ایجاد بوی بد: A self-styled متخصص moots عملیات بو برای اطمینان اجتماعی فاصله 😊

یکی از مهم ترین اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اجتماعی فاصله حفظ یک تقسیم فضا از حداقل 13 فوت بین مردم است. اما هند یک کشور به سر می برند و سرخپوستان تمایل به گلهای افرادی که شرکت پس از اجتماعی فاصله دشوار می شود.

در حال حاضر یک خودخوانده متخصص Dr Nakli Khabarwala به آمده تا با یک طرح عملیات بو که او ادعا می کند تضمین خواهد شد که مردم باقی می ماند و دور از یکدیگر. Jugular Vein به دست آمده از مصاحبه با دکتر.

Jugular Vein: Dr Nakli Khabarwala چه بو در عملیات خود را بو برای ایستادن ؟

Dr Nakli Khabarwala: لطفا با من تماس Nakli به عنوان هر کس می کند. در عملیات بو بو می ایستد برای حمام کردن.

JV: حمام بیرون ؟

NK: بله. هندی ها به شدت تمیز کردن مردم در عادات شخصی که – بر خلاف مردم در کشورهای غربی مانند و به یک حمام هر روز گاهی بیش از یک است. این عادت باید فورا متوقف شود توسط مقامات با راه اندازی عملیات حمام کردن, در حمام است. همچنین هیچ شستن مکرر دست ها. استفاده از دست sanitisers به جای.

JV: که برای تلفن های موبایل بسیار yucky به من.

NK: آن است yucky. که تمام نقطه آن است. و تمام ساخت و فروش صابون حمام و ژل دوش اصطبل baltis و lotas نیز باید متوقف شود و با اثر فوری.

JV: این است که شروع به صدا بسیار ناخالص واقع است.

NK: و آن را می شود حتی grosser. آیا من ذکر است که تمام دئودورانت عطر و عطر نیز باید مجاز است ؟ همراه با مواد شوینده برای شستن لباس ، همه همراه با حمام.

JV: نمی خواهد این همه نه حمام و نه شستن لباس های مردم را بسیار بد بو?

NK: البته از آن خواهد شد. است که دقیقا چه چیزی شما را متوقف افرادی که مایل به آمدن به یکدیگر نزدیک است. و چون من تمرین آنچه که من موعظه من تا به حال نشده از یک حمام در سه هفته.

JV: اوه! دور از من!

NK: ببینید که چگونه به خوبی عمل بو آثار …?

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>