امکانات مهم تصمیم گیری در طول یک بیماری همه گیر

آیا لیزینگ خود را در فضای گسترده ای نمونه کارها و یا یک دارایی با توجه به چگونه امکانات در حال اجرا در حال حاضر بسیار حیاتی است. سازمان در حال ساخت امکانات مهم تصمیم گیری در مدیریت هر روز بیشتر به دنبال در آینده نزدیک.

به همان اندازه ضروری در حال تصمیم گیری است که یک سازمان باعث می شود در هفته های آینده برای پاسخ به سوالات مانند “چه کسی می تواند در تاسیسات؟,” “چگونه می توانم پاسخ به یک مشکوک به آلودگی?,” “چگونه می توانم نگه داشتن ساختمان های عملیاتی و محافظت در حالی که بسیاری از نیروی کار است؟,” “چه امکانات ما نشان میدهد جامعه ما در مورد شرکت ما و ارزش های ما?.”

CBRE مدیریت تعداد زیادی از امکانات و شروع به مقابله با این سوالات را در همکاری با مشتریان خود در چین است. با اکثریت کارکنان خواسته بودن برای کار از خانه در تمام خانه های سازمانی نه تنها تحت تاثیر عملیات به طور قابل توجهی بلکه افاضه ارزش درس که به ذخیره کردن پایه و اساس برای توسعه آینده است.

مدیریت مطالب

بهترین راه برای نگه داشتن تاسیسات امن است برای نگه داشتن افراد مبتلا به این ویروس در صفحه اصلی. راه های مختلفی وجود دارد به این روش از جمله دما غربالگری و دیگر تجهیزات پیشرفته است که می تواند تبدیل به دائم تاسیسات. نیز وجود دارد که کم هزینه گزینه های مانند افزایش لابی علامت یادآوری مردم به ماندن در خانه اگر بیمار محدود کردن بازدید کنندگان و راه اندازی خود را بررسی کنید دما ایستگاه.

در صورت مشکوک در مورد هر یک از امکانات خود بهترین عمل این است که برای منزوی کردن تسهیلات و اجرای دستورالعمل های صادر شده توسط دولت است. بهترین خود را برای آماده سازی یک برنامه نوشته شده است و آموزش سایت خود مدیران و کارکنان و ارائه دهندگان فعالانه. مهم ترین جنبه است که برای اطمینان از ایمنی از افراد مشغول به کار وجود دارد و یا بازدید از تاسیسات

اغلب تمیز

افزایش تمیز کردن مستقیم عفونت-کنترل بهره مند شوند و باید اجرا شود به عنوان یک پیشگیرانه حرکت می کند. کامل روزانه ضد عفونی ممکن است لازم باشد اما افزایش تمیز کردن کمک خواهد کرد که کاهش قرار گرفتن در معرض برای همه. تمیز کردن بیشتر می شود و قابل مشاهده با این خدمات به ویژه در مناطق رایج است. به عنوان جهان باز می شود به بالا و برای کسب و کار ما باید انتظار خیلی بیشتر از تمیز کردن.

درمان خود را به خوبی تامین کنندگان

امکانات تامین کنندگان در حال تبدیل شدن به بحرانی برای تداوم کسب و کار – به خصوص پاک کننده. تعدادی از مشتریان ما به ما دستور برای کار با تامین کنندگان به مطمئن شوید که آنها را حفظ کارکنان و حفظ ظرفیت حتی در حالی که مشتری سایت ها بسته شده و یا در بخشی استفاده کنید. این مشتریان درک کنند که خود را تامین کننده شرکای عمل در حاشیه نازک و کارکنان خود را به کار گیرند حتی نازک تر حاشیه با هیچ شبکه ایمنی. ما معتقدیم که این مشتریان در حال رفتن به بسیار خوبی برای این اقدامات است.

امکان استفاده از زمان را به آماده شدن برای دوباره باز کردن

هر تسهیلات معوق پروژه ها و وظایف است که انتظار برای یک آخر هفته هنگامی که ساختمان خالی نشسته. برنامه ریزی درست در حال حاضر شانس خود را برای این پروژه به تاخیر در تکمیل پروژه های, تعویض و تعمیرات.

آینده جدید عادی

همانطور که شما برنامه ریزی برای دوباره باز کردن کارکنان خود و مشتریان و تامین کنندگان در حال رفتن به انتظارات جدید برای نحوه اجرا و مدیریت تاسیسات خود را. در همان زمان تامین کنندگان صاحبخانه و نگهداری تیم در حال رفتن به مدیریت افزایش کار. در نظر بگیرید با تمرکز بر سه حوزه:

عملیات: بازرسی و تست های کلیدی سیستم های ساختمان برای اطمینان از ساختمان امن و راحت که شما دوباره به اشغال کامل.

خدمات برنامه ریزی: اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات تمیز کردن مواد غذایی, دربان, تهویه مطبوع, امنیت, و غیره. کافی منجر به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند تیم های خود را به عقب بر روی سایت و به طور کامل عملیاتی

مدیریت تغییر: اطمینان از سرنشینان آگاه هستند از آنچه انجام شده است چه متفاوت و چه حمایت نیاز به اقامت در محل برای نگه داشتن همه سالم است. راه اندازی یک خط تلفن به سوالات خود را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>