ایجاد یک حالت مثبت ذهن

همه به نظر می رسد در مستند خستگی و بیشتر تحت تاثیر روابط است. سوزش و خستگی, کمبود فضای شخصی و عدم حفظ حریم خصوصی و عدم درک و عدم کمک است که منجر به اختلالات عاطفی و مشکلات و سرخوردگی و غم و اندوه و احساس افسردگی هستند تقویت فراتر از محدودیت های خود را. ما نمی توانیم را انتخاب کنید شرایط ما, اما ما همیشه می توانید فعال باشید در مورد کمک به ذهن ما خوشحال بنابراین ما همان شرایط و مشکلات با شادی های مثبت و سازنده تر مجموعه ای از چشم. بدترین چیزی که تا کنون انجام شده است به واکنش نشان می دهند هنگامی که در یک منفی دولت از ذهن است. مهم نیست که چه آسیبی بین واکنش و عمل است که همیشه یک عنصر از انتخاب به عنوان به چگونه شما پاسخ دهند. بدون توجه به آنچه که دولت از ذهن شما در حال حاضر در راه های مختلف وجود دارد برای دریافت مغز خود را به راه اندازی مجدد با هورمون خوشحال. شادتر دولت از ذهن منجر به مثبت انتخاب و نتایج مثبت. برای کسانی از شما که می خواهید به دانستن هورمون خوشحال می توان در راه های مختلفی. اگر شما فراموش کرده اند که زیست شناسی را بین مغز و ساقه مغز (که رله اطلاعات به بدن خود را) دروغ هیپوتالاموس است که عصبی در مرکز کنترل برای تمام غدد درون ریز سیستم های که در آن هورمون های تولید شده از طریق غده هیپوفیز. این سیستم غدد درون ریز را تحت تاثیر قرار تمام فرآیندهای بیوشیمیایی و انتشار 4 مبارک, هورمون دوپامین, سروتونین و اندورفین و اکسی. بهترین راه برای افزایش سروتونین است که برای غذا خوردن GI پایین کربوهیدرات ها مانند موز و برنج قهوه ای جو همراه با 20 تا 30 دقیقه ورزش در هر روز. ورزش پاداش اضافه شده تنظیم خواب پاکسازی ذهن نگه داشتن قلب ما را قوی و بدن ما سالم است. آفتاب همراه با غذاهایی مانند ماهی و زرده تخم مرغ موز و آووکادو انتشار دوپامین به عنوان ورزش ماساژ و برخی از موسیقی فوق العاده. شکلات به خصوص کیفیت خوب, شکلات تیره, افسانه برای افزایش اندروفین خود را و شناخته شده است به کاهش فشار خون. بنابراین دفعه بعد که شما چیزهای یک نوار از شکلات به دهان خود آن را انجام دهد با مثبت قصد و نه احساس گناه. شما همیشه می توانید با تمرین آن را خاموش! تماس فیزیکی و لمس و زایمان, جنسی, داستان های باور نکردنی راه انتشار اکسی توسین در بدن است. اگر کسی ناراحت است و در خانه فقط به عنوان آنها را خوب ماساژ سر و یا به سادگی از سکته مغزی موهای خود را به راحتی اندازه گیری. اگر ممکن است یک ماساژ خوب یا snuggling در حالی که تماشای یک فیلم با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی. بازی با حیوانات خانگی در آغوش گرفتن آنها و نوازش آنها را با این نسخهها کار شگفتی نه تنها برای آنها بلکه برای انتشار اکسی توسین را به عنوان به خوبی. آن را نیز کاهش احساس تنهایی و استرس است. و در نهایت مراقبه و تمرکز حواس, بازی نقش مهمی در سلامت روان آرامش خود شفا و شادی. از آن زمان به فعال با انتشار خود هورمون خوشحال و در حال توسعه مثبت دولت از ذهن!

1. در این مستند زندگی من با دوست دختر من و ما با صرف بیش از حد زمان هم که من با بهره گیری اما گاهی اوقات احساس می کنم خفه و صحبت من کمتر با او. چگونه باید توضیح دهم که این را به او عصبانی است با من.

مرزهای فوق العاده برای ایجاد ارتباط هر, و این است که زمان مناسب برای بحث در مورد آن. به او بگویید که در کوتاه مدت با حداکثر سرعت دویدن و یا امر طبیعی است به آن را همه گیر و شدید است. اما اگر هر دو آماده برای یک رابطه می رود که فاصله این مهم است که به ایجاد فضا و ساختار است که توانمند سازی هر دو به تمرکز بر روی خود را استخدام و به سادگی مقدار زمان مورد نیاز برای شارژ باتری و روشن شدن ذهن است. هیچ کدام از این باید به عنوان تهدید به این رابطه و در واقع باید آن را روشن است که توانمندی ارتباط توانمندسازی و که هر دو از شما اعطا همان حقوق و امتیازات

2. ما سه سال رابطه طولانی است و ما شکست تا چند ماه پیش اما در حال حاضر من احساس نیاز خود را و من فکر می کنم من می خواهم به عقب بر گردیم. اما من حتی می دانم که او در صحبت کردن به برخی از جدید دختر, در آن صورت من باید به او برسد?

هیچ آسیب رسیدن به گفتن سلام و ببینید که چگونه است که می رود. آن را آسان تر به تاخت و تاز زمانی که وجود دارد مثبت اهنگ به هر حال ابلاغ. این که آیا آن را قدردانی برای همه, خوب, خنده در مورد خاطرات ویژه و احترام به آنها که به عنوان مردم است. اگر او تصمیم به حرکت به او اجازه دهید می دانم که شما خوب با آن است. احترام و عشق نیست و وابسته به کسب. آرزو می کنم او به خوبی نگه داشتن سر خود را بالا برگزار شد و به او بگویید که شما همیشه یک تماس تلفن دور در مورد او همیشه نیاز به چت. پایان هر مکالمه با شادی مثبت و آرزوهای خوب. آن را جادویی آنچه در آن می تواند رسیدن به شما و اطراف شما.

3. در طول مستند من شروع به اتصال به پسر که تا به حال پیروز شدن بر من پس از چند سال. و قبل از من می تواند هر گونه حس از آن من متوجه شدم که من در حال حاضر کاهش یافته است برای او. به تدریج مکالمات رفت و از بودن بیش از حد شدید برای صرفا بحث کوچک. ما مقصر آن را در محدودیت اما شروع به نحوی غلط تفسیر متون در طول راه. او فکر کرد که این نمی خواهد کار با توجه به وضعیت کنونی و پایان آن قبل از آن حتی آغاز شد. من احساس درماندگی که من حتی نمی تواند پرواز کردن به او را ملاقات کند. آن را حس برای من به سعی کنید در نهایت توجه او حتی تلاش برای نگه دارید در حال حاضر ؟

کاملا نه! او یکی از با له و او کسی است که اتحاد خارج شد “crushland”. شما یک مجازی بازدید کننده به فانتزی خود را زمین. Romanticising چیزی است شدید تر و لذت بخش تر از واقعیت از همه چیز… و شاید در طول مکالمات او متوجه آن بود بیش از حد واقعی و نه آنچه که او تا به حال ساخته شده در ذهن خود را. او حتی نمی آن را ترک حلق آویز او به پایان رسید آن! تعقیب نیست غیر استارتر. شما شایسته خیلی بیشتر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>