بحران در تندوف: چگونه ملل و الجزایر را به ایجاد یک وضعیت وخیم برای صحرا پناهندگان

یک نگرانی عمده با توجه به Covid-19 همه گیر در شمال آفریقا است که این وضعیت در تندوف صحرا اردوگاه های پناهندگان در غرب الجزایر است. این اردوگاه که توسط ملل جدایی طلب سازمان گزارش را اسفناک بهداشت و سلامت شرایط با زندانیان فاقد دسترسی به اصول. در واقع حتی در اوایل این سال در ماه فوریه Sahrawis در اردوگاه بودند در اعتراض به محدودیت آزادی خود را از جنبش. اضافه کردن به این گزارش که در اردوگاه های کاملا آمادگی برای مقابله با Covid بیماری همه گیر. عنوان بین المللی آکسفام در گزارش ماه گذشته “جمعیت پناهندگان در اردوگاه مزمن آسیب پذیر و مراکز بهداشت و درمان در اردوگاه هیچ هواکش و مجهز به مقابله با عواقب ناشی از Covid-19 گسترش یافته است.

علاوه بر آن گفت: “در اردوگاه مراکز بهداشتی درمانی در حال حاضر در حال تجربه یک کمبود تخت, لوازم پزشکی, تجهیزات حفاظتی برای کارکنان پزشکی و محصولات بهداشتی. وجود دارد نه تنها ونتيلاتور در اردوگاه. با توجه به نزدیک محله است که در آن بسیاری از پناهندگان زندگی می کنند و گسترده شيوع شرایط بهداشتی موجود از جمله حاد سوء تغذیه, کوتاه قدی, دیابت و کم خونی و یکی از بالاترین شيوع coeliac disease در جهان خطر شیوع فوق العاده بالا و می تواند به طور بالقوه ویرانگر است.”

در مجموع وضعیت در پنج صحرا اردوگاه های پناهندگان در تندوف بسیار آسیب پذیر است. اردوگاه ها می تواند تبدیل به یک عمده Covid کانون. آنچه که اضافه کردن به نگرانی است این واقعیت است که اطلاعات کامل در خاموشی vis-a-vis اردوگاه. ما به سادگی نمی باید زمان واقعی اطلاعات در Covid موارد از تندوف به عنوان ملل تحمیل کرده است در مجموع سرکوب. در حالی که آکسفام در گزارش نه موارد در تندوف در ماه مه فعالان حقوق بشر در مارس معتقد است که حداقل 250 نفر در اردوگاه ها تا به حال آلوده شده است.

چرا باید همه چیز را به این منتقل می کند ؟ پناهندگان در تندوف تبدیل شده اند بسیار آسیب پذیر دقیقا به این خاطر از رهبری ملل که قرار است آنها را در این موقعیت. از آن خواهد شد به یاد می آورد که پس از 1970s ملل انجام داده است مسلح جدایی طلب مبارزه در برابر مراکش. این به رغم این واقعیت که بخشی از صحرای مراکش که ملل ادعا تقسیم شد بین مراکش و موریتانی تحت 1975 مادرید پیمان. موریتانی واگذار ادعای خود در سال 1979 اما ملل حمایت الجزایر ادامه داد: آن مبارزه مسلحانه.

سازمان ملل متحد میانجیگری آتش بس در سال 1991 تاسیس شد بین مراکش و ملل اجازه می دهد برای ایجاد ماموریت سازمان ملل برای برگزاری همه پرسی در صحرای غربی. اما شرایط برای همه پرسی بودند هرگز برآورده لطف ناسازگاری در بخشی از ملل. در واقع حتی امروز ملل موفق به انجام یک سرشماری از پناهندگان در تندوف اردوگاه با وجود تکرار جهت از شورای امنیت سازمان ملل.

به عنوان یک نتیجه از ملل و الجزایر ماشینی — الجزایر واقعا نمی خواهید به حل صحرا مسئله به عنوان آن را می بیند این به عنوان یک ابزار مفید به عقب بر گردیم در مراکش برای سال 1963 شن و ماسه جنگ — پناهندگان در تندوف اردوگاه ها به دام افتاده اند در زندان شرایط. به علاوه, در سال 2015 یک گزارش منتشر شده از سوی اتحادیه اروپا ضد تقلب بدن در معرض مقیاس بزرگ کمک های انسان دوستانه انحراف عملیات در تندوف اردوگاه. هیچ شواهد نشان می دهد که چنین کمک انحرافات را متوقف کرده اند. به عنوان جمعیت در اردوگاه ها رنج می برند و گزارش ها نشان می دهد که ملل رهبری در ادامه به زندگی نسبتا لوکس زندگی می کند.

بله پناهندگان در تندوف اردوگاه قطعا نیاز به کمک و کمک های انسان دوستانه. اما باید آن را به رسمیت شناخته شده است که خود را در وضعیت اسفناک ایجاد شده توسط الجزایر و ملل رهبری است. صحرای مراکش است که در طول تاریخ و از نظر قانونی درهم. در واقع مراکش در حال حاضر ارائه شده حداکثر استقلال برای صحرای استان با محلی Sahrawis قدرت تصمیم گیری خود را از سیاست های داخلی و اقتصادی برنامه های. مصنوعی جمهوری دموکراتیک عربی صحرا که ملل غرفه تا — که نه به رسمیت شناخته شده توسط اتحادیه عرب و نه سازمان ملل متحد هیچ منبع standii. در واقع اسپانیایی دیوان عالی کشور به تازگی ممنوع استفاده گاه به گاه و یا دائم از پرچم غیر رسمی از لباس مانند ملل در داخل و خارج ساختمان های عمومی در اسپانیا. این به وضوح نشان می دهد که مشکوک محتوای سیاسی از ملل و جمهوری دموکراتیک عربی صحرا.

این صحرا پناهندگان در تندوف در حال مواجهه با یک بحران انسانی جدی در نور Covid. اما ملل و الجزایر مربیان در ریشه این مشکل است. آنها نباید اجازه را اخلاقی در اینجا.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>