رهبران تقسیم می شوند بیش از آنچه که به تماس های خود را از کشور.

عکس: FILIP خواننده/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

نخست وزیر جمهوری چک بود که در نیمه راه از طریق یک مصاحبه در ماه مارس زمانی که به او گفته شد کسی تا به حال رسما تغییر نام کشور خود را به جمهوری چک.

“شما تغییر کرده است ؟ و یا شما تغییر کرده است؟” Andrej Babis گفت: به دستیاران خود را حرکت در اطراف در صندلی خود را.

حذف نام

یکی از دستیاران جلو پا و بی سر و صدا توضیح داد که سازمان ملل تا به حال ملحق به یک پیشنهاد به رسمیت شناختن جمهوری چک تحت نام جدید.

“من نمی دانم که این. من آن را دوست ندارم در همه,” او گفت: در مصاحبه با وال استریت ژورنال. “چون پس از آن شما را گیج چک چچن من نمی دانم. من این را دوست ندارم. ما در جمهوری چک. ما در حال چک. و من نمی دانم که با یک ایده احمقانه است. دیوانه است.”

پاسخ: این کشور 75 ساله رئیس جمهور Miloš زمان.

در قلب اروپا این کشور را سر و دولت باقی می ماند در تقابل بیش از آنچه در جمهوری چک باید به نام. ردیف مجبور است سفارتخانه ها و شرکت های بزرگ را انتخاب کنید در پایین کلید و منفعل-پرخاشگر نامگذاری مسابقه.

رئیس جمهور روحانی ترجیح چک یک صد ساله که نام او گفت: برای تلفن های موبایل بهتر و بیشتر خاطره انگیز. فقط به عنوان مردم فرانسه از فرانسه آمده است و نه جمهوری فرانسه او معتقد است چک آمده از جمهوری چک. زمانی که سفرای جدید وارد در دفتر ریاست جمهوری به ارائه اعتبار رئیس دولت با استفاده از این فرصت را به دقیق تعهد:

“من به شما قول می خواهد اسمش را چک” یک دیپلمات غربی به یاد می آورد که گفت: همانطور که آقای روحانی برگزار شد دست خود را در طولانی دست دادن.

رئیس جمهور حسن روحانی ترجیح Czechia نام.

عکس: دن KITWOOD|/مطبوعات استخر

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم وجود دارد باید به گزینه سوم که آسان تر به طلسم ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“من به شدت در برابر” گفت: آقای بابیان نخست وزیر که لوازم التحریر حفظ نام جمهوری چک. آقای بابیان سران دولت و قانون اساسی دارای قدرت بیشتری نسبت به رئیس جمهور روحانی.

“نخست وزیر یک نظر متفاوت از رئیس جمهور است. این است که آزادی و دموکراسی است. که تمام است” گفت: رئیس جمهور سخنگوی Jiří Ovčáček.

سازمان ملل رسما خواستار این کشور جمهوری چک به عنوان غول اینترنت گوگل. در جوامع مانند راهنمای آنلاین ویکیواژه همکاران در حال تغییر نام به جلو و عقب با افزایش فرکانس. در حال حاضر این نام به نظر می رسد به عنوان “جمهوری چک است.”

این کشور سفارت در استرالیا گرفته است رویکرد دیپلماتیک. آن است که جشن سال 2020 با آنچه در آن سایت تماس “سال جمهوری چک در استرالیا” که در آن امید “خواهد شادی را به دوستان و علاقه مندان به جمهوری چک در استرالیا است.”

“با تشکر از شما برای بازدید از وب سایت ‘جمهوری چک در استرالیا’ ایجاد شده توسط سفارت جمهوری چک در کانبرا” می خواند آن صفحه.

یک فروشنده نمایش یک تی شرت با نام جمهوری چک در یک فروشگاه در پراگ.

عکس: میشل Cizek/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

وزارت امور خارجه ایالات متحده اذعان نام کوتاه اما همچنان به مراجعه به کشور به عنوان جمهوری چک در تمام ارتباطات عمومی.

“ما به ندرت به استفاده از نام کوتاه و شخصا من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که من استفاده کرده اند آن را در اظهارات” سفیر ایالات متحده Stephen King گفت: به تازگی. “من می دانم که در تمام رسمی ارتباطات ما با استفاده از جمهوری چک به عنوان اعتقاد من بیشتر چک.”

کشورهای دیگر فقط نادیده گرفتن آقای روحانی را در دستور.

سفیر بریتانیا به جمهوری چک, نیک, کماندار, گفت, وجود ندارد و حتی هر گونه بحث در مورد اینکه آیا برای شروع با استفاده از نام چک. فارسی طرفداران فوتبال قطعا نمی کردم این یادداشت: در طول مسابقات مقدماتی یورو 2020 مسابقات جستجوهای گوگل رسید برای “جمهوری چک” و “چک” هر زمان این کشور برگزار انگلستان با توجه به گرایش های گوگل.

یک بازیکن فوتبال نگه می دارد تا نام جمهوری چک در قرعه کشی یورو 2020 نهایی مسابقات سال گذشته است.

عکس: وادیم Ghirda/آسوشیتد پرس

به طور کلی گرایش های گوگل نشان می دهد که جستجوها برای “جمهوری چک” هنوز تعدادشان کمتر Czechia حدود 20 تا 2 در این سال است.

