تخریب خلاق در Covid عصر

صبح اغتشاش در خانه یک هنجار جهانی که ما پیدا کردن افراد hustling همه را به ترک خانه های خود به آمار مربوطه خود را در محل کار. اما برای بسیاری از شهری مهاجران و شلوغی در خانه آمده اند برای متوقف مجازی. به نظر می رسد به یک نظم جدید از انجام کارهایی – حسن نیت ارائه میدهد Covid-19 بیماری همه گیر. خانواده های شاهد و اعضای آن از بیدار شدن از خواب در صبح زود و در حال اجرا در برابر ساعت آن را به دفتر و یا مدرسه در زمان به نظر می رسد تاریخ در حال حاضر.

ما مجبور هستند با نیاز به ساعت برای بیرون آمدن از ما تو رفتگی در دیوار و در آغوش فن آوری است. این سوال یکی می تواند مطرح در اینجا این است که آیا این روند ادامه پست-Covid-19?

Joseph Alois Schumpeter معروف اقتصاددان ابداع اصطلاح “تخریب خلاق” در سال 1942 با اشاره به دیماه مکانیزم محصول و فرآیند نوآوری که به جای superannuated توسط تکنیک های جدید. در حالی که این بیماری همه گیر است که قطعا دائمی نیست این ما را مجبور به تجدید نظر در کار ما و الگوی مصرف که در اینجا به ماندن بگیرید. تاج است و نه فقط آمریكا هر واحد و خدمات به ملزومات و غیر ملزومات اما آن را نیز به چالش کشیدن بسیاری از مدل های موجود. آن را همچنان به خلاقانه نابود کردن این سیستم در حال حاضر ترک با هیچ گزینه ای جز انطباق و نوآوری.

در این مرحله ما در حال گرفتن یک ذهنی مشاهده و اظهار نظر این که آیا آن را خوب یا بد, همه ما می دانیم این است که در نهایت آن را در اینجا است و به احتمال زیاد به ماندن بگیرید.

کار از خانه (WFH)

آن را قابل توجه که این راه کار به کسب و کار با تغییر کامل-شیب به دلیل بیماری همه گیر. اگر چه چند سازمان قبلا اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه نبود یک جهانی اتخاذ سیاست. با شرکت دستور به تعطیل توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش این Covid-19 ویروس کارگران و مدیریت به سرعت به تنظیم ترتیبات جدید. برای بسیاری از سازمان ها این آزمایش ثابت می تواند موفق تر از همیشه تصور است. عروج از زوم تصویری اتاق کنفرانس Google Hangouts شل از راه دور کار و افزایش بهره وری ابزار که در حال اتصال و حرفه ای مشغول به کار از خانه خود را با همکاران و کارفرمایان به نظر می رسد به کار کردن نسبتا هموار.

در حالی که WFH is not a one-size-fits-all رویکرد برای همه کسب و کار به خصوص برای کسانی که درگیر در محصول مبتنی بر عملیات سرویس گرا شرکت هایی مانند توییتر, بارکلیز و TCS راحت هستند با این حال دیگر روی لئامت دادن.

سرگرمی

باید فیلم منتشر خواهد شد به طور مستقیم بر OTT (بیش از حد بالا) سیستم عامل? این بحث جدید نیست. با مجموعهای از جیب پسند جریان خدمات اعمال نفوذ 4G انقلاب در هند, این تغییر شده است که اغلب صحبت از به عنوان اجتناب ناپذیر است.

با سرمایه گذاری های بزرگ در خطر است و وجود دارد هیچ نشانه ای از سالن سینما باز هر زمان به زودی Covid-19 سریع-ردیابی فرایند به عنوان تولید کنندگان scampering به انتشار به طور مستقیم بر OTT دور زدن اکران و تصمیم گیری است و به طور طبیعی در سمت چپ این نمایشگاه بخش کالایی.

در وضعیت ایده آل هر دو باید همکاری وجود داشته باشد و اختراع چیزی دیجیتال باید از بین نمی برد ، تا زمانی که ما آمده ایم تا با یک تعریف مناسب از ‘ایده آل’ برای صنعت سرگرمی تولید خواهد خجالتی نیست دور از انتشار مطالب خود را در OTT سیستم عامل است.

