مهار سرمایه گذاری مستقیم خارجی: ساخت دیوار بزرگ چین ؟

امروز دولت هند به دنبال اصلاح قانون سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) سیاست را برای جلوگیری از تصاحب فرصت طلب و یا ادغام شرکت های هندی در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

کوتاه از تماس با سرمایه گذاران چینی را به طور مستقیم اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت تجارت و صنعت متحده: یک نهاد از یک کشور را برای سرمایه گذاری در مرز مشترک با هند و یا در آن نفع صاحب یک سرمایه گذاری به هند واقع شده است در و یا شهروند هر کشور سرمایه گذاری می تواند تنها تحت دولت مسیر’. به عبارت دیگر دولت تصویب مورد نیاز خواهد بود.

به نظر می رسد به اشاره است که این حرکت در می آید و پس از بانک مرکزی چین به تازگی مطرح شده سهام در HDFC در نظر گرفته می شود یک رنگ آبی تراشه سهام https://timesofindia.indiatimes.com/business/india-business/central-bank-of-china-holds-1-in-hdfc/articleshow/75113286.cms

رادار در حال حاضر. بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) آغاز شده بود برای نظارت بر سرمایه گذاری در سهام توسط سرمایه گذاران چینی. همانطور که قبلا گزارش اقتصادی بار SEBI نیز خواسته نگهبان بانک ها به افشای جزئیات `نهایی مفید صاحبان خارجی نمونه کارها سرمایه گذاران مستقر در چین و هنگ کنگ است.

اطلاع رسانی صادر شده و امروز توسط وزارت تجارت و صنعت مشخص می کند که انتقال مالکیت از هر موجود یا آینده سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند نهاد به طور مستقیم یا غیر مستقیم که در نتیجه مفید بودن مالکیت سقوط در درون این محدودیت نیز نیاز به تایید دولت.

هند می پیوندد صفوف کشورهای مختلف مانند استرالیا و چندین کشور اتحادیه اروپا که مراحل مشابه اطمینان بیشتر هوشیار کنترل بر سرمایه گذاری خارجی.

در مارس 25, کمیسیون اروپا صادر نهایی هدایت به آن کشورهای عضو در سرمایه گذاری مستقیم خارجی از کشورهای ثالث. “سرمایه گذاری مستقیم خارجی غربالگری مقررات شامل همه بخش های اقتصاد است و نه موضوع برای هر آستانه. کوچک شروع یو پی اس, مثلا ممکن است نسبتا محدود ارزش اما ممکن است از اهمیت استراتژیک در مسائلی مانند تحقیق و یا فن آوری” ارشاد اعلام کرد. این سبب هدایت کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای بررسی سرمایه گذاری در آن حوزه در زمینه امنیت یا نظم عمومی و به اقدامات لازم برای رسیدگی به خطرات خاص.

کمیسیون اروپا خواست کشورهای عضو اتحادیه اروپا به خصوص مراقب باشند تا اطمینان حاصل شود که زمان بحران بهداشتی نیست و در نتیجه فروش در اروپا کسب و کار و دارایی های صنعتی از جمله آنهاست.

در آوریل 8, آلمانی کابینه تصویب یک قانون است که آن را آسان تر برای دولت برای جلوگیری از خارجی تصاحب مهم استراتژیک شرکت. مقامات آلمانی را بررسی خواهد کرد که آیا یک کسب خواهد منجر به یک ‘قابل پیش بینی اختلال در’ نظم عمومی و یا امنیت به جای یک “تهدید واقعی” که بود زودتر اصطلاحات. همه غیر اتحادیه اروپا سرمایه گذاری خواهد آمد تحت چنین موشکافی. اسپانیا و ایتالیا هم باید اقدامات لازم برای جلوگیری از فرصت طلبی سرمایه گذاری توسط نیاز به مصوبات دولت برای سرمایه گذاری در سراسر طیف گسترده ای از صنایع است.

در استرالیا و خارجی را بیش و طرح های سرمایه گذاری خواهد شد در حال حاضر تایید توسط سرمایه گذاری خارجی نقد و بررسی هیئت مدیره. قبلا تنها در خارج از کشور تصاحب ارزش بیش از یک مشخصی قابل توجهی آستانه محدود شد به موضوع از جمله بررسی صلاحیت.

حفاظت در برابر سرمایه گذاران فرصت طلب است که بدون شک مورد نیاز در زمانی که ارزیابی از شرکت های چهار. کشورهای دیگر ممکن است به دنبال کت و شلوار مشابه با قوانین و مقررات. این مسئله مسئله در حال حاضر است که به عنوان کشور ساخت ديوار به دور نگه داشتن سرمایه گذاران چینی چگونه خواهد این کشور واکنش نشان می دهند ؟ یکی امید, تجارت, جنگ نمی خواهد زشتتر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im