند یک بیت از ضد کمونیسم به دریافت خون عجله از انگلستان و آمریکا داد و پس از پیر G-7 خودداری کرده است به زندگی یک D-10 بوده و مماشات با مخالفان برای Huawei 5G اقدام به عنوان سیمان. به عنوان هژمون جهانی آمریکا نمی خواهند هر کشور دیگر به خصوص غیر-غربی به رهبری در یک بنیادی تکنولوژی 5G. به تا به تازگی به عنوان ژانویه آن سازمان های اطلاعاتی بودند و مدارک است که خطرات ناشی از برخورد با Huawei شد قابل کنترل است. بنابراین آنچه که در اینجا ؟

Covid البته addled اما بریتانیا همچنین می خواهد به اهرم یک نقش رهبری برای Brexited بریتانیا. کشور تثبیت شده بر اساس “grand استراتژی” مانند آمریکا و استرالیا می خواهید به استفاده از, محرومیت از هند بازار بزرگ را خفه ظهور فن آوری های چینی. باید وجود داشته باشد یک حس deja vu اینجا. در 1950s و 1960s بریتانیا و ایالات متحده دیدم ما به عنوان یک پاسخ به کمونیست چین مدل رشد. هند هرگز زندگی می کنند تا به نقش خود و مجموعه خود را در آن دوره پرتاب کردن انگلیس و آمریکا را در آغوش.

“دموکراسی” در هند نمی کند کاملا به معنای همان چیزی که نشانی از آن را در لندن یا واشنگتن. آن باقی مانده است یک کار در حال پیشرفت است. این که آیا آن را در حکومت موسسات و کاست و یا جمعی معادلات و یا پلیس و حقوقی موسسات مناطق زیادی از بی انصافی و بی عدالتی باقی می ماند. ما نوع است یک دموکراسی انتخاباتی که دارای انتخابات دوره ای و به ما می دهد دولت که نیست و کاملا تسلیم اقتصادی و عدالت اجتماعی را ترک به تنهایی مناسب و معقول حکومت. دموکراسی در حال کار است و در جای دیگر اما جایگاه ما در این D-10 واقعا افتخاری گاه با سوريه نیازهای بریتانیا و ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

دموکراسی با ویژگی های می آید با یک خط تیره از استبداد. آن را در مورد انگیزه های سیاسی این حملات مخالفان در کارناتاکا و راجستان یا خوب از 84 تومان کرور روپیه در PTI هند بزرگترین آژانس خبری حساب آن مصاحبه از تهران. یا افراد متعدد زندانی سیاسی زمینه در سراسر کشور و متهم تحت استعمار اساسنامه فتنه. بزرگترین بلات در هند “دموکراتیک” سیستم آن است ، پلیس دهلی را جنس بنجل دست زدن به خشونت علیه مسلمانان در پی کا اعتراضات در ماه ژانویه نشان می دهد که این نهاد آموخته بود هیچ چیز فراموش شده و چیزی از آن انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته اداره از سال 1984 سیک قتل عام. به جای اصرار بر و پیشبرد حاکمیت قانون رهبران سیاسی در این کشور داده اند پلیس مهار آزاد به انجام اضافی-قضایی قتل.

در حال حاضر حتی انتخاباتی دموکراسی فرسایش. هیچ چیز می تواند بیشتر حاکی از Ashok Lavasa تصمیم برای تبدیل شدن به یکی از معاون رئیس جمهور از ADB صرف نظر کردن از گزینه تبدیل شدن به رئیس کمیساریای انتخابات هند در سال آینده. مانند Lavasa دیگران را در حوله پرتاب بیش از حد – بخش رسانه ها بخش هایی از قوه قضائیه و بوروکراسی.

BJP به تنهایی مسئول این وضعیت است. فساد سیاسی اضافی-قضایی قتل, مالیات بر آزار و اذیت شده اند در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. اما در دولت فعلی وضعیت به نظر می رسد در سقوط آزاد. به نظر می رسد کمی نگرانی حتی در بالاترین رده در نزاکت از جدا شدن وزرای برخورد با قتل حبس بدون محاکمه و یا تضعیف رسانه ها. رعایت اخلاق سیاسی و رعایت تشریفات بخشی از سیستم ایمنی بدن محافظت می کند که بدن اجتماعی از یک دموکراسی است. روی عیاشی و بیفکری تضعیف آن است که به دعوت بیماری و نابودی است.

همانطور که برای ما ژئوپولیتیک کنسرت دموکراسی داده می شود هند Covid-19 وضعیت و هشدار دهنده وضعیت اقتصادی مسائل وجود دارد که دهلی نو باید به تمرکز بر روی دیگر از سرمایه گذاری خارجی. بحران ما است و نه دور رغم هماهنگ چرخش. همراه با اقتصاد ما دموکراسی می گذرد ، ما حتی آور دست ما به شناور باقی می ماند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>