مشتریان بازگشت به سوپ کمپبل

برای کمپبل سوپ شرکت ، coronavirus همه گیر انجام شده چه سال از استراتژی شرکت های بزرگ نمی تواند: مشتریان به جوراب زنانه ساقه بلند خود pantries با شرکت یاد قرمز و سفید قوطی سوپ.

کوکی ها بسته بندی کنسرو تن ماهی و وعده های غذایی منجمد باید پرواز کردن قفسه ها در چند ماه گذشته به عنوان مشتریان متوقف غذا خوردن و پخته شده در خانه. پس از از دست دادن مشتریان به سلامت بیشتر آگاه artisanal مارک های شرکت های مثل کمپبل سس هاینز شرکت ، نستله SA و زنبور عسل سرهم بندی کردن مواد غذایی در حال گرفتن غیر منتظره فرصتی برای معرفی خود به مشتریان و نگه داشتن آنها را به آینده.

Dart McAdoo از رالی, N. C. تبدیل به کمپبل سوپ در طول بیماری همه گیر به عنوان او پخته تر. او به تازگی با استفاده از خامه, سوپ گل کلم را میگو و گل کلم بلغور.

عکس: Dart McAdoo

مواد غذایی بزرگ سازندگان مثل کمپبل که صرف سال تلاش برای دوباره اختراع خود را برای خریداران تغییر سلیقه پیدا کرده اند که خود را در همه جا و ثبات را تبدیل به یک مزیت در مقابل مارک های جدیدتر مانند امی را که قطع کرده و به فروش. در حال حاضر آن زمان افتخار برندها هستند تاکید راحتی و قیمت مواد غذایی خود را در حالی که بالا بردن سرعت توسعه محصول برای نگه داشتن همه گیر-عصر مشتریان آینده.

“قدیمی چه جدید است دوباره” علامت Clouse Campbell, ارشد اجرایی گفت: در ماه گذشته.

تحلیلگران تخمین می زنند که کمپبل فروش در آن مالی سه ماهه سوم که این شرکت انتظار می رود به گزارش روز چهارشنبه افزایش یافت برخی از 16 درصد از سال قبل با توجه به اجماع Metrix. خواهد بود که این شرکت بهترین عملکرد سه ماهه که متریک در بیش از 30 سال—قابل توجه turnabout پس از یک دوره آشفتگی در شرکت.

مدیر عامل سابق دنیس موریسون دفاع و پشتیبانی توسعه به غذاهای تازه در نظر گرفته شده برای رسیدگی به تغییر سلیقه. اما کمپبل گفت: گسترش overcomplicated عملیات و یک فعال سرمایه گذار شروع به فشار دادن برای فروش, شرکت, کاشت تنش در خانواده است که کنترل 150 سال غذا ساز.

خانم موریسون چپ کمپبل در سال 2018 و این شرکت واگذار تازه کسب و کار. آقای Clouse که پیوست سال گذشته بازسازی شرکت و متمرکز در سوپ یک شرط که پرداخت می شود به عنوان مشتریان رفتند پشت به قفسه پایدار مواد غذایی.

زیر نظر آقای Clouse Campbell کار کرده است و به آن سوپ مزه بهتر و بیشتر پر و مشتق شده از ساده مواد تشکیل دهنده. آن را اضافه کرده است از لحظه ارقام مانند استخوان براث و بسته بندی که ساده گرم کردن و خوردن.

کمپبل در تلاش است تا مطمئن شوید که آن مشتریان جدید و در بازگشت متوجه بهبود. این شرکت ramping تا رسانه اجتماعی و بازاریابی و ترویج آن شیر تغلیظ شده, سوپ و دوباره محیطهای مایع به عنوان مواد لازم برای خورش و گوشت.

“ما در حال گرفتن تمام اقدامات مناسب را امتحان کنید که اتصال” آقای Clouse گفت.

آن را نیز ترویج استطاعت آن سوپ با توجه به فشارهای اقتصادی بسیاری از مصرف کنندگان صورت می شود.

Dart McAdoo یک 41 ساله فیلمساز در, رالی, N. C. میان خریداران بازگشت به سوپ راهرو این بهار. او به تازگی استفاده می شود کمپبل خامه ای گل کلم سوپ را میگو با گل کلم بلغور. “من خوردن سوپ کمپبل” او گفت:. “این مواد غذایی آسایش.”

ایالات متحده خرده فروش کمپبل سوپ سر به فلک کشید 42 درصد در چهار هفته منتهی به سوم آوریل 19 از یک سال پیش از آن با توجه به داده های کمپبل ارائه شده از بازار-شرکت تحقیقات جمهوري اسلامي ايران. فروش آن Pepperidge Farm کوکی ها افزایش 28 درصد داده ها نشان داد و فروش Prego خط سس پاستا که کمپبل صاحب پرید 49 درصد است. شیر تغلیظ شده, سوپ, دلپذیری خط و Prego سس ماکارونی که بدست به حدود پنج میلیون خانوار جدید در گیر این شرکت گفت: با استناد به جمهوري اسلامي ايران داده است.

قوی تولید و شبکه های توزیع به کمک کمپل و دیگر بسته بندی-مواد غذایی سازندگان محصولات به فروشگاه بیشتر سریع تر از برخی دیگر کوچکتر رقبا می تواند.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما کشف کنسرو سوپ و یا سایر غذاهای بسته بندی شده در طول قرنطینه? پیوستن به مکالمه زیر.

حتی کمپبل در زمان تلاش. پیش از آن در گیر آن را نمی تواند به اندازه کافی Pepperidge Farm ماهی قرمز کراکر برای دیدار با تقاضا و فرار از بورس باعث ایالات متحده خرده فروش به سقوط 6 درصد در چهار هفته منتهی به سوم آوریل 19 با توجه به کمپبل و جمهوري اسلامي ايران.

در اوج این بیماری همه گیر مرتبط با مواد غذایی خرید تعداد آیتم هایی که نیست در سهام شروع به پریدن کرد 160% با توجه به بازار-شرکت تحقیقاتی Nielsen.

“بزرگ تاسیس برندها قادر به نگه دارید تا با تقاضا بهتر” گفت: جو آپادانا سابق General Mills , Inc. اجرایی که در حال حاضر اجرا می شود یک نام تجاری غنی از پروتئین حبوبات به نام HighKey.

Coronavirus مورد شمارش

  • در اینجا جاری آمار

نستله صرف سال های اخیر نوسازی آن تکیه غذاهای منجمد وعده های غذایی که تا به حال تغییر زیادی پس از معرفی خود در سال 1981. نستله افزود رستوران الهام گرفته از دستور العمل های ساده مواد تشکیل دهنده و در طول همه گیر اضافه شده یک خط جدید به نام زندگی آشپزی. در حال حاضر بیشتر مردم در حال تلاش منجمد وعده های غذایی برای اولین بار در دهه.

“این چیزی است که آنها به یاد داشته باشید” گفت: جان کارمایکل رئیس نستله را سازمان غذا بدست آورد. “ما در حال کار برای سال برای این لحظه.”

کنسرو ماهی تن نیز به دست آورد خریداران جدید گفت: سرهم بندی کردن زنبور عسل, رئیس, رشد, افسر تاد Putman. “این یک لحظه در زمان که در آن ما می توانیم دوباره 120 سال با نام تجاری” او گفت:.

نوشتن به آنی Gasparro در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>