یک تانکر از عبور از تنگه هرمز در ماه دسامبر. عکس: حمد من محمد/ایسنا

یک نفت کش در خلیج فارس و غرب تنگه هرمز باعث یک هشدار از مقامات نیروی دریایی در انگلستان برای کشتی ها در این منطقه به ورزش احتیاط شدید.

انگلستان بازرگانی دریایی عملیات گفت: آتش سوزی آغاز شده غربی شارجه در امارات متحده عربی. اعزام در منطقه گفت: این کشتی به آتش کشیده شد در حدود 20 مایلی سواحل شارجه. علت آتش ناشناخته بود.

“وجود دارد یک تماس پریشانی برای یک آتش سوزی از زویا 1 [a] بسیار بزرگ حامل نفت خام” یک استاد یونانی از یک کشتی دیگر در این منطقه گفت:. “آن نیست نگاه مانند آن را لود می شود.”

کارگزاران گفت: این کشتی متعلق به Ullib حمل و نقل, Inc. که دارای دفاتر در سنگاپور است. این شرکت نمی تواند بلافاصله رسیده است. کشتی دارای یک خدمه 16 هندی ها و پاکستانی ها که گیر شده اند سرنشین برای بیش از یک سال و با توجه به مالکیت اختلاف است. مقامات اماراتی گفت: آنها در حال تخلیه.

آتش می آید در میان افزایش تنش ها در خاورمیانه است. پیشتر در ماه ژانویه در آمریکا به کشته شدن یک ژنرال ايراني در عراق که ایران در پاسخ با حملات به نیروهای آمریکایی وجود دارد.

ایالات متحده را مقصر می داند ایران برای پنج تانکر حملات سال گذشته در نزدیکی تنگه هرمز که از طریق آن 20 درصد از نفت جهان عبور می کند.

هفته گذشته عربستان سعودی دفاع هوایی نیروهای ره موشک با هدف عربستان آرامکو نفت امکانات مقامات در عربستان گفت: بعد از ایران-تراز وسط قرار دارد حوثیها در یمن گفت: آنها را هدف قرار داده بود آرامکو و سایت های دیگر در عربستان سعودی است.

نوشتن به کوستاس در پاریس costas.paris@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو