کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus بود منتقل کردن الماس شاهزاده زیر یک پوشش محافظ در روز سه شنبه. عکس:
kyodo/ایسنا

توکیو—ژاپن روز چهارشنبه گفت که 10 نفر در کشتی کروز با حدود 3,700 مسافران و خدمه سرنشین آزمایش مثبت برای رمان coronavirus و وزیر بهداشت گفت: هر کس زیاد به نگهداری در کشتی برای دو هفته.

الماس شاهزاده قرنطینه شده از دوشنبه شب در یوکوهاما یک شهر بندری در جنوب توکیو پس از 80 سال از هنگ کنگ که در کشتی آزمایش مثبت برای ویروس. مرد متحرك در هنگ کنگ است و دیگر در کشتی.

آزمایشات ویروس تجویز شد به 273 نفر در کشتی که تا به حال علائمی مانند تب یا که تماس نزدیک با آلوده مرد. نتایج اولیه برای 31 نفر نشان داد 10 از آنها تا به حال ویروس, مقامات گفت. 10 آورده بودند به بیمارستان ها در ساحل با کمک از سوی گارد ساحلی.

نه در حال مسافران—دو استرالیایی, سه, ژاپنی, سه از هنگ کنگ و یکی از آمریکا و یک فیلیپینی عضو خدمه کشتی اپراتور شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: ژاپن “را به تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت از گسترش است.”

آقای کاتو گفت که در اصل هر کس در کشتی مورد نیاز خواهد بود به ماندن در آنجا برای 14 روز شنبه شروع. او گفت که او نمی دانم زمانی که باقی مانده از نتایج آزمایش در دسترس خواهد بود.

آقای کاتو گفت: این کشتی در حال برنامه ریزی برای سفر دورتر از ساحل به تخلیه فاضلاب از مخازن است که کامل است. سفر انتظار می رود به بیش از 10 ساعت است.

مسافران شامل مردم از تایوان و هنگ کنگ و حدود نیمی از آنها ،

این کشتی کروز که دارای یک سالن رقص و استخر چپ یوکوهاما در Jan. 20. آلوده مسافر خاموش کردم در Jan. 25 قبل از آن شناخته شده بود او coronavirus. این کشتی پس از آن بازدید ویتنام و تایوان و اوکیناوا قبل از بازگشت به یوکوهاما سه شنبه شب ،

یک سخنگوی کارناوال ژاپن محلی هماهنگی شرکت کروز گفت: کشتی خواهد بود resupplied با مواد غذایی و سایر ضروریات در بندر یوکوهاما در روز چهارشنبه. آن را نیز ارائه رایگان Wi-Fi و خطوط تلفن.

نوشتن به Miho Inada در miho.inada@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو