‘له این خانم.’ داخل eBay عجیب و غریب علیه یک وبلاگ منتقد

جعبه زنده, سوسک به خود را درب تحویل آخرین کلش برای دیوید و قانون مهاجرت و ملیت اشتاینر.

برای بیش از دو دهه از حرفه ای جمع زد یک تو رفتگی در دیوار e-commerce وبلاگ خارج از خانه خود در بوستون و حومه با تمرکز بر آمازون.com , Inc. و eBay Inc.

سپس در ماه اوت گذشته زن و شوهر شروع به دریافت ایمیل های تهدید آمیز و توییت. طولانی نیست پس با توجه به بازرسان فدرال یک بسته وارد با یک ماسک خونین سر خوک. بعد آنها دریافت یک تاج گل مراسم تشییع جنازه. همسایه فرستاده شد فیلم مستهجن خطاب به یکی از Steiners. عجیب و غریب ماشین به نظر می رسید به دنبال آنها را در اطراف خود شهر ناتیک جرم.

آنها بارها و بارها به نام پلیس محلی که می گویند که آنها در ابتدا تصور حوادث ممکن است شوخی. این Steiners عکس یکی از وسایل نقلیه مشکوک باطله آنها. با عکس, پلیس محلی ردیابی پلاک به یک ماشین اجاره چک کردن به یک ورونیکا Zea اقامت در بوستون ریتز-کارلتون هتل همراه با مردی به نام دیوید Harville با توجه به استشهاد از یک دفتر تحقیقات فدرال عامل کار مورد.

سپس پلیس کشف چیزی واقعا کنجکاو: هر دو خانم Zea و آقای Harville کار را برای eBay به مبلغ 34 میلیارد بازار آنلاین مبتنی بر بیش از 3000 مایل دورتر در سن خوزه کالیفرنیا. یک بار غالب سایت های مکرر هدف از Steiners’ پست های وبلاگ را در سایت خود به نام ECommerceBytes.

در میان آیتم های ارسال به صورت ناشناس به Steiners غم و اندوه با مضمون کتاب و خونین خوک ،

عکس: ایالات متحده دفتر دادستان منطقه ماساچوست (2)

که کشف لگد کردن یک پرونده جنایی به اتهام شرکت آزار و اذیت کمپین رسیده است که به eBay را اجرایی کرده است.” این کمپین به عنوان جسورانه آن را به عنوان عجیب و غریب, آغاز, با, شوخی با الهام از سال 1988 در فیلم “جانی بود خوب” و افزایش به بیش شوم تهدید و تعقیب با توجه به استشهاد.

دوشنبه گذشته که باراک اوباما برای منطقه ماساچوست گفت: این متهم شش سابق eBay مدیران و کارکنان همه بخشی از آن تیم امنیتی با در نظر گرفتن بخشی در یک weekslong آزار و اذیت کمپین که شامل ایمیل های تهدید آمیز و توئیتر جعلی Craigslist پست و مرموز تحویل.

در حال حاضر باراک اوباما در حال بررسی است که آیا بی هدف دیگر منتقدان با آزار و اذیت مبارزات با توجه به یک فرد آشنا با تحقیقات.

این حساب از آنچه اتفاق افتاده است بر اساس بیش از دو دوجین مصاحبه با فعلی و سابق eBay مدیران و افراد آشنا با شرکت های دولتی و مقامات پلیس و اسناد منتشر شده توسط باراک اوباما از جمله استشهاد از FBI agent Mark Wilson.

ادعا cyberstalking, کمپین راه اندازی شد به زودی پس از Devin Wenig, eBay ارشد اجرایی و رئیس خود را افسر ارتباطات استیو Wymer سوار بر یک تهاجمی تر روابط عمومی استراتژی است که شامل به چالش کشیدن منتقدان مانند ECommerceBytes مردم آشنا با این موضوع می گویند.

به عنوان بخشی از این استراتژی ، eBay مدیران تلاش خود را به اثبات سوء ظن است که خود را رقیب Amazon.com Inc. شد کمک به صندوق ECommerceBytes دو نفر از این افراد گفت. آنها در نهایت پیدا نکردم هیچ شواهدی از آن است. آمازون گفت: این شرکت هرگز بودجه سایت.

