نقد خالص دلیل

دلیل در شکل خالص آن است که شبیه به حق است و در راه خدا – خداوند متعال است. چون خدا قدوس است, زیبا, سر و صدا, سعادتمند, محبت, مهربان مهربان و کاملا متعادل و همچنین کامل با حد و حصر دیگر صفات الهی است که فراتر از ادراک بشر است. با وجود این واقعیت است که خداوند متعال همیشه به ما می دهد فرصت های متعدد به او را می دانم از طریق قانون طبیعت یا قانون طبیعی است که به زیبایی تعریف شده به عنوان “دیکته دلیل’ بزرگ باستان فیلسوف یونانی ارسطو.

بدیهی است قانون طبیعت نشات گرفته از عالی الهی را از خدا را به عنوان او تجسم کاملی از دلیل و یا حقیقت است که تغییر ناپذیر و زیبا ترین و از این رو منبع الهی لذت.

اما پس چرا ما انسان ها با وجود اینکه بسیار بخشی از این خدا است که آراسته با همه بالا الهی شایستگی تلخی شکست در این جهان دنیوی برای تبدیل شدن به جانوران زندگی مانند یک تند و زننده و بی شعور, زندگی بر روی زمین است. پس چرا دروغ غالب به چنین شوم و وحشتناک حدی که حقیقت زیر پا گذاشته می شود زیر پای هیولا فیل بی شمار سایه تبلیغات دروغین? متاسفانه تبدیل شده است که منظور از روز در هند – یک کشور از چند فوق العاده ای عقل از سر فرزانگان و seers که رهبری آن را به بی نظیر اوج نادرترین تمایز متافیزیکی به این کشور را یک گورو معنوی از کل جهان است.

این چیزی است که اتفاق می افتد در هند در مورد شهروندی, اصلاحیه قانون (CAA) و NRC که در آن همه به اصطلاح ملی لباس های سیاسی و به همان اندازه پر سر و صدا رهبران ناسیونالیست و از جمله پیروان به طور مداوم انجام می دهند پس از شروع این قانون. این دروغ است که به طور مداوم harped بر آنها را در نام حقیقت این است که این عمل را محروم از حقوق شهروندی از شایسته ترین اقلیت جامعه است. که در آن است این ماده در عمل ؟ این شبه گرایان به خوبی می دانیم که این طوری نیست اما شایعه اذهان عمومی و غرقه شدن به تبلیغات دروغین هستند و بهترین پادزهر برای سرکوب و یا له حقیقت یا دیکته دلیل.

متاسفانه این پرداخت به خوبی به نفع خود به عنوان آشکار است با انجام تظاهرات در برابر کا و NRC در شاهین باغ در دهلی نو و بسیاری از جاهای دیگر در کشور است. چگونه حقیقت می شود دروغ و دروغ می شود حقیقت این است که بدیهی است که در حال حاضر روز در هند ؟

اما این نباید اتفاق می افتد در هر جامعه متمدن مانند ما که در آن ابدی و جهانی ارزشهای اخلاقی مانند عشق و حقیقت و عدالت و برادری عدم خشونت ، بسیار در فرهنگی ملی و روان و تکامل سنتی اخلاقی اخلاق از کشور است. این در واقع کاردینال ویژگی های غنی هند باستان فرهنگ را به عنوان تضمین به جاودانه ودایی hyms با توجه به انجام رساندن ایده آل از “وحدت در کثرت’, ‘vasudhaiv hutumbakam’, ‘satyamev jayate’, ‘sarve bhavantu sukhinah, sarve سانتو niramayh’, ‘sahanavavatu, sahanaubunaktu, sahaviryam karvavahai, tejasvinavadhitamastu ma vidwishvahai’, ‘aasharma vyavastha’ یا ‘purushartha chatushtaya” و روح “به اشتراک گذاری و مراقبت از’ علاوه بر بسیاری از جمله ارزش های دیگر. اما همه این هستند که به شدت نسخ امروز فقط به خاطر رای بانک سیاست است. چه چیز دیگری می تواند بهتر نقد خالص دلیل از درام مداوم?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو