پرورش مرز منظر وحدت

توسط سوما Chakravertty

ما نیاز به شکستن رایگان از فرقه گرایی و تجزیه طلبی حرکت از سیستم باور است که ایجاد اختلاف و تخریب درگیری و هرج و مرج است. ما باید برای ایجاد یک تغییر پارادایم در ما آگاهی جمعی.

راه بازگشت در سال 1937 در یک پیام در پارلمان ادیان رابیندرانات تاگور نوشت: “جالب است که دین ما که مدافع سرسخت حفظ درونی موانع است که جداگانه و اغلب خشم ملت ها و افراد مربوطه votaries حتی مردد blasphemously به خدا نام خود به تحقیر و یا از نظر اخلاقی آسیب همکار خود-موجوداتی که اتفاق می افتد به متعلق به یک جامعه است.”

ما به عنوان افراد و به عنوان اعضای جامعه نیاز به دریافت بیش از محدود ما طرز فکر و باز به ادغام یکپارچه با تمامیت. تحول تنها می تواند زمانی که ما قادر به فراتر از دوگانگی ابداع و تفاوت به خصوص آنچه که بر اساس طبقه عقیده و دین است.

تنها راه برای رسیدن به این طریق بیدار و صعودی سطح آگاهی. برای آگاهی ثاقب همه در آغوش. و هر آنچه که ممکن است نامگذاری خدا آگاهی عالی. مطرح یا بیدار آگاهی می تواند دوباره به هم متصل با ما که غیر دوگانه, غیر-بخش پذیر آگاهی کیهانی که در آن همزمانی جهانی یگانگی و فراگیر وجود دارد. به عبارت دیگر جهان به خودی خود آگاهی است.

این Ishopanisad متحده “او که می بیند همه موجودات را در خود و خود را در همه موجودات دیگر باقی می ماند پنهان.” از طریق تجزیه و تحلیل آزمایش و اکتشافات کوانتومی فیزیکدانان بیش از حد به نظر می رسد برای رسیدن به نتیجه همان بود. با توجه به همه روانی شاید هر زندگی و غیر زندگی شیء به آگاهی است. آگاهی همه جانبه انرژی است که در حال حاضر در تمام حوزه ها در همه جا; پس از آن می تواند تغییر برداشت.

درونی تکامل مورد نیاز است برای رسیدن به دولت بالاتر از آگاهی است. تصفیه بدن و ذهن و روح و روان لازم است اتصال چهل روح به آگاهی کیهانی, Brahmn.

چاکراها مراکز انرژی بدن مربوط به هفت عنصر که پایه پنج در حال حاضر در هر شکل از زندگی و ماده در جهان است. تصفیه صعود شروع می شود از mooladhar زمین می پردازد که با بدن ناخالص; svadhhistan و آب و صندلی از پنج حس اندام; manipura, آتش, نشان دهنده ذهن; در حالی که anahat هوا است و عقل; و vishuddhi اتر است پرانا انرژی زندگی. دو پله از فرآیند تصفیه در حال ajna نور است که با تمرکز بر مایا نفس و در نهایت sahasrara وارد, عشق منجر به آناندا که می تواند به عنوان نامیده آگاهی خالص.

افزایش هوشیاری کمک می کند تا روح فردی دریافت متحد با روح جهانی. نفس-محور من بودن می دهد راه را برای یک مرز باهوشتر در نتیجه پیدا کردن یک sakha, همسر در هر روح. بینش معنوی و عمیق تر آگاهی منجر به تحقق است که مطلق آگاهی عالی و خود یکی: Tat Tvam Asi. بی نهایت پویایی بیدار آگاهی می تواند تبدیل به یک نیروی وحدت بخش در مواجهه با هر نوع تنوع است.

زمانی که موانع از من و شما در حال غلبه و آگاهی خالص طول می کشد بیش از تفسیر ما از زندگی و زندگی تغییرات. قضاوت ذهن, باورهای محدود کننده تناقضات و پیچیدگی راه را برای پذیرش و محبت و درک بیشتر منسجم جهان است. خداوند در قرآن فرموده است که در آن یکی است و در همه و همه یکی است. این مجتمع آگاهی هماهنگی مجدد و باز تعریف روابط ما با افراد دیگر و با طبیعت است. حکیم Ashtavakra توضیح داد: “شما نه بدن و نه شما آگاهی خالص و آگاه از همه که شما شاهد. در نتیجه این دانش خواهد شد صلح.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im