گریه, محبوب من, شهرستان: کلکته دچار وحشی طوفان در بالای یک فراری Covid. چرا ؟

در کتاب خروج خدا inflicts هفت طاعون در مصر به زور فرعون برای آزادی بنی اسرائیل از بردگی: موسی را یاد خط ‘اجازه دهید من مردم برو.’ حوادث در حال انداخته نیز به خدمت اطلاع در متکبر فرعون که گفت: “آیا نمی دانید که از هر یهوه’. آیا ما بیش از حد مجازات برای غرور? ویروس معادل ابر ملخ که در مصرف همه چیز را در راه خود را; این قیاس ممکن است اعمال می شود به همان اندازه به Amphan هر چند بیشتر تحت اللفظی معادل خواهد بود کتاب مقدس بهمن hailstones. در یک unscripted پیچ و تاب و ما هم باید یاد ماندنی خروج. مهاجران در حال فرار از اسارت از گرسنگی و penury اما آنچه وعده داده شده ، مادری متحده نیست پر از شیر محبت انسان و عسل را جایگزین با سوزش رد.

خشم خدا قطعا پاره از طریق آن تصاویر از شهر من. برای اولین بار در واتساپ آمد خیره کننده عکس از یادبود ویکتوریا به عنوان اگر ربوده شده توسط باد و معلق از نامحدودی زمین از ابر. وجود دارد هیچ “Invictus” -مانند شعر در آنچه به دنبال. در آن preponed شب, ‘سیاه و سفید به عنوان گودال از قطب به قطب’ هیچ یک از کلکته را وحشت شهروندان را ‘با تشکر از(اد) هر خدایان وجود داشته باشد برای من شکست ناپذیر روح’. به عنوان درختان رفت و به یک مهیب tandava ترانسفورماتور منفجر و رفت تا در شعله های آتش مانند رشته دیوالی شیرینی و پارک هواپیما تبدیل به غرق galleons هیچ کس احساس او بود’ ‘استاد از سرنوشت من… کاپیتان روح من’. از همه طبیعت را ملاقات وجود دارد هیچ چیز کاملا به عنوان قدرتمند به عنوان یک طوفان – و هیچ یک را کاهش می دهد که ما به چنین ناتوانی. فاجعه مدیریت ؟ Hah!

Durga – مانند طوفان بازدیدکننده داشته است خود را مادرانه در خانه خدا نه یک بار در سال است اما هنوز هم پس از بیش از حد اغلب. کلمه “طوفان” بود در کلکته به دنیا آمد ابداع در سال 1848 توسط هواشناس هنری Piddington از یونانی ‘kyklos” به معنی دایره/حلقه پس از مطالعه دریایی سیاهههای مربوط است که تا به حال ثبت کشتی های گرفتار در دایره بادها در Gangetic حوضه رودخانه. او این کار را پس از گردباد از سال 1833 اما بیشتر “نیروی majeure” در 1737 تا به حال منجر به کشته شدن سه لاخ مردم نابود 22,000 صنایع دستی در Hooghly و 500-تن کشتی پرواز در سراسر آسمان مانند جنون بادبادک.

Amitav Ghosh ادبی شهرت بر خاست از گرسنه جزر و مد از Sundarban اما آب گرفتگی آن بانک و توسعه یافته به بزرگتر پریش’. فکر داری غرق می شهر من در حال حاضر خانه تماس بگیرید. در یک کلام’ وبینار یکشنبه گذشته هشدار داد از ثابت گرمایش از دریای عرب و عواقب وخیم در یک نشسته-اردک, Mumbai. خود را در موقعیت قطب در غرور در حال حاضر از آن ساخته شده در هند دائم الخمر در Covid موارد ؟ و برای معکوس یکی دیگر از کتاب مقدس قیاس پس از این ویروسی آتش خواهد بود “سیل بعدی زمان’? این امر می تواند به مراتب بدتر از ما نزدیک-نوح-درجه سیل از سال 2005.

* * *

الک هوشمند گفت: “Covidirony – آگهی باید مبتنی است.”

 

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>