آقای Wenig همسر, سیندی لی Horowitz شکایت کرده بود به eBay تیم امنیتی در مورد تن از ECommerceBytes’ خواننده نظرات در مورد شوهرش به خصوص پس از یک مرد ناشناخته نشان داده بود تا در خانه خود را.

آقای Wenig که در سمت چپ این شرکت در پاییز گذشته در مصاحبه ای گفت: او نمی سفارش هر نوع آزار و اذیت از Steiners و نه او آگاه از تیم امنیتی تلاش های خود را. آقای Wenig گفت که او در یک monthlong فرصت مطالعاتی در ایتالیا که به اتهام فعالیت های صورت گرفت در ماه اوت گذشته و نمی پیدا کردن جزئیات تا زمانی که آنها ساخته شده در ژوئن 15.

“این کاملا شرم آور و آن را فقط مسخره,” او گفت:. “از آن پس نه فرهنگ شرکت است.”

آقای Wymer خود سابق ارتباطات رئیس گفت: “من هرگز چشم پوشی و یا شرکت در هر گونه فعالیت است.”

Devin Wenig که پا به پایین به عنوان مدیر عامل شرکت eBay در پاییز گذشته گفت که او نمی سفارش هر نوع آزار و اذیت.

عکس: یعقوب کپلر/مهر نیوز

زن گفت: به اجاره ماشین خانم Zea یک بی پیمانکار که مشغول به کار به عنوان یک تحلیلگر اطلاعاتی کاهش یافته است به نظر. آقای Harville eBay سابق مدیر جهانی تاب آوری نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. آنها دو نفر از شش نفر به اتهام توطئه برای ارتکاب cyberstalking و توطئه برای مداخله با شاهدان.

زمانی که آقای Wenig در زمان بیش از eBay در سال 2015 این شرکت تا به حال شده است در تلاش برای رقابت با افزایش آمازون در بازار کسب و کار است. او قصد بازگرداندن آن را به شکوه و عظمت آن روز را به عنوان یک تکنولوژی عزیزم. او گاهی اوقات عینک تی شرت سیاه با سفید دزدان دریایی آرم به او داده شده توسط کارکنان را تشویق مخل تفکر است. او دوباره طراحی بی آرم و ریخت میلیون دلار به بازسازی آن سن خوزه آمریکا است.

در عین حال حتی به عنوان او به دنبال شدت توزیع مجدد eBay به عنوان یک دره سیلیکون underdog او اغلب در واکنش به زور به آنچه که او به عنوان منفی پوشش این شرکت است. کارمندان سابق می گویند او می تواند مجموعه ای خاموش حتی کوچکترین slights از جمله خواننده نظرات در وبلاگ, پست YouTube فیلم ها و گزارش های رسانه ها در مورد جبران خسارت است. برخی از نگرانی های خود را در مورد بحرانی پوشش و یا نظرات ابراز شده در پیام های متنی با او رد و بدل آقای Wymer.

پس از یک مه 31 2019 پست در Steiners’ سایت تجزیه و تحلیل آقای Wenig این سخنان در یک جلسه سهامداران با توجه به استشهاد مدیر عامل شرکت پیامک آقای Wymer. “من نمی تواند مراقبت کمتر از آنچه که او می گوید:,” او گفت خانم اشتاینر. “نگاهی به او را.” آقای Wenig گفت: او با اشاره به رسانه های تهاجمی مبارزه است.

بی تا در زمان های دیگر تحت فشار مخالفان برای حذف محتوای منفی.

دیرین فروشنده کیسی parris در گفت eBay تهدید او با طرح دعوی در دادگاه اگر او نبود حذف یک ویدیو یوتیوب و شرکت درک منفی بود.

عکس: ترزا Cox

در اواخر سال 2018 eBay مدیران تحت فشار قرار دادند دیرین فروشنده کیسی parris در, به حذف این شرکت تصور می شود یک منفی یوتیوب ویدیو در مورد این شرکت گفت: شرکت “دوست ندارم تن” و تهدید به طرح دعوی در دادگاه اگر آن را حذف آقای parris در گفت.

