دولت در تلاش برای قسمت بزرگي ازانرژي جنبش جعلی هزینه صورتحساب از خانه کسب و کار است که اغلب به موقع. جعلی هزینه صورتحساب بیش از صورتحساب از خرید های بزرگ ساختگی سرمایه-سود ادعای chalking تا از هزینه های شخصی از جمله گران تعطیلات خانواده به عنوان هزینه های کسب و کار همه رایج و شناخته شده هندی, تقلب مالیاتی است که قانونی حسابرسان داخلی و حسابرسان بانک ها اعتبار-raters نمایندگان دولت و یا موسسات مالی بر روی تخته و یا برای که ماده به اصطلاح مستقل اعضای هیئت مدیره به ندرت صحبت می کرد در برابر. چرا که آنها? پس از همه, آن را در مورد دوستان و یا همه آنها ساخته شده زندگی خود را که بسیار خانه های کسب و کار که paymasters پشت همه آنها را. چرا حتی مالیات-مردان اغلب آرام نگه داشته دانستن به طور کامل خوب است که هر پروژه داده شده بود که احتمالا 30 تا 40 درصد بیش از صورتحساب.

اما برای حساب های جعلی هند به اصطلاح FDIs (سرمایه گذاری مستقیم خارجی) را خشک مدتها پیش به دلیل آن است که بیشتر این حساب های جعلی و یا بیش از صورتحساب صورتحساب است که ظهور به عنوان FDIs شده اند که کلید ساز برای re-مسیریابی این پول از خارج از کشور که در آن این لوایح بودند عملا encashed. اگر که بسیار روشن است این است که چگونه در یک تا حدودی ساده و اغراق آمیز راه — جعلی بیلینگز و بیش از صورتحساب اتفاق می افتد. یک کارآفرین به پرداخت بگو تومان. 200 کرور در رشوه به زورمندان برای دریافت پروژه به ارزش تومان. 2000 از طریق. او را به پرداخت این مبلغ بمانند و یا به یک حساب. در حال حاضر تاجر به بازیابی مقدار. بنابراین او بیش از فاکتورها این پروژه توسط این مقدار (به علاوه برخی از حاشیه های اضافی برای خود به همراه برخی از بیشتر حاشیه نسبت به سهام سهم…). که ممکن است شامل بیش از صورتحساب های مختلف پایتخت و بزرگ مواد خام صورتحساب های خرید از Rs. 2000 کرور می گویند تومان. 2,700 کرور. سفارش قرار داده شده است با گفتن یک چینی فروشنده یا فروشنده از طریق مختلف مالی پناهگاه های با درک درستی که از Rs. 2700 کرور روپیه پرداخت تومان. 700 کرور خواهد شد به تصویب های مختلف شماره حسابهای خارج از کشور توسط کارآفرین به طور مستقیم یا غیر مستقیم. در دوره به دلیل کارآفرین به ارمغان می آورد این پول به هند به عنوان سرمایه گذاری مستقیم خارجی!

در این معنا که این پیشنهاد به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش شرکت با غلط نوشته در حساب خود کتاب با مجازات به عنوان بالا به عنوان ارزش کل مانند یک فاکتور است خوش آمدید. در اکثر بخش های توسعه یافته جهان, مجازات برای جعلی billings می تواند سه برابر و بدون شفاعت گناه. اما از آن است که بهبود داده شده که تا کنون تنها مقدار بالاتر از مقدار مالیات مجبور به پرداخت می شود ، که به سختی مجازات است. به عنوان یک ماده در واقع آن یک دعوت نامه و یا انگیزه ای برای تولید اسکناس جعلی. اگر شما دور بسیار عالی است. اگر در هر فرصتی شما شما فقط پرداخت مالیات خود را در مقدار و آن کسب و کار به عنوان معمول است.

البته نه هر اختلاف هزینه مورد ممکن است شامل جعلی صدور صورت حساب و در این صورت یکی ممکن است فکر می کنم چنین لوایح لازم نیست تنبیه کنید. برای مثال یک شرکت ممکن است جعلی-خرید پرداخت به فروشنده که در حقیقت یک وام به فروشنده. وقتی که فروشنده می پردازد مجموع با برخی از خدمات ضمنی اتهامات که مقدار گنجانده شده است به عنوان درآمد به طوری که هیچ مالیاتی. اما چنین موارد و چند دور بین هستند; علاوه بر این وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا این معامله باید شفاف شود با ساختار ساده وام مگر اینکه یکی از طرفین در تلاش برای پنهان کردن چیزی.

