بازی رایانه موسس به فروش می رساند, بدنسازی, کسب و کار

سپس-بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman که در روز چهارشنبه اعلام کرد این شرکت فروش صحبت می کند در سن دیگو در نوامبر 2015.

عکس: ادواردو Contreras/San Diego Union-Tribune/زوما پرس

گرگ Glassman, بنیانگذار, بازی رایانه, Inc., است که فروش خود را جای بدنسازی, کسب و کار به یک تکنولوژی اجرایی هفته پس از آقای Glassman گفت که او از بازنشستگی به عنوان مدیر عامل در میان واکنش های خود التهابی اظهارات در مورد قتل جورج فلوید.

بازی رایانه گفت: نزدیک برگزار می شود کسب و کار بود که به دست آورد توسط اریک رضا صاحب یک رایانه بدنسازی در Boulder, Colo. آقای رضا تکنولوژی کارآفرین و سابق اوراکل Corp. اجرایی است. شرایط مالی نیست افشا می شود.

“وقت آن است که برای بنیانگذار قبلا پیشنهاد و پیدا کردن دیگر, خلاق, رسانه های” آقای Glassman در توییتر نوشت, اعلام فروش. یک سخنگوی رایانه با اشاره به رسانه های اجتماعی پست.

نزدیک برگزار می شود شرکت مواجه شده است و یک واکنش با بدنسازی صاحبان و دیرین حامی Reebok گفت: آنها قطع رحم پس از آقای Glassman التهابی نظرات در اوایل این ماه. در نشست اخیر خود با برخی از ورزشگاه صاحبان آقای Glassman گفت: “ما در حال عزاداری برای جورج Floyd—من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان” با توجه به ضبط صدا از جلسه ارسال شده توسط BuzzFeed News.

آقای Glassman بعد عذرخواهی کرد و گفت که او گذاشت به عنوان بازی رایانه مدیر عامل و توزیع بیش از بالا به یکی از lieutenants.

آقای رضا گفت که او را به عنوان مدیر عامل و مالک پس از معامله بسته در ماه آینده. او خطاب به جنجال های اخیر گفت: “تفرقه اظهارات و اتهامات” ترک کرده بود بسیاری از اعضای CrossFit جامعه در تلاش برای آشتی دادن اوراق قرضه مشترک و منافع آنها را تجربه کرده اند در این ورزشگاه با آنچه که آنها به عنوان خوانده شده آنلاین.

“به نظر من ساده است: نژاد پرستی و تبعیض جنسی شنیع و تحمل نخواهد شد در بازی رایانه” آقای رضا نوشت: در بیانیه مشترک در رسانه های اجتماعی. “ما برای باز کردن اسلحه به همه من خواهد بود سخت در تلاش برای بازسازی پل ها با کسانی که اعتماد ما را از دست داده اند.”

برخی از ورزشگاه صاحبان این باره گفت: “آنها با استقبال از تغییر مالکیت, اما, نیست, آماده به بازگشت به بازی رایانه برابر شده است. صاحبان مگنوس قدرت و تهویه یک بار وابسته در پرتلند سنگ., گفت: آنها heartened با تغییر در مالکیت اما ورزشگاه ادامه خواهد داد بدون رایانه با نام تجاری.

“ما می خواهم برای دیدن و پشتیبانی آموزش و پرورش, نمایندگی, گفتگو, ورود به مطالعه و شناخت در اطراف مسائل نژاد پرستی و تبعیض” مگنوس صاحبان شرکت نیک Hurndon و ویتنی گریفین گفت: مجله. “بازی رایانه عمدی است در مورد تناسب اندام آنها مدافع و توسعه تلاش های خود را در اطراف این مسائل باید عمدی نیز هست.”

“مهم ترین چیز است که اتفاق می افتاد اتفاق افتاده است” گفت: Lieven DeGeyndt شرکت مالک پتورته تناسب اندام, واشنگتن, ورزشگاه, که همچنین به پایان رسید وابستگی خود را با رایانه. او گفت: او را در چه مراحل این شرکت به نشانی فرهنگ خود را قبل از تصمیم گیری که آیا به بازگشت به برند.

همانطور که برای آقای رضا آقای DeGeyndt گفت: او در حال شکل گرفتن صبر کنید و ببینید نگرش است اما “با احتیاط خوش بینانه” با توجه آقای رضا درگیری با آموزش رایانه و گذشته سرمایه گذاری کسب و کار.

آقای رضا که صاحب رایانه Sanita با همسرش ملیسا گفته او کشف کرد که رایانه در سال 2008 پس از در حال اجرا یک آسیب و کلسترول بالا تشخیص تا به حال او تعجب اگر سن داشتند در نهایت با او. خود توصیف تناسب اندام مهره او در مورد بیدار شدن از خواب در 5:30 صبح روزهای هفته برای بازی رایانه کلاس در 2015 مقاله وال استریت ژورنال.

شنبه گذشته از Rozas’ ورزشگاه میزبان رقابت برای جمع آوری پول برای سازمان های مبارزه با نژاد پرستی و حمایت از جوامع از رنگ از جمله کمپین صفر و پروژه بی گناهی.

آقای رضا شد, مدیر اجرایی Datalogix یک سرمایه گذاری-سرمایه حمایت شرکت که به دست آورده بود توسط اوراکل در سال 2015. او معاون ارشد رئیس جمهور در Oracle تا زمان بازنشستگی در سال 2019. او نمی تواند بلافاصله رسیده به نظر بیشتر.

بازی رایانه گفت: Dave کاسترو که منصوب شد مدیر عامل در اوایل این ماه باقی خواهد ماند و با شرکت در یک نقش مشخص نیست. آقای کاسترو نظارت CrossFit Games, سالانه, تناسب اندام, رقابت برای آقای Glassman که خریداری 100% شرکت از همسر سابق خود در سال 2012.

نوشتن به ماریا Armental در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8