هنگامی که او خواست تماس خود را در eBay چگونه این شرکت می توانست حتی دیده خود تصویری آقای parris در گفت: به او گفته شد که آن تیم امنیتی تماشای تمام وقت. او گفت که او به تازگی گفته eBay در مورد این حادثه و این شرکت گفت: آن را بررسی کند. “من هنوز هم می ترسم از آن,” او گفت:.

یکی دیگر از فروشنده عاشقانه Ackerman گفت: بی متوقف دعوت او به رویدادهای پس از او آغاز شده یک کانال یوتیوب است که با انتقاد از تغییر سیاست که تحت تاثیر فروشندگان به عنوان بخشی از آنچه او به نام شرکت “قلدر فرهنگ است.”

یک سخنگوی بی گفت: شرکت “همواره به دنبال پرده و بازخورد سازنده از همه سهامداران ما به ویژه ما فروشنده جامعه است. ما عمیقا ارزش این ورودی است.”

در یک پست وبلاگ خطاب به فروشندگان هفته گذشته اردن Sweetnam رئیس eBay در بازار کسب و کار در ایالات متحده و کانادا و آمریکای لاتین گفت: اتهام اعمال توسط eBay مقامات امنیتی “جدا شد حوادث و سیستمیک موضوع است.” EBay برگزار خصوصی زوم تماس روز شنبه خود را برای فروشندگان اطمینان آنها را که همه بد سیب در شرکت رفته بودند و که eBay به دنبال فردی ادعا می کند با توجه به یک فرد آشنا با تماس بگیرید.

ECommerceBytes در سال 1999 تاسیس شد پس از آقای اشتاینر 61 سال, حراج علاقه مندان و تصویری, تهیه کننده, تا به حال مشکل با قرار دادن یک لیست از تجهیزات ویدئو در eBay. بدانند دیگر فروشندگان نیز ممکن است مشابه مشکل Steiners راه اندازی سایت—سپس به نام AuctionBytes.com—برای کمک به دیگران حرکت تجارت آنلاین جهان است.

خانم Steiner, 58, دیرین نویسنده و ویرایشگر می نویسد: بسیاری از محتوای وب سایت. هر دو از Steiners در حال جمع مرور, فروش گاراژ در وقت آزاد خود را.

“در اینجا یک بازار جدید است که هیچ یک از نوشتن در مورد به طوری که آنها شروع به پوشش بازار در agnostic راه” گفت: Gary Sohmers اولیه eBay فروشنده و دیرین ارزیاب می داند که Steiners. این Steiners نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هر چند مبهم, سایت ساخته شده است یک زیر قابل توجه در میان فروشندگان بی, با چند هزار اشتراک توسط 2019. خواننده نظر بر روی پست شد در زمان روزنوشت و شخصی است.

برخی به سخره eBay مدیران از جمله آن مدیر عامل مگ ویتمن و جان Donahoe در حال حاضر مدیر عامل شرکت Nike, Inc. نظر از سال 2017 به نام آقای Wenig شیطان با توجه به استشهاد.

آقای Wenig, نیویورک پیوند که پس از فرار مالی و رسانه های کسب و کار در تامسون رویترز بازارهای LLC., شد مدیر عامل شرکت پس از eBay چرخید پرداخت غول پیکر, پی پال, Holdings, Inc. در سال 2015.

در ژانویه 2019, صندوق های تامینی الیوت مدیریت شرکت اعلام بیش از 4 درصد از سهام خود در eBay و گفت: این شرکت باید در نظر بگیرید فروش آن StubHub فروش بلیط کسب و کار و آگهی رایگان-تبلیغات واحد و تمرکز بر روی ترمیم هسته آن بازار است.

در اوایل آن سال آقای Wenig و روابط عمومی تیم تا به حال تصمیم به تغییر شرکت روابط عمومی و استراتژی. به جای پاسخ به درخواست مصاحبه و یا ارسال شده در اخبار, آنها برنامه ریزی شده را به یک رویکرد تهاجمی تر با نشریات نوشت که منفی داستان در مورد eBay به گفته افراد آشنا با این تصمیم.

در مصاحبه اخیر آقای Wenig گفت: او صرف نمی کند هر گونه مطلب و یا زمان کمتر از متوسط مدیر عامل فکر کردن در مورد پوشش رسانه ای. “من فکر می کنم همه مدیران اجرائی در مورد مراقبت از پوشش شرکت خود را,” او گفت:.

در آوریل 2019 خانم اشتاینر نوشت: یک مقاله کوتاه در مورد آقای Wenig جبران خسارت بر اساس یک کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده با عنوان “eBay مدیر عامل Devin Wenig را بدست آورده 152 بار است که از کارکنان.” یک دیدگاه ارسال شده: “چه احمقانه هیئت مدیره. چه پرداخت و خالی کت و شلوار. چه یک شوخی است.”

با توجه به استشهاد آقای Wymer سپس eBay ارتباطات رئیس پیامک آقای Wenig که آنها را “له این خانم.”

وال استریت ژورنال نوشت 164-word مقاله در مورد آقای Wenig دلار 18.2 میلیون دلار غرامت در اطراف همان زمان با تیتر “بی اجرایی Wenig رو بالا بردن در سال 2018 است.” آن را زد در مجله سایت اما نه در آن روزنامه چاپ.

“F— آنها را” آقای Wenig پیامک آقای Wymer با توجه به استشهاد. “مجله بعدی در لیست” بعد از خانم اشتاینر. پس از طوفان مغزی راه رفتن بعد از, مجله, eBay, کارمندان و در نهایت رها تلاش به گفته افراد آشنا با برنامه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

هنگامی که آخرین باری که شما با استفاده از eBay? پیوستن به مکالمه زیر.

EBay مدیران تصمیم به بررسی آمازون ارتباط با ECommerceBytes امید قادر به اشاره به یک خبرنگار و یا انتشار یک پست وبلاگ در خود وب سایت این استدلال که آن را نامناسب برای یک نشریه به قبول پول از تجارت الکترونیکی غول پیکر آن را نوشتن در مورد توجه به مردم آشنا با این برنامه. EBay نیز تحت پیگرد سه آمازون کارکنان که در آن ادعا می کند کار غیر قانونی به استخدام آن شخص ثالث فروشندگان.

تا تابستان 2019 جیمز Baugh سپس بی مدیر ایمنی و امنیت بود تخمگذار زمینه را برای اتهام کمپین به سکوت Steiners با توجه به استشهاد. آقای Baugh بومی آرکانزاس و دیرین امنیت اجرایی پیوست این شرکت در سال 2016.

در یک جلسه استشهاد گفت: آقای Baugh نشان داد تیم او یک کلیپ از 1988 فیلم کمدی “جانی بود خوب” است که در آن دو نفر از دوستان ترتیب برای یک سری از عجیب و غریب ناخواسته تحویل به مربی فوتبال. آقای Baugh گفته می شود گفت که او می خواست چیزی مشابه اتفاق می افتد به Steiners.

خانم هوروویتس آقای Wenig را کرده texted آقای Baugh در ماه جولای در مورد یک خواننده نظر که به نام آقای Wenig “یک هنرمند باهم و دزد” در یک ECommerceBytes مقاله. “نویسنده می شود مردم کار می کرد تا با این راه او را کج داستان او” خانم هوروویتس نوشت: با توجه به استشهاد.

یک سخنگوی گفت: خانم هوروویتس نگران بود در مورد ایمنی از خانواده اش پس از یک دیدگاه تهدید یک “فرود اضطراری” برای آقای Wenig مدت کوتاهی قبل از این خانواده در حال برنامه ریزی برای پرواز به ایتالیا.

در اوت متن ارز ذکر شده در FBI استشهاد استیو Wymer سپس ارشد شرکت ارتباطات افسر گفت: بی سابق ارشد مدیر ایمنی و امنیت, James Baugh که او را ‘در آغوش مدیریت هر بد سقوط’ از اقدامات صورت گرفته در برابر Steiners.

عکس: ایالات متحده دفتر دادستان منطقه ماساچوست

ECommerceBytes منتشر شده چندین بیشتر منفی داستان در مورد eBay در زمان سالانه خود فروشنده کنفرانس در لاس وگاس در ماه جولای سال 2019. متن ارز ذکر شده در استشهاد نشان می دهد که پس از هشدار به داستان توسط آقای Wymer آقای Wenig پیامک او: “اگر شما همیشه در حال رفتن به او را در حال حاضر زمان است.”

“در آن” آقای Wymer پاسخ داد.

او texted آقای Baugh پیام از آقای Wenig اضافه کرد “او مغرضانه ترول که نیاز به دریافت سوزانده است.”

“کپی که” آقای Baugh گفت. “من یک طرح B. I را قرار داده و آن را در حال حرکت است.”

در جلسات با تحلیلگران و دیگر اعضای eBay تیم امنیتی آقای Baugh هشدار داد که این کمپین تا به حال به محرمانه نگه داشته شود اما به آنها گفت که او تا به حال حمایت از مدیریت اجرایی.

با توجه به استشهاد برنامه ریزی شده علیه Steiners قرار بود به دو بخش است. پس از اولیه آزار و اذیت بی آغاز خواهد شد “سفید-نایت استراتژی” ارائه کمک به قربانیان پایان مرموز ارتباطات و تحویل استشهاد گفت. پلیس محلی در پا قبل از آن اتفاق افتاده است.

آقای Baugh که او نیز متهم شد توسط باراک اوباما نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و نه وکیل.

در ناتیک خانم اشتاینر شروع شدن ده ها تن از ایمیل ها و خبرنامه های او تا به حال برای امضا با افراد مانند “گربه Faeries” و “معبد شیطانی.” ناشناس توییتر کاربر خود ارسال پیام خصوصی خواستار پاسخ او و سپس تهدید “من حدس می زنم من همون میشه که باید به تو توجه یکی دیگر از راه عوضی…”

ناشناس آگهی Craigslist در هدف قرار دادن Steiners.

عکس: ایالات متحده دفتر دادستان منطقه ماساچوست

در Craigslist پس از ظهور با Steiners’ آدرس و عنوان “M/F و شوهر به دنبال فعالیت های شریک.” یکی دیگر از پست اعلام کرد: “حزب بلوک در ناتیک – اجازه دهید برخی از پاپ!”, دوباره با زن آدرس و دعوت از مردم برای جلوگیری از “هر زمان از روز یا شب.”

هنگامی که پلیس متصل فعالیت به بی, مدیران درگیر اتهام تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را.

آقای Baugh ارسال یک پیام شخصی خود را در تلفن همراه به آقای Wymer گفت که او و اعضای تیم خود را برای همکاری که آنها انجام داده بود هیچ چیز غیر قانونی و درخواست “اگر وجود دارد هر راه برای به دست آوردن برخی از پوشش بالا که بزرگ خواهد بود.” آقای Baugh به کارگردانی اعضای تیم خود را به حذف واتساپ خود و اطلاعات گوشی با توجه به استشهاد.

EBay مدیره کمیته حسابرسی آموخته تحقیقات در اواخر ماه اوت و گسترده تر مدیره بود که در جریان یک ماه بعد در طول پنج ساعت تماس رهبری وکلا در مورگان Lewis & Bockius به گفته افراد آشنا با این موضوع. این هیئت گفته شد این تحقیقات هیچ شواهدی که آقای Wenig آگاه بود از اقدامات این افراد گفت.

این شرکت قرار داده شده آقایان Baugh و Harville و یکی دیگر از اعضای تیم امنیت در مرخصی اداری در اوت. 30. این شرکت بعد از اخراج شش که متهم شدند و آقای Wymer.

آمریکا وکیل برای ماساچوست Andrew E. Lelling اعلام کرد اتهامات سابق eBay کارکنان در ژوئن 15.

عکس: CJ گونتر/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

زمانی که آقای Wenig رانده شد به عنوان مدیر عامل در اواخر ماه سپتامبر مدیران گفت: دلایل اصلی بودند عملکرد مالی شرکت و عدم توافق خود را با یک سرمایه گذار بزرگ در مورد بهترین مسیر رو به جلو برای این شرکت به گفته افراد آشنا با این موضوع. این تحقیقات همچنین نقش و مدیران او را سرزنش برای تنظیم یک ادم کش تن در بالا. آقای Wenig دریافت $57 میلیون خروج بسته است.

در روز باراک اوباما اعلام کرد اتهامات عنوان شده علیه خانم اشتاینر ارسال شده آزادی مطبوعات به ECommerceBytes بدون نظر بیشتر.

نوشتن به کیرستن خرد کردن در [email protected] و سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>