چرا ” بله ” گفت ؟ آن را همیشه بر روی کارت. ?.بانک ها ورشکسته تبدیل آن مردم این کشور تبدیل ورشکسته. هر چه زودتر این کشور متوجه می شود آن را بهتر از آن خواهد بود.

خودکار تلر ماشین آلات بوده است foretelling که بانک ها مانند “بله” می گویند هیچ زمان تا کنون پس از demonetisation.

تعداد خودکار تلر ماشین آلات در کشور کاهش یافت در دو سال گذشته با وجود افزایش معاملات بانک مرکزی هند ارقام نشان داد هند در حال حاضر دارای کمترین دستگاههای خودپرداز در هر 100000 نفر در میان کشورهای BRICS با توجه به صندوق بین المللی پول.

در حالی که من شروع به نوشتن این وبلاگ من قصد آن را بسیار جامع و جامع اما من سعی خواهد کرد با فروتنی کلمات برای قرار دادن در سراسر مشاهده مشتاق به عنوان یک بانکدار سابق برای توضیح به خصوص برای شخص غیر روحانی است که چه طرز عمل دولت حمایت دزدی یا Dacoity انجام شده توسط نخبگان با استناد به یک مطالعه موردی به نام کنجکاو در مورد بسته خود پرداز atm.

برای یک انسان معمولی برای خرید هر محصول در هر زمان داده شده است که قوی ترین ابزار به عنوان یک شهروند است. با توجه به Investopedia قدرت خرید این است که ارزش یک ارز ابراز نظر تعداد کالا و یا خدمات است که یک واحد از پول می توانید خرید. همیشه از demonetisation آیا مردان شایع می تواند اعمال این قدرت روان?

قدرت خرید بر هر جنبه ای از اقتصاد از مصرف کنندگان خرید کالا به سرمایه گذاران و قیمت سهام به یک کشور و رفاه اقتصادی. زمانی که یک ارز قدرت خرید کاهش می یابد و یا آن را کاهش جدی عواقب منفی اقتصادی بوجود می آیند از جمله افزایش هزینه های کالا و خدمات کمک به هزینه های بالای زندگی و همچنین بالا نرخ بهره است که بر بازار جهانی و سقوط اعتبار به عنوان یک نتیجه. همه این عوامل می تواند منجر به یک بحران اقتصادی است.

توانیر اچ بازدید من دو سال برگشت و از من خواست به او بدهد سوار شدن به یک خود پرداز atm در این نزدیکی هست به طوری که او می تواند برداشت مقدار از پیش تعیین شده برای خرید فوری برخی از خانواده ، برای پیدا کردن یک باز ATM بود یک کار بسیار دشوار و حتی پس از آن. گفتم irritatingly به دوست من که ‘bhoosey mein sui mil ساکتی hai پور در زمان امروز در کشور ما برای پیدا کردن یک کار دستگاههای خودپرداز است مانند Ganga ناها li”. من تقویت تحریک من بعد از دیدن یکی دیگر از هیئت مدیره این دستگاه خودپرداز است که از خدمات’ “شما می توانید به تعویق افتاد و ایده های خود را برای برداشت پول به عنوان اگر برای امروز”. من درخواست او را. حداقل من می دانم یا ناراحت که من بی حال سقوط طعمه به مبلغ رفتار دقیقا همان آنها می خواستند مرا به واکنش نشان می دهند emboldening مصرف کننده که اتفاق می افتد به دوست من نه به ورزش خود قدرت خرید برای امروز. او متقابلا “نه دوست من نیاز به خرید شیر و برخی از پوشک برای کودک من” به عنوان یک دوست قدیمی خوب من فکر کردم او مایل بود من فرمان از دوستان نادر بودن این روز است. پس از به دنبال برای برخی از دستگاههای خودپرداز در نهایت ما در بر داشت یکی باز و مشغول به کار است. پس از اتمام دادرسی دوست آمد chagrined و نا امید “kya yaar 15000 کی نیاز thi nikle sirf 10000”.

در حالی که من در راه بازگشت به خانه من فکر می کردم که در آن جهنم کسانی که 5000 تومان منتقل شده است که مشترک خریدار بود که بیش از پیش مشتاق به نقد در بازار برای این دوره خاص. بسته شدن دستگاههای خودپرداز یکی از راه هایی برای محدود کردن قدرت خرید از یک کشور است که liquidates بازار ؟ نقدینگی از بازار مالی است خون مورد نیاز برای اجرای هر اقتصاد است. بسته شدن دستگاههای خودپرداز بررسی حرکت توسط دولت برای سیر کردن گرسنگی چند مورد علاقه elitists?

بنابراین بله بانک گفت: هیچ به مشتریان خود تعجب آور نیست هر بیشتر برای من این بود که همیشه در کارت همیشه از demonetisation وارد خواهم مالی ویروس بر روی هر شهروند این کشور کاهش ظرفیت برای خرید تقریبا به zilch.

IL&FS, دیوان مسکن جت ایرویز Cox & Kings, CG, قدرت, کافه, قهوه روز, Altico-نام پسر بد از بخش خدمات مالی و شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن بله بانک به عنوان یک کلید قرض دهنده است. همین دلیل است که من اصلا تعجب می کنم که آقای Mallaya و دیگران مانند او absconded با توجه به اجازه گرفتن عظیم corers روپیه.

کاهش قدرت خرید یکی از تاثیرگذار ترین راه برای فاشیسم به اکسل و از بند باز کردن هرج و مرج مطلق در هر اقتصاد است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de