حقیقت این است که اکثر پروژه های بزرگ شامل صدها کرور بیش از صورتحساب. بخشی از حساب های جعلی هستند با توسل به بهبود قابل پرداخت رشوه به سیاستمداران و بوروکراسی. بخش دیگری است که نسبت به دوره نقاهت یک سهم از سهام از طریق بانک تامین مالی, بنابراین به عنوان برای به حداقل رساندن خود ریسک در پروژه می باشد. این بخش را کاهش دوره بازگشت این پروژه به طور قابل توجهی. در این حس در هند به ویژه برای کارآفرینان که می توانند برای دسترسی به بانک بزرگ وام های کارآفرینی خطر بسیار کم است. به همین دلیل بسیاری از پروژه های شامل در معرض خطر تصمیم گیری در بخشی از کارآفرینان چرا که اگر قمار می پردازد کارآفرینان است غنی تر است و اگر آن را نمی کند, بانک (عمدتا بخش عمومی بانک) است فقیر. و بخش سوم از حساب های جعلی سرمایه گذاری خصوصی زندگی-سبک هزینه های خود را بزرگ و ویلا و حقوق شخصی خود را, کارکنان خود را تعطیلات خود را در اتومبیل های گران قیمت و حتی هواپیماها و قایق.

متاسفانه مشکل از حساب های جعلی نمی تواند در واقعیت به طور کامل رام بدون پرداختن به موضوع فساد به طور همزمان. اگر یک شرکت بزرگ خانه پرداخت تومان. 500 کرور روپیه به طور مستقیم یا غیر مستقیم به سیاستمداران و بوروکرات آنها محافظت می شود زمانی که آنها خیس, خود پرنده به اندازه منقار در Rs. 5000 کرور پروژه. در آن نهفته است rub.

عجیب و غریب Nirav مودی یک Vijay Mallya یا محمد منصور خان (از ایما رسوایی) و حتی برخی از مشخصات بالا بانکداران که به طور کامل از دست دادن تمام حس نسبت ممکن است متوجه شوید حتی به عنوان برخی از فرار از کشور. اما این تنها نوک کوه یخ است. راش از جواهرات و اشیای قیمتی شرکت های زیادی از زیرساخت های شرکت های املاک و مستغلات شرکت های تعاونی, بانک honchos مسکن بانک satraps و برای این موضوع بسیاری از جهان صنعت – با کمی چشمک-چشمک از یک ملزم بخش عمومی بانک و یک امتیاز شرکت با بانک یا عمومی استقراض همواره موفق به جیغ وداد بازی کردن در خانه نه تنها بدون کبودی اما اغلب با مجموعه ای غنی است که توضیح می دهد چرا ما باید صدها نفر از شرکت ورشکسته اما چند ورشکسته کارآفرینان و صاحبان و یا صنعتگران. و RBI کمی گزینه ای جز ایستادن و خیره – post facto.

ما اغلب افسوس توسعه نیافته اوراق قرضه شرکت های بزرگ-بازار در هند. ما به نظر می رسد بی گناه از این واقعیت است که آن است که دقیقا بدهی تامین مالی جعلی-صورتحساب و همزمان عدم حاکمیت شرکتی و شفافیت است که زمینه عدم توسعه بازارهای اوراق قرضه شرکت های بزرگ در هند است. سرمایه بازار اوراق قرضه است که هیچ احمق. بدیهی است که آنها اعتماد ندارند و اوراق قرضه و از این رو نمی تجارت در بازار اوراق قرضه بسیار. مگر اینکه دولت و صنعت با هم بل حکومت گربه با متصل کردن فساد به میزان زیادی اوراق قرضه بازارهای بعید است به منظور توسعه.

پیشنهادی اندازه گیری برای تضعیف حساب های جعلی است که حرکت در مسیر درست است. آن ممکن است قرار دادن یک بیل به حفاری در چند دست اجرای سازمان اما آنچه آنها را جلوتر از آنها به حفر یک کانال پاناما مانند مبارزه با جنگ جهانی سوم با Enfield .303 کالیبر تفنگ. اما ابتدا با این وجود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de