آموزش و پرورش:

با پایان تعدادی از محدودیت های آنلاین یادگیری ممکن است سالم و بی خطر بسته اما قطعا آن آینده است. Covid-19 الهام گرفته از reevaluation موجود آموزش و پرورش ، جدا شده در خانه دانش آموزان در تمام گروه های سنی گرفته اند به فن آوری های دیجیتال برای مطالعه است که مجبور جهانی آزمایش با کنترل از راه دور یادگیری است. با بالاترین جمعیتی سود سهام در جهان به طور فزاینده فن آوری ماهر, کودکان, حداقل کسانی که حاکی مزایای یک فرصت برای جهش فراتر از چهار دیوار پردیس آموزش و پرورش است.

با توجه به تغییرات مداوم به عنوان یک آزمایش علمی شوراهای سراسر نهادی سطوح باید نگه دارید یک رکورد از آن کلاس ها با بهره گیری از تدریس از راه دور. این نقاط داده ها می تواند به طور مستقیم آینده تصمیم گیری در مورد زمانی که — و چرا — بعضی از کلاس ها آموزش داده شود از راه دور, آنهایی که باید باقی می ماند در این دانشگاه که در دانشگاه کلاس باید تکمیل شود و یا تکمیل شده توسط فن آوری.

انجام این کار همچنین ممکن است بهبود ثبت نام رای به عنوان اغلب می شنویم موسسات آموزشی انکار پذیرش به دلیل کمبود صندلی است. آموزش و پرورش یک حق و نه یک کالا, از این رو ما نمی توانیم به عرضه و تقاضا و مسائل در این بخش است. شاید آن زمان ما را آموزش و پرورش به دانش آموزان به جای دانش آموزان در رسیدن به موسسات.

کارمندان دولت

اجتماعی فاصله به ارمغان آورده است دادگاه های ما نزدیک به فن آوری است. این مستند نیز ما قضائیه فرصت را به آزمایش با شنیدن آنلاین. آن زمان ما شروع به نگاه کردن به عدالت به عنوان یک سرویس و یک ساختمان است. ‘شما در دادگاه و یا ممکن است ‘دیدن شما بر روی صفحه نمایش’ اما عدالت باید با تاخیر نمی شود به سادگی از آنجا که ما به اندازه کافی نیست دادگاه. مجازی دادگاه اجازه خواهد داد که طرفین دعوا و وکلا از هر مکان برای دسترسی به دادگاه ها در هر نقطه بدون حرکت یک اینچ در کسری از هزینه. در حالی که تعریف ‘تخریب خلاق’ Schumpeter همچنین اشاره کرد که یک روند تکاملی پاداش پیشرفت ها و نوآوری ها و مجازات کمتر کارآمد راه برای سازماندهی منابع است.’ عملکرد دادگاه تا کنون با توجه تعداد جلسات نسبتا ضعیف بوده است. روند دادگاه مجازی هدایت این بیماری همه گیر احتمالا ادامه خواهد داد و جای کمتر کارآمد راه انطباق تعداد موارد در هر روز است.

به طور مشابه یک بخش از قانون نیز باید منتقل شود آنلاین. در هر زمان وجود دارد این است که یک کمیته جلسه نمایندگان مجلس که در کمیته در حال پرواز از حوزه مربوطه خود را به دهلی نو دیدار کرد. این فقط یک هزینه بر روند بلکه زمان فشرده است. در نظر گرفتن جلسات کمیسیون حاضر خواهد اطمینان از به موقع قانونی عملکرد همراه با حضور همه اعضا.

در حالی که یکی می تواند یک کمی مطمئن نیستید در مورد انجام کامل جلسه پارلمان حاضر انجام یک جلسه کمیته حاضر به نظر می رسد کاملا شدنی است. اگر نوسازی مرکزی مناظر بسیار مهم است که نوسازی آن نیز به همان اندازه مهم است. دیجیتالی قدرت هند باید حرکت به سمت دیجیتال دموکراسی است.

نشان می دهد باید در, اگر نه در فرد در مجازی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>