Crocs هستند. و نه فقط به دلیل Coronavirus

یک جفت زرد و آبی تزئین شده با همبرگر و گیتار فریبندگی.

عکس: داریل Hargrove

فروشگاه ها و مدارس بسته شده است. خانواده پناه در خانه. اما coronavirus همه گیر نمی شود آمریکایی ها از خرید بیشتر Crocs.

فوم پلاستیکی کفش شناخته شده بودن آسان در صورت کمتر به چشم یکی از معدود عمده مارک های خرده فروشی به حرکت Covid-19 عصر با موفقیت. برای برخی از, Crocs مناسب کفش برای پوشیدن زمانی که هیچ کس می توانید ببینید که شما آنها را می پوشند. برای دیگران یک جفت از کفش های چوبی رنگارنگ یک بیانیه مد.

“مردم شروع به فکر می کنم آنها در حال سرد” گفت: کارینا Saucedo, 26 سال, که عهد او هرگز خرید یک جفت هنگامی که او برای اولین بار چشم بر گذاشته Crocs حدود 15 سال پیش.

هفته گذشته خانم Saucedo از Austin, Texas, مجوف, خرید یک جفت از نور بنفش Crocs و لیمو به شکل جذابیت یا Jibbitz برای رفتن با آن. “به نظر من آنها را خیلی زشت و چنین چیزی مضحک به پوشیدن” او گفت:, “اما در وسط این بیماری همه گیر از آن چیزی است که عجیب و غریب و خوب را نگه دارید.”

Crocs تنها کفش با نام تجاری میان بالا 30 ردیابی توسط محققان در NPD Group به رکورد رشد فروش در ماه مارس افزایش 14 ٪ در مقایسه با ماه مشابه در سال 2019. همچنین یکی از این دو شرکت همراه با کاپشن بوت ساز Ugg به ورود و رشد در آوریل—یک ماه است که بسیاری از فروشگاه ها بسته شد. ماه گذشته منافع جستجو در گوگل برای Crocs به 15 سال به بالا. آنها مجبور به بازگشت آمازون‘s لیست پرفروش.

یک جفت Crocs با الهام از گروه راک بوسه.

عکس:
Crocs

این برند که در قیام قبل از این ویروس منتقل بسیاری از آمریکایی ها تمرکز خرید از گرفتن آخرین مد فقط به پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی. Crocs , Inc. به یک رکورد $1.23 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته بیش از یک دهه پس از کفش های رنگارنگ برای اولین بار جهانی شد مد زودگذر.

یک سری از های اخیر همکاری با نوازندگان از جمله رپر پست مالون و راک و مارک های طراح مانند ورا برادلی و Vivienne Tam در نظر گرفته شده است به منظور ارتقاء نام تجاری تجدید نظر شود. سال گذشته Crocs استخدام افراد مشهور از جمله بازیگران Zooey Deschanel and Natalie Dormer به عنوان سفیران نام تجاری.

این یک راه طولانی از سال 2016 زمانی که clunky کفش با سوراخ پانچ طراحی لب, جوک و تمسخر در یک “شنبه شب زنده” skit با بازیگر مارگوت رابی به یک خیمه شب پوشیدن Crocs با جوراب.

“این واقعا یک چرخش داستان” Crocs اجرایی اندرو ریس در مصاحبه ای گفت:. آقای ریس پیوست و این شرکت به عنوان رئیس جمهور در سال 2014—سال فروش خود را با یک دیوار برخورد و در زمان بیش از به عنوان مدیر عامل در سال 2017 در میان سه سال رکود.

یک دانش آموز در عقاب, آیداهو, عینک جفت Crocs به صورت مجازی مدل در اوایل ممکن است.

عکس: Sherynn Madich/گتی ایماژ برای #SaveProm

“هنگامی که یک نام تجاری در حال رفتن در جهت اشتباه آن را مانند یک کش مناسب است ؟ آن طول می کشد زمان طولانی به نوبه خود آن را در اطراف” آقای ریس گفت. این Niwot Colo., شرکت تلاش او گفت: هنگامی که آن را تلاش برای تنوع بخشیدن به خط تولید خود و بازی کردن کلاسیک خود را مسدود.

Crocs آن موجو بازگشت با استقبال از امضای آن سبک: آسان برای تمیز کردن آسان-در-آسان-خاموش, راحت, رنگارنگ است. شرکت بسته ده ها تن از فروشگاه و تبدیل به Amazon.com, Tmall و دیگر فروشندگان آنلاین. و آن را مجددا راه خود را در استراتژی بازاریابی برای رسیدن به مصرف کنندگان جوان تر با برجسته شخصی و نوشتن با همکاری با افراد مشهور.

یکی از اولین همکاری با لوکس اسپانیایی نام تجاری مد Balenciaga تولید 4.5 اینچ پلت فرم Crocs. در عرض چند ساعت از $850 کفش به فروش می رسد. ادامه همکاری با پست مالون اغلب به فروش می رساند در ساعت با دهها هزار نفر از جفت به فروش می رسد.