چک بحث است که آخرین نبرد باقی مانده از آنچه دانشگاهیان به نام خط فاصله جنگ از سال 1990 زمانی که جمهوری سوسیالیستی چکسلواکی سقوط کرد.

اسلواکیایی سیاستمداران مورد استفاده قرار گیرد باز به تقاضا در این کشور اتخاذ یک خط تیره در نام آن به سیگنال چک و اسلواکیایی برابری: چکسلواکی جمهوری. سپس-رئیس جمهور چکسلواکی واسلاو هاول پذیرش تغییر نام, بیش, چک, شکایت.

دو طرف به بحث نام تا چکسلواکی پس از 74 سال به عنوان یک ملت شکست از هم جدا در سال 1993—به جمهوری چک و اسلواکی.

که سال از, اصطلاحات, کمیته, چک, دفتر نقشه برداری, نقشه برداری و Cadaster نام آن را چک نسخه انگلیسی از کلمه چک Česko. ملت سنا توصیه می شود وزارتخانه ها شروع به استفاده از چک در سال 2004. بیشتر چک در ادامه به آن تماس بگیرید, جمهوری چک.

همه آرام بود تا سال 2013 زمانی که آقای روحانی برنده انتخابات ریاست جمهوری.

یکی از اولین موارد از کسب و کار بود و این نام را تغییر دهید. 2016, آقای روحانی تا به حال متقاعد کردن دولت به ارسال هشدار از طریق به U. N. شروع به استفاده از این نام در اسناد و مدارک رسمی و پایگاه داده.

پراگ پایتخت کشور است.

عکس:
iStock

A U. N. بولتن اطلاعات منتشر شده در آن زمان ادعا کرد که اولین استفاده ثبت شده از نام جمهوری چک بود که در سال 1634 در لاتین قرن ها قبل از کشور حتی وجود داشته است. U. N. نشده خود را به روز رسانی حساب های رسانه های اجتماعی حتی اگر آن را تا به حال چهار سال برای ایجاد تغییرات.

“رسانه های اجتماعی چالش عملی یک: زمان آن طول می کشد برای دریافت Facebook, توییتر یا Insta حساب تغییر” U. N. گفت: بدون توضیح بیشتر.

دولت چک فرستاده می شود گوگل یک نامه رسمی درخواست تغییر. غول اینترنت گفت: آن متکی بر منابع متعدد از جمله سازمان ملل و برای راهنمایی برای نقشه های گوگل و شروع به استفاده از چک در سال 2017.

زمانی که دیگر شرکت ها و سازمان هایی مانند اتحادیه اروپا ثابت کند در جذب آقای روحانی دولت در زمان عمل است.

پراگ فرستاده کمیسیون اروپا در نامه ای رسمی در سال 2018 به درخواست استفاده از چک در nametags در جلسات. اتحادیه اروپا ملحق به درخواست و به دنبال ذخیره کردن اختلاف به بقیه با تولید هدایت دقیق توضیح هنگامی که به استفاده از آن نام. نام کوتاه است که برای استفاده جغرافیایی و اقتصادی منابع در حالی که نام طولانی استفاده می شود برای مسائل حقوقی.

“کامل نام رسمی کشور ما تغییر نکرده است, آن است که هنوز هم به نام جمهوری چک” یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت.

آقای بابیان ترس در مورد نام جدید در حال ریشه در تجربه.

نخست وزیر Andrej بابیان با استفاده از نام جمهوری چک.

عکس: ایو هرمان/ایسنا

رسانه ها یک رکورد برای گیج کننده کشور با چچن, روسیه با جمهوری اسلامی که مبارزه کرده است دو جدایی طلب جنگ با مسکو است. این مطبوعات بد برای کشوری که اقتصاد رشد گردشگری.

در بمب گذاری در ماراتن بوستون که به کشته شدن سه نفر و مجروح شدن برخی از 140 نفر دیگر در سال 2013, ایالات متحده, اخبار رسانههای اشتباه گزارش داد که این بمب افکن ها چک شد به جای چچن.

چک سفیر آمریکا با صدور بیانیه ای فاصله گرفتن این کشور از مشکل چچن.

“جمهوری چک و چچن هستند دو بسیار متفاوت اشخاص—جمهوری چک مرکزی کشور اروپایی; چچن بخشی از فدراسیون روسیه” سفیر Petr Gandalovič نوشت.

در سال گذشته بالکان کشور مقدونیه تصویب آمریکا-حمایت یونان به تغییر نام آن به “شمال مقدونیه” پایان 27 سال اختلاف با یونان است که در منطقه نیز به نام مقدونیه.

بیش از 30 سال پیش در جنوب شرقی آسیا کشور شناخته شده به عنوان برمه به تغییر نام خود به میانمار پس از یک کودتای نظامی در سال 1989. U. N. پذیرفته اما ایالات متحده هنوز هم علنا با استفاده از نام برمه در اعتراض. انگلستان با استفاده از هر دو.

“ما لازم نیست که مشکل” گفت: رئیس جمهور اسلواکی زوزانا Čaputová در مصاحبه درب بعدی در پایتخت براتیسلاوا در سال گذشته است. “از آنجا که ما در حال اسلواکی.”

نوشتن به جسیکا Donati در jessica.donati@wsj.com و درو Hinshaw در drew.hinshaw@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su