داریل Hargrove, 32, زندگی در بیشتر تعطیل شهر نیویورک در ماه گذشته خریداری دو جفت زرد و کراوات رنگ—از آنجا که او می خواست چیزی راحت و سرگرم کننده است. او گفت: Crocs “بودند وسط بین مد روز بودن و عملی بودن.”

آقای Hargrove یک موسیقی استراتژی مدیریت نیز خریداری 26 Jibbitz فریبندگی که او فکر همسان شخصیت او را. “مد متمرکز شده است و در اطراف شخصیت در حال حاضر شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهم” او گفت:. کفش های خود را تزئین شده با همبرگر و گیتار فریبندگی.

در ماه فوریه Crocs رونمایی از کنتاکی مرغ سرخ شده-الهام مسدود با مرغ-پای جذابیت در یک ویدیو که متصلب است تا بیش از 2.5 میلیون بازدید در یوتیوب.

عکس:
KFC/Crocs

Jibbitz فریبندگی هزینه تاکسی در حدود 4 دلار در هر, و, یک جفت Crocs کفش های چوبی متناسب به 26 از آنها. شخصی یک جفت ارز می تواند در نهایت هزینه بیش از واقعی کفش است که به طور کلی به فروش می رساند برای حدود $45. شرکت نمی شکستن Jibbitz فروش.

Crocs فروش هری پاتر و وینی پیف Jibbitz فریبندگی همراه با آنهایی که به تصویر می کشد یک برگ کنف و koozie برگزاری یک آبجو. در اصل در نظر گرفته شده برای کودکان Jibbitz لوازم جانبی در حال حاضر درخواست تجدید نظر به بزرگسالان جوان و داده اند این شرکت جای پایی در چه آقای ریس خواستار “شخصی و داستان سرایی megatrend.”

این شرکت معتقد است که تفرقه طبیعت مسدود کردن دارایی است که مارک های دیگر ندارد. بحث بر سر اینکه آیا Crocs بد یا خیلی بد آنها خوب خشم در رسانه های اجتماعی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم Crocs در حال حاضر بالا مد ؟ ما می خواهند بدانند که چرا شما عشق یا نفرت clunky, راحت, کفش. پیوستن به مکالمه زیر.

در ماه فوریه Crocs رونمایی از کنتاکی مرغ سرخ شده-الهام مسدود با مرغ-پای جذابیت در یک ویدیو که متصلب است تا بیش از 2.5 میلیون بازدید در یوتیوب. “است که ما موفق ترین همکاری در شرایط آن ایجاد بیشترین توجه” آقای ریس گفت. کفش به فروش می رود در ماه جولای.

اشاره از نام تجاری در توییتر رفت تا به 105,000 در هفته آخر مارس یا 275 درصد بالاتر از میانگین هفتگی بیش از دو سال گذشته با توجه به مصرف کننده-هوش شرکت Brandwatch.

“Crocs یک الگوی رفتاری. آنها Nickelback کفش, اما آنها همچنین این موضوع بحث داغ” گفت: Brandwatch تحلیلگر هاردکور تری.

خواننده اسم حیوان دست اموز بد عینک جفت Crocs در ‘The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’ در ماه فوریه است.

عکس: NBC/گتی ایماژ

“من فکر می کنم آنها سرد در جالب راه” گفت: آلیسون سیگل, پادکست, میزبان در لس آنجلس. خانم سیگل یک جفت از اغذیه فروشی و مشروب فروشی Crocs تزئین شده با شعله های آتش و به طور گسترده ای از فکر به عنوان Guy Fieri crocs در پست تقریبا یک ماه پیش. “آن را مانند راه رفتن بر روی ابر,” او گفت:.

او اغلب می پوشد آنها را در داخل خانه و تنها آنها را می پوشند در خارج به راه رفتن سگ خود را. اگر او اقدام به خرید یک جفت دیگر خانم سیگل گفت: او چشم در بوسه-آنهایی که مضمون.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

بزرگترین چالش خواهد آمد در سه ماهه بعدی آقای ریس گفت. با نام تجاری زنجیره تامین مختل شد توسط coronavirus زمانی که تولید کنندگان در چین و ویتنام که در آن بسیاری از کفش های تولید شده تا به حال به نزدیک کارخانه های خود را به طور موقت. تقاضا افزایش یافته و به سطح شرکت نبود پیش بینی و آن را در حال حاضر بازی گرفتن.

مردم فکر می کنم که هنگامی که مارک های داشتن یک تجدید حیات آن را تنها برای یک دوره کوتاه است و هر کس در حال انتظار برای حباب پشت سر هم به مدیر عامل شرکت گفت. “ما فکر نمی کنم که درست است در همه,” او گفت:.

نوشتن به Inti Pacheco در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>